sulzsova.anna sulzsova.anna komentáře u knih

Volání krve Volání krve Nancy Gideon

Pod vlivem úplňku Pod vlivem úplňku Nancy Gideon

Miluji celou tu sérii. Nevím proč, přitom se nejedná o kdovíjaký spisovatelský skvost, ale když ji miluješ není co řešit. Něčím mě dostala. Spojila erotiku fantasy a drama, prostě skvělá kombinace a na mě fungovala! Překvapivě lepší než jednička!

Krvavý měsíc Krvavý měsíc Nancy Gideon

Miluji celou tu sérii. Nevím proč, přitom se nejedná o kdovíjaký spisovatelský skvost, ale když ji miluješ není co řešit. Něčím mě dostala. Spojila erotiku fantasy a drama, prostě skvělá kombinace a na mě fungovala! Vřele doporučuji!

Čistá krev Čistá krev Nancy Gideon

Syn Anarchie Syn Anarchie Marcy Jell

Po prvním velkém zklamání z této autorky, jsem se nenechala odradit a zkusila něco jiného. Přiznám se, přiměl mě k tomu názor, že kniha je obšlehnutá z nějakého seroše a tak jsem si říkala, že by to mohla být pecka. No, nebyla. Zřejmě tato autorka nebude můj šálek kávy, přitom to chvílemi vypadá zajímavě. Má určitý zvláštní potenciál, ale pak ho z ničeho nic zabije a rozcupuje. Takže od ní už knihy nee!

29.01.2023 2 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Marcy Jell

První mé setkání s eknihou a tedy brutální zklamání. To snad nepsal ani dospělák, ale nějaká puberťačka. Dá se tohle vůbec považovat za knihu? Je krátká tak, že článek v novinách mi přijde delší a děj prosvištěl takovou rychlostí, že jsem ho sotva postřehla. Tohle mělo zůstat utajeno někde hluboko v zákoutí internetu a ne se propagovat jako kniha!

29.01.2023 odpad!

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

nevhodný dárek k narozeninám, rovnou všechny díly, abych neurazila manžela, tak jsem je přečetla a co na to říct... čekala jsem něco jiného, lepšího, zajímavějšího. Zřejmě jen další nafouknutá bublina, která sice obletěla svět, ale za dobré čtení bych ji nenazvala.

29.01.2023 3 z 5

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

ehm... proč?! Knihu jsem dostala k Vánocům a sice chápu, že můj muž podlehl tlaku okolí, ale kdyby se zeptal řekla bych, že rozhodně ne! Přesto byla dlouhá chvíle a já četla. Nedá se říct, že by šlo o totální odpad, rozhodně ne, ale proč je kolem této knihy tolik povyku? Proč se všude propaguje? Proč na ni všude narážím? Nechápu!
Příběh je klišé největšího kalibru, což by nevadilo, některá klišé fungují, ale tohle mě prostě nechytilo. Dala bych zlatou střední trojku, protože musím uznat, že v knize jsou i zajímavé pasáže a není to dílo k odvrhnutí, ale rozhodně nic co bych musela číst znovu a o čem bych musela vidět tolik reklam.
Autorka by mohla dát příště více péče do promyšlenějšího příběhu a ne natáčet neustále nějaké reklamy a zahlcovat jimi sociální sítě.
Jo a další hvězdička šla dolů, za to obšlehnutou obálku, jako sorry, ale jsem fakt jediná, kdo v tom vidí parazitování na Padesáti odstínech šedi??? Stejně jako odstíny ani tento příběh mě nenadchl

29.01.2023 2 z 5