Stromovous Stromovous komentáře u knih

Chorvatsko Chorvatsko kolektiv autorů

Na cesty se skvěle hodí, dobře že dělají tyto průvodce.

23.09.2021 5 z 5

Světové klenoty UNESCO Světové klenoty UNESCO Jan Pohunek

Kniha je fantastická, poutavá, jsou v ní velmi povedené fotografie z míst. Text popisů je krátký, přesto výstižný, dobře se v knize orientuje.

25.08.2021 5 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

S mnohými komentáři souhlasim. Na ty názvy "kapitol" se časem dá zvyknout, ale tohle se mohlo zpracovat lépe. Popis Osvětimi a Varšavského povstání byl výborný a musím pochválit cit a bolest, kteří do toho byli vloženi. Není to lehké téma, ale kniha se mi líbila.
Příběh je vyprávěn z pohledu tří postav a to ještě z minulosti, z doby v táboře a potom z doby po válce. V knize se nemuselo tolik skákat v čase a tolik mezi postavami.

16.05.2021 4 z 5

Vůně moci Vůně moci Tomáš Sýkora

Souhlasím, příběh se četl docela dobře, ale byl strohý a podivně skákal v čase. Konec se mi nelíbil, čekal jsem asi nějaký zásah karmy. Cítím neuplnost, něco mi v příběhu chybí.
Nápad napsat něco podobného je dobrý, přečteno za odpoledne.

10.05.2021 2 z 5

Na smrt Na smrt Jozef Karika

Prostě skvělá... Tleskám, příběh mě zcela pohltil a dojal mě.

02.12.2020 5 z 5

Odborné kreslení pro 1. a 2. ročník SPŠ stavebních Odborné kreslení pro 1. a 2. ročník SPŠ stavebních Vladimír Cibulka

Mnoho nás naučilo. Docela dobrá učebnice.

03.08.2020 3 z 5

Deskriptivní geometrie pro 1. ročník SPŠ stavebních Deskriptivní geometrie pro 1. ročník SPŠ stavebních Ján Korch

V knize se sami ztratíte, radím pouze s učitelem. Později to zvládnete sami.

03.08.2020 2 z 5

Obsahy a rozbory děl (k LITERATUŘE - přehledu SŠ učiva) Obsahy a rozbory děl (k LITERATUŘE - přehledu SŠ učiva) Otakar Slanař

Hledejte v textu co by ani autor nenašel!

Geodézie Geodézie Pavel Hánek

K čemu tento předmět?

Pozemní stavitelství 1 Pozemní stavitelství 1 Petr Hájek

Stavebnictví máte jako na dlani. Dobrý úvod a podstatné informace.

03.08.2020 5 z 5

Stavební materiály pro SPŠ stavební Stavební materiály pro SPŠ stavební Pavel Reiterman

Tato kniha mě už něco naučila :)

03.08.2020 4 z 5

Stavební materiály Stavební materiály Miloň Dědek

Učitelka moc nepoužívala, měla své osvícení. Lituji peněz.

Pozemní stavitelství 3 Pozemní stavitelství 3 Václav Hájek

Na stavebce nepostradatelné.

03.08.2020 3 z 5

Zatoulaná písmenka Zatoulaná písmenka Małgorzata Strękowska-Zaremba

Knihu jsem v dětství zbožňoval.

03.08.2020 5 z 5

Veselé hry a obrázky a čísly Veselé hry a obrázky a čísly Joachim Löffel

Vzpomínám jak mi ji dali ve školce s věnováním vevnitř :)

03.08.2020 4 z 5

Maturita Activator Maturita Activator Bob Hastings

Trauma se vrací!!

03.08.2020 odpad!

Chov kožešinových zvířat Chov kožešinových zvířat Miloš Skřivan

Pro ty kteří se o to zajímají, kniha nabídne mnohé vědomosti. U mne vyvolává pocit sklíčenosti ze zvířat focených v klecích, v bezmoci.

03.08.2020 2 z 5

Antické Řecko Antické Řecko kolektiv autorů

Jste-li milovníky antického Řecka, pak je toto vydání přesně pro vás. Kniha se věnuje umění, náboženství, společenskému životu, válce a kultuře.

26.07.2020 5 z 5

Pouliční jídlo - Z ulice až na váš stůl Pouliční jídlo - Z ulice až na váš stůl Cinzia Trenchi

Jednoduší jídla, ovšem doma nás jejich kombinace příliš neuchvátila.

26.07.2020 3 z 5