stehlicek stehlicek komentáře u knih

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Velmi, velmi zajímavá kniha! Doporučuji.

17.08.2015 4 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Výborný thriller, spousta zvratů, doporučuji.

Ofélie se učí plavat Ofélie se učí plavat Susanna Kubelka

Dost dobrá kniha! Hodně sexu :-) Četla jsem ji poprvé, když mi bylo cca 25 let a strašně jsem chtěla být jako Ofélie. Její schopnost balit chlapy... mmmm!

17.08.2015 4 z 5

Život! Zvolte si vlastní cestu Život! Zvolte si vlastní cestu Louise L. Hay

Skvělá kniha. Vzala jsem si ji s sebou i do letadla, abych se nebála, a fakt pomohlo! :-) Neskutečně pozitivní kniha.

Kouzlo Kouzlo Rhonda Byrne

Knihu jsem si nejdřív půjčila v knihovně, a pak jsem si ji hned běžela koupit, abych se k ní mohla opakovaně vracet :-) Od autorky jsem četla i jiné knihy, ale tahle můj život ovlivnila nejvíc. Doporučuji.

17.08.2015 5 z 5

Život v harmonii : 9 principů k vytvoření návyků, které souzní s vaší touhou Život v harmonii : 9 principů k vytvoření návyků, které souzní s vaší touhou Wayne W. Dyer

Kdybych si měla na pustý ostrov vzít jedinou knihu, bude to tahle. Stručně, jasně, srozumitelně shrnuto vše základní o životě... "Dostanete to, na co myslíte, ať chcete nebo nechcete."

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Tak nevím, asi jsem divná. Knihu jsem musela odložit, vůbec jsem se do toho nemohla dostat. Na radu zdejších recenzentů zkusím shlédnout film, třeba se pak ke knize vrátím.

17.08.2015

Očarovaná Očarovaná Sylvia Day

Po sérii Crossfire, která se mi fakt líbila, přišlo tohle. WTF? Po pár stranách jsem knihu odložila, toto se nedalo.

17.08.2015 odpad!