Stupino Stupino komentáře u knih

Dostal jsem tuto knihu od strýce k narozeninám když jsem chodil na základnu. A až v pokročilém věku jsem ji otevřel a už 5x přečetl. Už na ni připravuji syna.

15.12.2017

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (ilustrované vydání) Harry Potter a vězeň z Azkabanu (ilustrované vydání) J. K. Rowling (p)

Dcera 7 let, si tuto knihu půjčila v knihovně. Přemlouval jsem jí ať si půjčí nejdříve 1 díl. Ne půjčila si toto a stejně to nečetla. Tak jsem si to přečetl já. Je to krásně napsané. Tak začnu od 1 dílu, ať to má trochu řád.

08.03.2024 5 z 5

Ochránce Ochránce Larry Correia

Těšil jsem na další díl a musím říct, že opět nářez. Mě se to líbilo. Konec je super.

20.11.2022 5 z 5

Století páry Století páry Petr Schink

Tuto knihu jsem dostal jako dárek k narozeninám a musím říci, že to bylo skvělé čtení. Úplně něco jiného než jsem doposud četl. Rychle to odsýpalo pod očima. Je čas se teď zakousnout i do Kotlety myslím Frantu. Už si na to brousím zuby delší dobu.

12.11.2022 5 z 5

Tři muži na toulkách Tři muži na toulkách Jerome Klapka Jerome

Četlo se to hezky, ale čekal jsem více úsměvných kapitol. Tři muži ve člunu jsou lepší.

23.10.2022 4 z 5

Cyberpunk Znovuzrození Cyberpunk Znovuzrození Andrzej Ziemiański

Teď jsem to dočetl a ne se to líbilo, mělo to švih. Zápletka dobrá a hlavně na konci se věnovali vysvětlení. Za mě dobrá čtivá kniha.

23.10.2022 5 z 5

Historie Svorné sedmy Historie Svorné sedmy Jaroslav Foglar

Koukám, že všichni jste překvapení z děvčat v jeho knize. Mě překvapilo, že když už se o nich zmiňuje tak na přední místa dává vždy chlapci a děvčata. Jinak je to krásné čtení. Já si to přečetl z důvodu, že synovi to trvalo dva měsíce než to dočetl.

16.05.2022 5 z 5

Smrt má plavé vlasy Smrt má plavé vlasy Josef Kutík

Kolega přinesl sklepní četbu, tak už jsem to četl jen z nostalgie, že je to staré, zažloutlý listy a kniha voní, jinak nic.

14.08.2021 2 z 5

Kontakt u Dožínek Kontakt u Dožínek Joseph Staten

Knihu jsem dočetl a trvalo mi to asi přes měsíc. Moc jsem se musel přemlouvat, abych to dorazil. Původně jsem nechtěl napsat nic, ale po této knize končím s HALO a odkládám další díly stranou. Vůbec to nemělo šťávu a nebavilo mě to číst. Sáhl jsem teď po Warharmmer 40K Xenos a za tři dna jsem už v půlce. Tohle mě od prvního listu pohltilo. Za mě tato kniha u Dožínek 1 hvězda s odřenýma ušima.

29.05.2021 odpad!

První úder První úder Eric S. Nylund

Tak jsem dorazil třetí díl, a za mě se všechny tři díly povedli. Tak uvidíme jak se to posune dál. Jdeme na to.

14.02.2021 5 z 5

Klam Klam William Dietz

Dočteno, ale konec v nedohlednu.

25.12.2020

Odveta Odveta Drew Karpyshyn

Mě se to líbilo, sci fi jak má být ????. Je to čtivé a tak jdu do finiše.

19.12.2020 5 z 5

Vzestup Vzestup Drew Karpyshyn

Zajímavé čtení, mě se to líbilo, jdu na další.

27.11.2020 5 z 5

Vládce mořských hlubin Vládce mořských hlubin J. M. Troska (p)

Teď dočteno a super počtení. Jen ten konec by mohl být o 5 listů delší, aby se Holan dozvěděl vše o posádce.

05.01.2020 5 z 5

Legie Legie Larry Correia

Dokončeno a opět super rychlý masakr. Pořád je to čtivé. Už jdu na pátý díl a těším se.

02.01.2020 5 z 5

Cesty peklem a sněhem Cesty peklem a sněhem Jan Kopka

Opět super čtení hlavně na zimní večery. Doporučuji, dobrodružství na kole.

02.12.2019 5 z 5

Lovci monster s.r.o. Lovci monster s.r.o. Larry Correia

Akční horor, to je něco co teď objevuji. Za mě je to dobré rychle čtení do vlaku. Něco jako Buffy přemožitelka. Hodně příšer a střílení. Super, člověk nemusí přemýšlet, vše je vysvětlené.

12.11.2019 5 z 5

Přepadení Skytownu Přepadení Skytownu Wolfgang Hohlbein

A jsem zpátky, myslel jsem že to bude už nuda, ale trošku se to zamotalo. Tak hned najizdim na poslední díl.

15.09.2019 5 z 5

Spící armáda Spící armáda Wolfgang Hohlbein

Právě dočteno a začíná to být zajímavé.

31.03.2019 5 z 5

V ruinách Paříže V ruinách Paříže Wolfgang Hohlbein

Začal jsem tímto dílem, protože jsem ho dostal jako vyřazenou knihu z knihovny a je to dobré počtení. Už mám všechny díly a prvnička už je téměř za mnou. Je to čtivé.

19.02.2019 5 z 5