Zachraň mě

Zachraň mě https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483640/mid_zachran-me-s3h-483640.jpg 3 62 9

Roxy: Byla to hračka, hm? Myslet si, že pracovat pod Danielem zvládnu. Jak jsem byla bláhová. Neměla jsem však na výběr. Byla jsem černou ovcí rodiny, bez možnosti změnit svou minulost… Za všechno mohl můj otec a já slíbila, že se jednoho dne pomstím… Daniel: Mít slávu, peníze a ženský není vždycky všechno… Sám jsem se o tom přesvědčil. Protože i když jsem žil kalifornský sen, jedno mi chybělo… Nevěděl jsem, že to mám přímo před očima, dokud jsem o to nezačal přicházet.... celý text

LenkaNovotna32
15.09.2023 odpad!

Tak toto je vazne pruser. Ked uz sa clovek zacita tak je koniec.Nemalo to ziaden zaciatok,nestihnete sa stotožniť s postavami, dej uplne na houby. To načo bola dobra tato kniha? Cisty amaterizmus, s kazdeho rosku trosku...

Makyt
31.07.2023 2 z 5

Klasika na jeden večer, předvídatelný konec, protkáno trochu gangsterkou a mýdlovou operou. Znovu číst rozhodně nepotřebuju.

sulzsova.anna
29.01.2023 odpad!

První mé setkání s eknihou a tedy brutální zklamání. To snad nepsal ani dospělák, ale nějaká puberťačka. Dá se tohle vůbec považovat za knihu? Je krátká tak, že článek v novinách mi přijde delší a děj prosvištěl takovou rychlostí, že jsem ho sotva postřehla. Tohle mělo zůstat utajeno někde hluboko v zákoutí internetu a ne se propagovat jako kniha!

JitulHa
10.08.2022 3 z 5

Druhé, a nejspíše i závěrečné pokračování série Rap Games, bylo jak to říct, jiné?? Čekáte romantickou zápletku, ústřední pár a děj, ve kterém se sem tam mihne nějaký ten mráček, než nastane onen pověstný happyend? Ale, ve výsledku dostanete zamilovaný příběh, sepsaný horkou nití, navíc ve spojení s gangsterkou z podsvětí, doplněný příkořími snad nejhoršího rázu. Nehledě na to, že se tahle zápletka do celkového příběhu knížky ani nehodila, nebyla ani dostatečně propracována. Možná, kdyby autorka celý děj prohloubila a více pořešila charaktery postav, fungovalo by to lépe. Takhle tam bylo zkrátka od všeho trochu, což je na tolik dramatický milostný příběh zatraceně málo, škoda.

anna7852
14.05.2022 1 z 5

Ehm,co to mělo být?
Nebylo to psané ani z rychlíku ale ze super tryskace.
Jako vážně ani těch 100stranek??!!

AliceTief
08.05.2022 2 z 5

Tak tady jsem opravdu zklamaná, příběh měl opravdu potenciál, ale všechno to šlo tak strašně rychle a najednou konec. Myslím, že tomu spousta věcí chybí, ten konec je prostě za mě hrozně odfláknutý

2688
12.12.2021 2 z 5

Tak tenhle námět si vážně zasloužil o mnohem víc stránek, víc všeho a byla by to bomba takhle to na mě působí ,, napsané na koleni “

Přijde mi že se autorka bojí napsat delší příběh, ale nemá se vůbec čeho bát píše skvěle a ráda bych si přečetla od ní pořádnou knížku z více stran kde bude příběh propracovaný od A do Z

Majka1979
24.11.2021 5 z 5

Za pár chvíľ zhltnuté aj voľné pokračovanie ;)

Stretávame sa s postavami z minulej knihy, no v tejto sú hlavnými postavami Roxy a Daniel. Sú partnermi, obchodnými partnermi.

Roxy zažila v minulosti neskutočne veľa bolesti, jediná dobrá vec v jej živote je Daniel, ktorého miluje. No on o tom nevie...

Daniel je správny chlap, ktorý sa však do niečoho namočí a tak sa dostane do problémov. A tie jeho problémy bohužiaľ sú čiastočne prepojené s Roxy a jej minulosťou.

Dokážu obaja žiť ďalej aj napriek tomu, čo zažijú a zistia?

A ako je to s ich priateľstvom? Prežije? Prežijú oni?

Určite sa oplatí prečítať ;)

Njangu
14.11.2021 3 z 5

Opět spíš povídka, než plnohodnotná knížka. Ale už to bylo trochu lepší, než ten první díl. Tady nebyly takové dějové zvraty. Pozitivní na tom je, že se to dá číst.

Marcy Jell
česká