ta.tajemna ta.tajemna komentáře u knih

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Knížka se četla sama a stránky rychle ubývaly. Postavy jsem si oblíbila hned na začátku. Sice jsem viděla film, ale i přes to jsem při čtení několikrát neudržela slzy. Nádherně vymyšlený děj, který vás pohltí.

01.09.2021 5 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Helen Hoang

Krásná knížka, která se neuvěřitelně rychle čte a poukazuje zároveň na problémy z běžného života. Hlavní postavy jsou neskutečně sympatičtí. Zápletky mezi nimi jsou tak moc skutečné, že jsem knihu musela dočíst hned. Nešlo se od ní odtrhnout. Tolik něhy a romantiky v knize vidím často, avšak málokdy je to tak realistické a přirozené. Pořádná dávka postelových scén je bonus k úžasnému ději. A navíc je to tak nenásilně popsané, že není absolutně žádná nechuť to číst. Knize dávám plný počet hvězdiček a v každém případě DOPORUČUJI !

07.08.2021 5 z 5

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

DOKONALOST!
Úžasná kniha od úžasné autorky. Děj knihy byl zajímavý. Nešlo se od příběhu odtrhnout, přečteno za necelé dva dny. Autorku mám moc ráda, toto je třetí kniha, kterou jsem od ní četla. Líbí se i nápad rozdělit příběh do dvou různých směrů, které se nakonec neskutečně přirozeně protnuly. Jde vidět, že každým rozhodnutím se může něco změnit. Příběh knihy mě velice zasáhl, protože si při čtení uvědomíte, že se všechno může během chvilky změnit. V obou příbězích byla hlavní hrdinka velice sympatická. Příběh se v žádném případě nevlekl. Určitě doporučuji všem jak knihu, tak autorku.

31.10.2021 5 z 5

Jizvy jako křídla Jizvy jako křídla Erin Stewart

Překrásná kniha, která po přečtení patří mezi mé oblíbené. Děj byl naprosto dokonale vymyšlený, zápletky taky. Osud hlavní dívky mi utkvěl v paměti dlouho po přečtení. Příběh vás vezme daleko za hranice "běžného života" a ukáže vám zároveň jak krutý život dokáže být. V knize se mluví o věcech, které neslyšíme každý den, o odvaze, kterou hlavní hrdinka určitě měla. Po přečtení, když jsem zavřela knihu, mě obklopil smutek, že už jsem u konce.Za mě DOKONALÁ kniha. Autorce se velice klaním.

31.08.2021 5 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Knížka mě moc nezaujala. Zápletka byla že začátku velmi dobrá, ale ke konci to přestalo dávat smysl. Konec za mě moc rychle ukončený a dost nereálný. Hlavní hrdinka mě ovšem zaujala a tak jsem knihu dočetla. Na druhou stranu se mi zdálo přehnane, jak daleko Mona zašla při svém zachraňování Galerie. Erotika v žádném případě nechyběla a za mě to bylo celkem fajn zpracované ( škoda, že i dej nedopadl jako sexuální scény). Některé opět přehnané a neuvěřitelné. Každopádně znovu bych si knihu nepřečetla.

27.08.2021 1 z 5