Teraslík Teraslík komentáře u knih

Konečná volba Konečná volba C. C. Hunter (p)

Skvělé zakončení série.

30.07.2014 5 z 5

Nevinné Nevinné Sara Shepard

Páni!!! Todle jsem rozhodně nečekala. Jsem moc zvědavá jak se to bude vyvíjet dál. Velice doporučuji.

13.07.2014 5 z 5

Ohrožení Ohrožení Lisa Jane Smith

Kniha je skvělá. Doporučuji.

13.07.2014 5 z 5

Ze začátku mi to přišlo nudný hlavně kvůli fotbalu a dokonce jsem u ní i usnula. To se mi doteď nestalo. Potom se mi to začalo líbit a příběh Trishy mě pohltil. Bylo mi jí strašně líto a musela jsem to dočíst dokonce. Konec se mi líbil. Doporučuji.

08.07.2014 4 z 5

Hlas měsíčního svitu Hlas měsíčního svitu C. C. Hunter (p)

Wow!! Úžasná kniha. V jednu chvíli jsem se rozbrečela a druhou chvíli jsem se tak smála až jsem taky brečela. Hodně jsem se zlobila na Lucase za to co udělal i když musel měl to aspoň Kylie říct. Prostě skvělá knížka plná napětí. Velice doporučuji.

03.07.2014 5 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Skvělá kniha. Krásně se čte a je napínavá. Už s radostí čekám na další díl. Doporučuji.

24.06.2014 5 z 5

Velké lži pro malé děti Velké lži pro malé děti Andy Riley

Není to rozhodně tak dobré jako králíčkovy sebevraždy,ale je to taky dobrý.

20.06.2014 3 z 5

Tak trochu jiná Tak trochu jiná Nina Berry

Tahle knížka je skvělllllllá. Překonala mé očekávaní. Přečetla jsem si první stánku a věděla jsem, že ji chci dočíst do konce. Má pořádný spád. Doporučuji.

12.06.2014 5 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Řekla jsem si, že to bude naprostá blbost. Po chvíli čtení jsem si uvědomila jak moc jsem se pletla. Je to úžasná knížka. Velice doporučuji.

08.06.2014 5 z 5

Půlnoční ulička Půlnoční ulička Rachel Caine (p)

Kniha se mi líbila, napínavá jako vždy. Doufám, ze to nakonec všechno dobře dopadne. Těším se až si přečtu další díl. Velice doporučuji.

07.06.2014 5 z 5

Odina kletba Odina kletba Maite Carranza

Tahle kniha patří mezi nejlepší, které jsem kdy četla. Užívala jsem si ji a připadala jsem si jako kdybych byla součástí děje a to na knihách zbožňuju. Velice doporučuji.

01.06.2014 5 z 5

Proměněna za soumraku Proměněna za soumraku C. C. Hunter (p)

Tohle je skvělej díl. Jednu chvíli jsem u něj brečela a druhou jsem se smála. Naprosto mě šokovalo so je Kylie zač. Ještě teď mám z ní husí kůži. Jsem moc zvědavá jak to bude pokračovat. Velice doporučuji.

01.06.2014 5 z 5

Velká kniha králíčkových sebevražd Velká kniha králíčkových sebevražd Andy Riley

Trošku bizarní a děsivé, ale hlavně vtipné.

25.05.2014 4 z 5

Fakt smůla Fakt smůla Jeff Kinney (p)

Nejsem zrovna fanda deníku malého poseroutky, ale tento díl se mi celkem líbil.

25.05.2014 4 z 5

Příběhy nerozumný poradkyně Příběhy nerozumný poradkyně Rachel Renée Russell

Podle mě nejlepší díl z celé série, alespoň zatím. Nemůžu se dočkat až vyjde další díl. Mackenzie je prostě hrozná mrcha. Velice doporučuji.

24.05.2014 5 z 5

Vzkříšena za úsvitu Vzkříšena za úsvitu C. C. Hunter (p)

Kniha byla úžasná, užívala jsem si každý řádek. Je to kniha plná napětí. Velice doporučuji.

23.05.2014 5 z 5

Sobecké prasátko Sobecké prasátko Andy Riley

Skvělá vtipná knížka, těším se až si přečtu králíčkovy sebevraždy.

19.05.2014 5 z 5

Návrat Návrat Sophie Jordan

Kniha je úžasná. Vůbec Jsem netušila, že by Jabel byla něčeho takového schopná. Bylo mi líto Miriam. Konec se mi líbil. Doporučuji.

18.05.2014 5 z 5

Zrozena o půlnoci Zrozena o půlnoci C. C. Hunter (p)

Čekala jsem na ni měsíc a předčila mé očekávání. Je to kniha plná napětí a hodně čtivá. Celou knihu jsem se nemohla odtrhnout. Na tu knihu jen tak nezapomenu. Moc se těším až si přečtu další díl. Je skvělá, doporučuji.

13.05.2014 5 z 5

Útěk Útěk Sophie Jordan

Úžasná kniha.Už se těším až si přečtu další díl.

02.05.2014 5 z 5