Stromovous Stromovous komentáře u knih

Naučte se kreslit fantasy a RPG mapy Naučte se kreslit fantasy a RPG mapy Jared Blando

V knize možná dělají mapy příliš zdlouhavě a obtížně, zato vypadají úchvatně. Pokud vymýšlíte imaginární svět a budete jej chtít namalovat, pak toto bude dobrá volba.

Síla introvertů Síla introvertů Sylvia Löhken

Hůře se kniha četla, po přečtení následovala čtecí krize a nemohl jsem týden nic číst. Čekal jsem daleko více, byť informativně byla kniha dobrá.

26.07.2020 2 z 5

Praktický průvodce kreslení: Anatomie Praktický průvodce kreslení: Anatomie Barrington Barber

Úžasná ukázka jak se naučit kreslit postavu.

26.07.2020 5 z 5

Buď chlap. Příručka opravdového muže Buď chlap. Příručka opravdového muže Jonathan Catherman

Velice přínosné mládeži, ale i dospělým mužům.

Výklad Koránu – Část první Výklad Koránu – Část první Robert Spencer

Malá knížečka vyprávějící o historii islámu - výklad no... Škoda že nespojili 1. a 2. díl, dávalo by to větší smysl.

26.07.2020 3 z 5

Pravý muž 21. století Pravý muž 21. století John Gray

Kniha je výborná pro rozvoj muže, velice čtivá i humorná. Přečteno jedním dechem.

Česnek Česnek Jenny Linford

Koupil jsem matce a nemůže si to vynachválit.

Istanbul a západní Turecko Istanbul a západní Turecko Kathryn Tomasetti

Doma mám chvíli, ale kniha mě navnadila ještě víc na cestu do Turecka v budoucnu.

26.07.2020 5 z 5

Podrobný a praktický atlas světa s aktuálními mapami Podrobný a praktický atlas světa s aktuálními mapami kolektiv autorů

Atlas je prostě výborný a neuvěřitelně detailní.

Islám a západní společnost Islám a západní společnost Christine Schirrmacher

Brožurka se hůře čte, ale popisuje aktuální dění ve světě z německé perspektivy.

26.07.2020 4 z 5

Velké aféry a skandály evropských panovnických dvorů Velké aféry a skandály evropských panovnických dvorů Vladimír Liška

Kniha se velice dobře četla a je zajímavá.

Budapešť Budapešť Frank Strzyzewski

Nejvhodnější na cestu do Maďarska a do Budapešti :)

Krakov Krakov kolektiv autorů

Pokud pojedete do Polska nezapomeňte vzít s sebou.

26.07.2020 4 z 5

Papežova dcera Papežova dcera Anna Březinová (p)

vhodnější asi spíše pro ženy.

26.07.2020 4 z 5

Rusko-český, česko-ruský slovník Rusko-český, česko-ruský slovník Vladimír Uchytil

Vhodné pokud se chcete naučit rusky.

Diktáty pro 5. třídu Diktáty pro 5. třídu Petr Šulc

Jako dítě jsem je nenáviděl :D

26.07.2020

Obrazový atlas světa Obrazový atlas světa kolektiv autorů

Výsostně přehledné a podrobné mapy s rozšířením o mnoho informací o zemích světa.

26.07.2020 5 z 5

Velká obrazová všeobecná encyklopedie Velká obrazová všeobecná encyklopedie James Hughes

Výborná kniha. Oblíbil jsem si hlavně zadní část kde jsou krásně zobrazeny státy světa a nejdůležitější historické události spolu s hospodářstvím.

26.07.2020 5 z 5

Historie starověkých civilizací Historie starověkých civilizací Michele Angelico

Mnoho ilustrací, které vás zavedou na místa starověkých civilizací. Text je přehledný a dobře se čte.

Archeologický atlas Archeologický atlas Mick Aston

Kdo má zájem o archeologii, měl by si přečíst tuto knihu.