Terez_Proskova Terez_Proskova komentáře u knih

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Propadla jsem thrillerům od chvíle, kdy jsem si poprvé přečetla knihy od Larse Keplera. Šílenství okolo Cartera jsem vypouštěla z hlavy - ale nakonec jsem si přečetla první knížku a můžu jen říct ,,o můj bože"!! Zamilovala jsem si jak autora, tak Roberta!

08.02.2021 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Já už nevím, co do těch hodnocení psát :D. Prostě Hunter je srdcovka a tento díl byl tak trochu jiný v tom, že se konečně dozvídáme víc osobních věcí z Hunterovy minulosti...

28.04.2021 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Tenhle díl byl pecka. Pokud někdo tvrdí, že je to na něj až moc brutální - tak díkybohu - tohle je jenom o brutalitě, čímž jsou knihy pana Cartera proslulé. Do Huntera se každým dílem zamiluju o trochu víc než v díle předchozím. Sice mě teď čeká poslední díl ale tyhle knížky budu kupovat každému v mem okolí, kdo bude mít narozeniny

23.07.2021 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Nevím, co do hodnocení ke knihám pana Cartera dodat. Snad jen to, že opět boží a mám obavy o to, co budu číst, až dočtu celou sérii. Dost často tu vidím komentáře, že nevíte, kam na tyto náměty pan Carter chodí - pan Carter vystudoval chování zločinců a dále byl psychologem masových a sériových vrahů odsouzených k doživotním trestům.

07.05.2021 5 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

No za mě super! Myslela jsem, že moji jedinou láskou zůstane navždy Robert Hunter ale Jeff Winter se s ním začíná dělit o první místo :-). Za mě čtivé, během dvou dnů jsem to zhltla jak nic. Rozuzlení za mě opravdu zajímavé a nepředvídatelné!

09.06.2022 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Už automaticky vynechávám kapitoly o vysvětlování Robertovy insomnie a jak se kpt. Blakeová ocitla na pozici kapitánky.... Myslím, že to už dokážu odvyprávět pozpátku :)
jinak opět luxus)

13.06.2021 5 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Pro mě velmi překvapivý konec. Většinou už konce dokážu odhadnout, ale tady to byl opravdu šok a můžu knihu jen doporučit!

17.12.2019 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

No, a teď jsem v troskách, protože absolutně nevím, co po tomhle budu číst, aby mě to bavilo..... doufám, že bude brzy další díl :-(

07.09.2021 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Opět neskutečné čtení ! Opravdu se mi líbily dvě dějové lajny, které do sebe zapadly až na konci!

28.04.2021 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Jestli se někdy vdám, tak doufám, že za Cartera :-D

26.02.2021 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

(SPOILER) Tenhle díl byl masakr. Čím víc zvráceností, tím líp pro mě. Ale asi jsem nějak nemohla rozdýchat Pelerinu... Nějak jsem čekala Jurkův konec zvrácenější?)) Bojím se pustit do Zrcadlového muže, aby se ten šmejd zas někde nevynořil :-D

08.02.2021 4 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Naprostá pecka! Co kapitola, to huba dokořán na konci kapitoly :-)! Přečtená jedním dechem. Velmi atmosféru zpříjemňuje Tilly, která je velmi charakteristickou osobou v celé knize a bude vám moc sympatická!

15.04.2020 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Huntera miluju - platonická láska. Ale ten konec knihy mi přijde hrozně nedomyšlený, nevysvětlila se situace s ,,mechanikem" a to mi tam docela vadí.

18.03.2021 4 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Do této spisovatelské dvojice jsem se neskutečně zamilovala! Tento příběh mě dostal, je to napsané nádherným stylem a nutí Vás číst dál a dál. Konec za mě nebyl vůbec předvídatelný a proložení Joonovou minulostí mě fascinovalo! :-)

28.04.2020 5 z 5

Zrůda v mé posteli Zrůda v mé posteli Ann River

No - takže. Kde začít. Nebudu mluvit o gramatických chybách (kterých tam je požehnaně) ani o slohové úpravě nebo slovní zásobě. Na to, jak se téma dalo dost potencionálně uchopit naprostá katastrofa. Knihu jsem přečetla během jednoho dne - doufala jsem, že se stane zázrak (který se nestal). Tady beru jako jediné plus téma, které je dost ožehavé. Nicméně pokud chce autorka psát z českého prostředí a jméno, Raymond Sedlář - to pro mě byl asi vrchol. A taky bych teda doporučila nastudovat téma, o kterém chce autorka dál psát. O pedofilii neví takřka nic - a někdo, kdo chce psát o pedofilství, by si téma měl pořádaně nastudovat, pokud chce vytvářet nějaké spisovatelské ,,hodnoty”.

26.09.2020 1 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Začátek mě hodně bavil ale ten konec je za mě fakt nic moc. Hrozně na sílu

06.02.2022 3 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Díky této spisovatelské dvojici jsem začala číst thrillery a musím říct, že mimo jiné jejich knihy se tato kniha bude řadit v horním žebříčku TOP knížek. Děj je propracovaný, děj se nezadrhává a nenudí Vás! Chvílemi se můžeme podívat i do minulosti hypnotizéra Erica - ani ta Vás nudit nebude a všechno má spojitost se vším! :)

20.05.2020 5 z 5

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

Velmi čtivá, přečetla jsem ji jedním dechem během pár hodin. Nicméně je smutné, že hned na začátku po telefonu paní terapeutky jsem měla jasno. Škoda toho :-)

09.09.2019 4 z 5

Co oči nevidí Co oči nevidí Betsy Reavley

(SPOILER) Pane bože. To byla ale krávovina. Miluju thrillery, ale tohle se nedalo. Jedna stránka setkání s magorem Larrym, další stránka vražda, další stránka jedno dítě, další stránka třetí dítě… slátanina všech slátanin)

09.02.2022 odpad!

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Carter je moje srdcovka - ALE - tady mi bylo líto, že jsme jako čtenáři neměli vůbec nejmenší šanci na vraha přijít. Naopak Hunter, moje životní láska :D, ten měl těch nápověd celou řadu! Tahle kniha mě trochu zklamala hlavně tím, že celou knihu přemýšlím, kdo by to tak mohl být a na konci zjistím, že jsem neměla nejmenší šanci to vědět....

23.03.2021 4 z 5