Stupino Stupino komentáře u knih

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Můj osobní rekord. Půjčil jsem si knihu od kolegy, že si jí nejdříve přečtu a pak kouknu na film co běží na Netflixu. Knihu jsem v kuse přečetl za 16.5 hodiny, nešlo to odložit. Je to skvělé dílo.

08.11.2022 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Tuto knihu jsem si pořídil přes informaci na twitru. Všechny názory na tuto knihu co jste zde napsali jsou pravda. Ta kniha je super a humor je skvělý.

23.09.2020 5 z 5

Hvězda jihu Hvězda jihu Jules Verne

Moje druhá Verneovka, a musím říct, že je to super kniha. Našel sem jí na půdě mezi dalšími knihami. Rok vydání 1971, zažloutle listy a vůně starých knih. Při čtení bylo i šňupání.

17.12.2023 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Včera dočteni první Milénium a můžu říci, že to byla moje první krimi v životě a hned super nářez. Už mám na stole zbylé díly. Už aby bylo volno a já se mohl začíst. Filmy odkládám na později, abych si nekazil bujnou fantazii při čtení.

22.08.2018 5 z 5

Chata v Jezerní kotlině Chata v Jezerní kotlině Jaroslav Foglar

Syn to měl jako povinnou četbu, tak se kniha u nás musela udržet o trochu déle, abych si též ukrojil z trošku toho Foglara. Super oddechové.

18.06.2023 5 z 5

Ve spárech Aljašky Ve spárech Aljašky Jan Kopka

Teď jsem to dočetl a nic lepšího jsem ze života nečetl. Je to super napsané, úplně mě to pohltilo. Člověk po přečtení má chuť vlézt na kolo a jet kamkoliv s brašnami. Už jsem si je pořídil a rok 2020 je dovolená jen o kolech sice po Čechách, ale zážitky vám nikdo nevezme. Doporučuji 100%.

12.11.2019 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Teď jsem to dočetl a zase prda, prda,prda. Měl jsem asi měsíc prodlevou, protože nebyl čas, ale pak mi stačilo 14 večerů a dorazil jsem to. Večer otevírám a uzavíram milénium a pak hnedka na filmy. Ten spisovatel je génius vydolovat z lebky něco takového a hodit to na papír. Za mě super.

02.12.2018 5 z 5

Xenos Xenos Dan Abnett

Zase jsem po pár letech sednul k Warhammeru 40K a opět mě to nezklamalo. Hned švih od prvního řádku a přečteno jedním dechem. Konec taky skvělý, krásně dlouhý nic ustřiženého za druhým listem. Už jsem se hne vrhl na další díl.

06.06.2021 5 z 5

Nemesis Nemesis Larry Correia

Tohle byl masakr. Životopis Frankse je řež od začátku až do konce. Presouvam se na poslední díl.

13.01.2020 5 z 5

Prohnaný Prohnaný Kevin Hearne

Po téhle knížce jsem sáhl, neboť jsem už měl plné zuby sci-fi. Musel jsem si odpočinout od toho vesmíru. Říkám dobrá volba. Tahle kniha mě chytla a bavila mě celou dobu. Jdu na další příběh.

28.01.2022 5 z 5

Proklatý Proklatý Kevin Hearne

Tenhle díl byl super. Mělo to švih od začátku až do konce. Hned jsem se vrhl na třetí díl. Skvělá oddechovka.

04.02.2022 5 z 5

Poslední tajemství Jana T. Poslední tajemství Jana T. Jaroslav Velinský

Tohle čtení nepotřebuje recenzi, je to super.

16.10.2021 5 z 5

Invaze Invaze Larry Correia

Opět super nářez, je hezké, že se do bitky zapojili i Češi s Téčkem. Ale ten příběh nemá konec. Tak jsem zase na vážkách. Nevíte někdo jestli je nějaké pokračování?

28.01.2020 5 z 5

Alfa Alfa Larry Correia

Přečteno a super věc, hlavně vybočení. Vlkodlačí řež jakou jsem kdy četl. Super masakr. Nic se nemusí hledat, vše je pěkně postupně vysvětleno a do konce knihy není nic uspěcháno, jako některé knihy, těmi se prokoušete ke konci a pak dvě strany hrc prc a konec příběhu a člověk čumí, kde je aspoň ještě pět stran pořádného konce. Za mě super počtení s vlkodlaky.

25.12.2019 5 z 5

Diamantový trůn Diamantový trůn David Eddings

Od Eddingse jsem přečetl skoro všechny ságy co vyšli. Mám je schované. Takže za mě je to super čtení co mě hodilo do víru knih. Snad to jednou předám synkovi nebo dceři.

16.12.2019 5 z 5

Vendeta Vendeta Larry Correia

S mojí super fantazií se to čte samo. Tento díl byl o špetku lepší než první. Vyjasnili tu pár mých otázek takže skvělé. Těším se na třetí díl.

16.12.2019 5 z 5

Okovy války Okovy války Larry Correia

Tak hotovo. Byl to sešup a super čtení. Sci-fi z období po 1. Světové válce to byl nápad. Fakt se to povidlo. Dávám palec hore. I zbraně jsem si dohledali na netu, abych viděl jak vypadaly.

17.10.2019 5 z 5

Poplach v Kovářské uličce Poplach v Kovářské uličce Václav Řezáč (p)

Jako školák jsem to měl povinně, ale minulý rok jsem jí na šel v bedně a s chutí jsem si jí přečetl znova. Pohodové počteníčko.

05.08.2018

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

Tuto knihu jsem dostal k narozeninám, koupeno v levných knihách za pár kaček, ale udělala velkou radost. Půjčil jsem ji kolegovi ten jí přečetl 2x a pak si jí utíkal taky koupit, protože jí musel vlastnit. Akce od začátku až do konce. Prostě paráda.

09.02.2018 5 z 5

Uštvaný Uštvaný Kevin Hearne

Tenhle díl se povedl, úplná krimi, jsem zvědavý kdo je ten temný co usiluje o život druida. Super oddchovka.

16.09.2023 5 z 5