Tea27 Tea27 komentáře u knih

Poslední noc Poslední noc Zara M. P. Cole

Kniha od české autorky mě nadchla. Jedná se o fantasy, která se točí kolem upírů, ale zároveň je zasazeno do středověku. Upíři jsou zde vykresleni způsobem, se kterým jsem se v knihách ještě nesetkala. Minulost se střídá se současným příběhem po kapitolách. Přečetla jsem knihu opravdu jedním dechem a doufám, že brzy vyjde druhý díl. No a rozhodně ji doporučuji k přečtení.

24.10.2023 4 z 5

Korunovace Korunovace Lena Valenová

Kdybych to měla shrnout jednou větou, byla by to: "Nutně si potřebuji přečíst další díl, hned teď."

Mám ráda tady ty "co by kdyby" a téma královské rodiny v Česku mě velmi zaujalo. Obálka je nádherná, autorka píše čtivě a k tomu postavy, jejichž příběh vás opravdu zajímá.
Začátek byl trochu pozvolný, ale čím víc se kniha blížila konci, tím víc se příběh rozjížděl.

04.07.2023 4 z 5

Zvonkohra Zvonkohra Eliška Václavíková

Kniha se mi moc líbila. Styl autorky mi velmi sedl a dobře se mi četla od začátku do konce. Byla tak akorát dlouhá, vše do sebe zapadalo a bylo skvělé číst příběh od konce po začátek. Eliška krásně pracuje se slovy a moc se mi líbilo, jak všechno propojila. Líbil se mi také autorčin smysl pro humor. Někteří lidé se prostě psát rozhodnou - já to mám stejně a jsem moc ráda, že Eliška se prostě psát rozhodla. Doporučuji naprosto všem.

16.05.2023 5 z 5