Teraslík Teraslík komentáře u knih

Vykoupení Vykoupení Lisa Jane Smith

To si snad ze mě dělají srandu? To jako fakt? Po šestnácti dílech je všechny smažou? Ten konec byl dojemný, ale je to vážně divný. Když se na tu knihu podívám jednotlivě, tak byla celkem vtipná a líbila se mi. Když se na tu sérii podívám jako celek, tak tenhle konec byl na mě byl už moc. Ale přesto doporučuji.

03.02.2015 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Skvělý hororový příběh. Nádherná až děsivá kniha. Doporučuji.

01.02.2015 5 z 5

Přebyteční Přebyteční Gemma Malley

Tato kniha se mě hodně dotkla hlavně proto,že jsem tak trochu citlivka.Doporučuji.

23.09.2014 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Já mám ráda když série knih pokračuje co nejdéle. Tato knížka je skvělá i když předchozí byli trochu lepší, ale pět hvězdiček si zaslouží. Určitě si tuto sérii brzy přečtu znova. Dost jsem se u ní nabrečela a byla jsem smutná, ale konec se mi líbil. Tato série je asi nejlepší, kterou jsem četla. Někdo by se bez třetího dílu obešel, ale v mém srdci si tento díl místo najde.

13.08.2014 5 z 5

Zrozena o půlnoci Zrozena o půlnoci C. C. Hunter (p)

Čekala jsem na ni měsíc a předčila mé očekávání. Je to kniha plná napětí a hodně čtivá. Celou knihu jsem se nemohla odtrhnout. Na tu knihu jen tak nezapomenu. Moc se těším až si přečtu další díl. Je skvělá, doporučuji.

13.05.2014 5 z 5

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Přijde mi,že by se tento příběh mohl stát pravdou.

29.03.2014 5 z 5

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Tato kniha se strašně dobře čte, velice doporučuji.

23.03.2014 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Skvělá kniha. Hrozně se mi líbil konec. Jsem s ním spokojená. Škoda, že tahle kniha ukončuje sérii, ale alespoň je dokonalá. Doporučuji.

11.04.2015 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Skvělá kniha. Nemám k ní co dodat. Doporučuji.

16.03.2015 5 z 5

Hříšné Hříšné Sara Shepard

SPOILER:
Je to skvělá knížka. Nemyslela jsem si, že je Ian A a nespletla jsem se. Jak umřel moc se mi to nechce věřit no uvidíme. Moc se těším na další díl. Doporučuji.

09.11.2014 5 z 5

Fakt smůla Fakt smůla Jeff Kinney (p)

Nejsem zrovna fanda deníku malého poseroutky, ale tento díl se mi celkem líbil.

25.05.2014 4 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Další skvěle propracovaná kniha,většinou s dalším dílem klesá kvalita,tato kniha je vyjímkou. Úžasná kniha,velice doporučuji.

06.04.2014 5 z 5

Posedlost Posedlost Lisa Jane Smith

Super kniha, ale já bych prostě chtěla aby byli Gabriel a Kait spolu, ale to se mi asi nesplní! Doporučuji.

23.06.2015 5 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Skvělá kniha. Jenom mi byl fakt nesympatický Rob. Nevím proč, ale prostě mi přijde hrozně namyšlený. A naopak mi hrozně moc sympatický přišel Gabriel. Kdyby tam byl víc, tak by ta kniha byla dokonalá. Strhující děj a bezchybný závěr. Doporučuji.

14.06.2015 5 z 5

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Na to jak je to krátká kniha, tak byla strašně napínavá! Zhltla jsem jí jedním dechem! A ten konec a pointa byli naprosto geniální! Určitě si od této autorky ještě něco přečtu! Doporučuji!

04.06.2015 5 z 5

Hledané Hledané Sara Shepard

To bylo vážně hodně zamotané, ale já jsem to pochopila a je to úžasný. Napínavý děj plný zvratů. Snad nejlepší kniha ze série. Tedy prozatím. Já věřím, že ta pravá Ali je naživu. Skvělá kniha, doporučuji.

06.02.2015 5 z 5

Slabé místo Slabé místo Lisa Jane Smith

Skvělý díl. Ten konec mi přišel trochu nefér. Celkově se mi díl líbil. Doporučuji.

30.12.2014 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Ze začátku jsem z toho byla trochu zmatená, ale v půlce jsem to začala chápat. Je skvělá a perfektní. Moc doporučuji.

20.12.2014 5 z 5

Neviditelné zlo Neviditelné zlo Lisa Jane Smith

SPOILER!!!
Bohužel jsem si už přečetla, že Stefan umře takže to pro mě nebyla žádná novinka, ale i tak to bylo velice dojemné a smutné. Skvělá kniha. Doporučuji...

24.11.2014 5 z 5

Proměna Mary Dyerové Proměna Mary Dyerové Michelle Hodkin

Je to nejlepší série. Tato kniha byla snad lepší než první díl. Nechalo to ve mě díru, když jsem to dočetla. Řekla jsem si "sakra to nemůže být konec". Já snad prasknu než bude třetí díl nemyslím na nic jiného. Sakra tak otevřenej konec "to snad ne". Noah přece nemůže bejt mrtvej. Já tomu nemůžu uvěřit, snad není mrtvej, protože jinak to bude hrozné pokračování. Moc doporučuji !!!!!

02.11.2014 5 z 5