stetty stetty komentáře u knih

Čtyři děti a skřítek Čtyři děti a skřítek Jacqueline Wilson

Tato kniha moc hezká. Zamiluje si ji každé malé dítě, tak jako já. knihy od teto spisovatelky miluji a baví mně je číst

Naše totálně ujetá rodinka Naše totálně ujetá rodinka Thomas Brezina

Knížka je zábavná a spisovatel má moc hezké knížky.

Bílý tesák Bílý tesák Jack London

Tato kniha je jedna z nejlepších. Miluji psy a takovéhle knihy. akorát jedna jediná část se mi nelíbila. Zkuste uhádnout jakou část. Dostali jsme ji ve škole za povinnou četbu a nemohla jsem ji od sebe odtrhnou.(Přečetla jsem ji za dva dny) Doporučila bych jsem ji všem. Malým i velkým, kteří umí číst a zajímají je psi. Miluji tuhle knížku a budu navždy. Je to prostě bomba!!!!!!! Určitě si ji přečtěte.

Stmívání: grafický román. Díl 2 Stmívání: grafický román. Díl 2 Stephenie Meyer

Miluji tuto knížku a doporučuji všem malým i velkým. Obrázky jsou nádherné. Přála bych si tak kreslit. Škoda že tak neumím :-(

Stmívání: grafický román. Díl 1 Stmívání: grafický román. Díl 1 Stephenie Meyer

Tuto knížku jsem přečetla jako první ze všech stmívání. Moc se mi líbí obrázky a jak se dá spojit s 2. dílem. Je to jedna z mích nejoblíbenějších knížek a určitě si ji znovu přečtu.

Ty máš ale odvahu! Ty máš ale odvahu! Brigitte Blobel

Tato kniha byla taky má povinná četba ve škole. Tato knížka není moc pro děti, ale starší děti by ji měli přečíst, protože je plná ponaučení.

27.06.2015 3 z 5

Ostrov u čtyř olší Ostrov u čtyř olší Ladislav Muška

Tato kniha je moc hezká, ale moc smutná. Nejvíce se mi líbilo, jak vlastni bratr zachránil své ho mladšího bratra se kterým se dlouho neviděl. Doporučila bych ji všem. Četla jsem ji jako povinnou četbu ve škole.

Říkali mi Leni Říkali mi Leni Zdeňka Bezděková

Tato kniha se mi moc líbila a doporučila bych ji všem holkám i klukům. Ve škole jsme ji dostali za povinnou četbu. Nejdříve jsem si myslela že to nebude nic moc, ale potom jsem se do ni začetla a nikdy si ji určitě přečtu znovu.

27.06.2015 5 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

hezka knizka i ten film

Příběhy z neslavnýho života Příběhy z neslavnýho života Rachel Renée Russell

Na teto knize jsem vyrostla. Nejvíce se mi líbí jak Niki popisuje každý svůj den. ;-)