Svoby Svoby komentáře u knih

Most do země Terabithia Most do země Terabithia Katherine Paterson

Seděla jsem na okně, opřena o stěnu, když jsem ji dočetla. Bylo mi kolem 10 let. První kniha u které jsem brečela.

25.10.2015

Mesiáš Mesiáš Boris Starling

Děj vás naprosto strhne a při čtení se budete kroutit a šklebit jak vám budou trnout části těla při barvitém popisu vražd. Opravdu skvělá kniha, která se dá jedině doporučit!

15.09.2013 5 z 5

Tato kniha patří k mým oblíbeným. Dokonale vykreslena atmosféra a nesmyslnost války. Spojena s poválečnými problémy zařadit se do společnosti. Po přečtení knihy jsem shlédla i film, kde jsem se opět utvrdila, že kniha je vždy lepší. Film vám přeci jen nepoví, co se danému člověku honí v hlavě. Tímto mistrovským dílem by si měl projít každý, aby si uvědomil jak se máme dobře a vážil si každého dne.

09.09.2013 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Tato kniha byla moje první od Kinga a způsobila naprostou King-mánii. Od té doby jsem přečetla snad všechny knihy, které jsou od něj v knihovně a pár dalších. Ovšem tato pořád zůstává na vrcholu, je to prostě srdcovka.

28.07.2013 5 z 5