Spikomol Spikomol komentáře u knih

Nikola Tesla Nikola Tesla Marc J. Seifer

Velmi seriozne zpracovana biografie nejvetsiho vynalezce a objevitele na poli eletrotechniky a nejen to. Dozvite se taky mimo jine ze pracoval i na technologii letadla s kolmym startem, vznasedlem a take energetickymi zbranemi viz jeho tolik utajovanym a zahadami opredenym paprskometem. Jsou zde popsany take vztahy mezi Teslou a nejvetsimi vynalezci te doby a umelci. A samozrejme i tolik nechvalne zname vztahy mezi nim a Edisonem a rovnez taky J. P. Morganem, diky nemuz nemohl nikdy dokoncit svoje nejvetsi dilo tj Wardenclyfskou vez pro globalni bezdratovou komunikaci a sireni volne bezdratove energie. Diky teto skvele knize se dozvite, ze za nas moderni elektrotechnicky svet vdecime prave jedinecnemu a ve sve dobe hluboce nedocenemu N. Teslovy.

24.05.2015 5 z 5

Tajemství ďáblovy bible Tajemství ďáblovy bible Arnošt Vašíček

Kniha podává obecně vcelku zajímavé informace, ale jinak je to snůška, domněnek, nepotvrzených informací a občas i vyloženě bludů. Jak může pan Vašíček dávat v souvislosti s 11. zářím irácký režim a ještě poukazovat na telefonní předčislý 119. To už mě vyloženě pobavilo.

05.06.2019 2 z 5