stejsdan stejsdan komentáře u knih

Čtyřfázový program histaminového restartu – Jak odhalit příčiny migrén, ekzémů, závratí, alergií a dalších potíží Čtyřfázový program histaminového restartu – Jak odhalit příčiny migrén, ekzémů, závratí, alergií a dalších potíží Becky Campbell

Doufám, že tuhle knížku nebude nikdo z vás potřebovat...Ale kdyby náhodou: moje dcera má intoleranci histaminu a tahle knížka nám pomohla uchopit celý ten problém komplexně a opravdu příznaky ustoupily, dcera se cítí mnohem lépe:)
Doporučuji.

09.03.2023 5 z 5

Přitažlivost planety Krypton Přitažlivost planety Krypton Jiří Mádl

Knížka mě bavila, že začátku mi přišlo, že je tam hodně postav, ale pak jsem se zorientovala. Dva mladí lidé, kteří nemají snadný start do života, ale dokážou se vzepřít zaběhlým rodinným vzorcům, najít v sobě smíření. Konec byl předvídatelný, ale mě to nevadilo. Doporučuji.

18.04.2024 5 z 5

Čtenářský klub Jane Austenové Čtenářský klub Jane Austenové Karen Joy Fowler

Tahle knížka mi vůbec nesedla. Potřebovala jsem nějakou knihu se žlutým obalem kvůli ČV a tak se mi dostala do ruky.
Je pravda, že Jane Austinová zrovna není můj šálek kávy, ale to určitě nehrálo žádnou roli při hodnocení téhle nudné knížky plné příběhů, kde se skáče z jednoho příběhu do druhého. Celkově na mě knížka působila nesourodým dojmem.

03.11.2023 2 z 5

Mallorca Mallorca kolektiv autorů

Pro základní informace o ostrově postačí.

27.07.2023 3 z 5

Ďáblové jsou tu Ďáblové jsou tu Louise Penny

Tohle byla fakt pochoutka. O rodině, přátelství, lásce, životě, důvěře. A skvělá detektivní zápletka jako vždycky, bylo mi líto, že je konec, protože jsem si čtení moooc užila.
"Strašné skutky jsou zjevné. Ty krásné je často těžší rozeznat."

02.06.2024 5 z 5