Szekynka Szekynka komentáře u knih

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Kniha potěšila, autorce se povedlo rozvést, zamotat, zkomplikovat a zaujmout. Pokračování má za mě palec nahoru a těším se na další díl.

Lenobiin slib Lenobiin slib Kristin Cast

Postava Lenobii se mi ve Škole noci líbila, těšila jsem se na novelu, kterou jí autorka věnovala. hezké čtení a krásný přebal (vlastně důvod proč jsem si jí koupila :))

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Rozjezdový díl, který zaujal.
Námět se mi líbil, byť je už v knižním světě "přeupírováno", tohle se mi líbilo, lehce to vybočovalo a nebylo těžké se začíst.

06.03.2018 5 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Kniha se mi vcelku líbila. Né že by to nebylo opět na jedno brdo, nicméně tentokrát mi byly postavy Kate a Slada sympatické a bavily mě. Některé pasáže mi přišly docela nereálné, ale vlastně proč ne? Přece fantazii se meze nekladou.

Příběh Katina pejska mě trochu dojal a bylo to hezké zpestření a okořenění.
Červená knihovna a oddechové čtení.

Zlatko, a co láska? Zlatko, a co láska? Věra Řeháčková

Vzpomínka na mládí. Knihu jsem zbožňovala stejně tak i další díly.

Martinka Martinka Gilbert Delahaye

♥♥♥ Moje první nádherně ilustrovaná knížka, srdcová záležitost dostala jsem jí od maminky která mi jí dala když jsem byla nemocná. Příběhy Martinky jsou neodmyslitelná součást mého dětství. ♥♥♥

Případ zmizelých psů Případ zmizelých psů Enid Blyton

Parádně popsané dobrodružství skupinky dětí. Úžasná série pro děti plná napětí, očekávání, zvratů a přátelství.

Syn černého hřebce Syn černého hřebce Walter Farley

Srdcový příběh pro každého, kdo miluje koně.

Černý hřebec se vrací Černý hřebec se vrací Walter Farley

Srdcový příběh pro každého, kdo miluje koně.

Rubínový kruh Rubínový kruh Richelle Mead

Povedené zakončení !

Ohnivé srdce Ohnivé srdce Richelle Mead

Bezkonkurenční série. Čtvrtý díl a autorka stále překvapuje a stupňuje napětí. Rozhodně palec nahoru a s nadšením do páteho dílu.

Indigové kouzlo Indigové kouzlo Richelle Mead

Jak jinak než, že autorka pokračuje ve velkém stylu. BRAVO! Třetí díl splnil všechny moje očekávání.

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Richelle Mead

Jak se bude vyvíjet Adrianův příběh mě zajímalo již při čtení Vampýrské akademie. Postava Sydney knihu oživuje a dodává upírským životům šmrnc. Od začátku mě tedy zajímalo jak se budou životy Syndey a Adriana prolínat a postupně propojovat. Tato série pro mě byla milých překvapením a oddechovým čtení.

Snadno & rychle Snadno & rychle Roman Vaněk

Recepty podle kterých se krásně vaří a jídla skvěle chutnají.

02.03.2018 5 z 5

Ovocné koktejly - Ovocné, krémové a plné vitamínů Ovocné koktejly - Ovocné, krémové a plné vitamínů neznámý - neuveden

Koketejly připravované podle této knihy chutnají skvěle.

Připravena zemřít Připravena zemřít Lisa Jackson

Moje první kniha od této autorky a za mě slabota. Kniha se rozjela ve velkém stylu prvním akce hned na prvních stránkách, příběh se držel cca do strany 80, zbytek knihy se zabýval úvahami převážně Pescoliové nebo její kolegyně. Kniha byla zbytečně natažená na bezmála 500 stránek, řekla bych že tady platí pravidlo méně je někdy více!
Popisy postav mi přišli nudné a dost podobné, všimla jsem si, že u víc jak 4 hradinů byl popis: neměřil/a víc jak metr padesát (asi skřítci). No a vrahova neustálá nahota při cvičení? Božský komplex? Pocit dokonalosti? Moc nechápu co tím chtěla autorka říct. Bylo by mi milejší kdyby víc než jeho nonstop cvičební nahotu popsala jeho myšlenky při plánování vražd.

Jediným důvodem proč jsem knihu neodložila byl příběh Hatie a bratrů Graysonových, který mě dostal víc něž vše ostatní. Škoda, že není přímo řečen nějaký happy end Hatie a otce jejích dětí.

24.02.2018 1 z 5

Vampýrská akademie (komplet) Vampýrská akademie (komplet) Richelle Mead

celá série se krásně četla. Knihy mě pohltily, dějové linie se mi líbily, nechyběly zvraty a napětí.

22.02.2018 5 z 5

Láska na druhý pokus Láska na druhý pokus M. J. Summers (p)

Poutavě napsaný příběh, docela jsem nečekala až takovou zápletku. Tento typ knih je často napsán podobně nicméně tentokrát "zjevení" z minulosti překvapilo.

21.02.2018 5 z 5