Sophia551 Sophia551 komentáře u knih

Večerníčkův pohádkový špalíček Večerníčkův pohádkový špalíček kolektiv autorů

Nadherná kniha, ale..... trochu zklamání a to jsme byli s dětmi tak natěšení...... kniha je vhodná spíše tak pro sběratele, kteří si chtějí zavzpomínat na dobu minulou, celá kniha je bohužel ve formě komiksu, jednotlivé příbehy z Večerníčku tak nelze předčítat před spaním, na dobrou noc, takže pokud máte velmi malé děti, které ještě neumí čist, případně neumí čist dobře, tak je bohužel moc nepotěšíte

18.05.2023

Savci : chov zvířat v ZOO : zvířata v lidské péči Savci : chov zvířat v ZOO : zvířata v lidské péči Wolfgang Puschmann

Naprosto úžasná kniha, pro chovatele nejen exotických zvířat - V díle autoři shrnují informace o popisovaných druzích z přírody a zoo ,například jak chovat opice a poloopice,šelmy aj úžasné zvířecí druhy a podrobně se věnují způsobu chovu daného druhu v péči člověka. Zvláštní pozornost je věnována zejména základním chovatelským podmínkám, manipulaci, krmení, ustájení, rozmnožování, odchovu včetně umělého a také biologickým datům .Nyní,knihu nově nabizela zoo na svém e-shopu - Safari park Dvůr Králové za pouhých 90 Kč!!!Zrejmě se jednalo o doprodej zbylých knih.Bohužel nabízenou knihu na e-shopu zoo, skupují obrovskou rychlostí spekulanti,kteří ji obratem zase přeprodávají na ruzných inzertních stránkách za obrovské peníze.....viz...Aukro - aukce - Vyvolávací cena - 999 Kč........nebo ....www.ifauna.cz - za dokonce - 2 000 Kč .......Opravdu velmi smutné

19.05.2022

Stala jsem se moderní otrokyní Stala jsem se moderní otrokyní Jana Klimešová

Kniha je docela dobře čtivě napsaná.Myslím, že je to příběh života samotné autorky,navíc,takové věci ,se dějí i dnes,pokud není človek dost opatrný a má zkreslené a naivní představy o realitě života v jiné zemi, ať už se stěhujete za prací,studiem, nebo z osobních důvodů, dobrá příprava a informace vám začátek a start v jiné zemi podstatně usnadní .Myslim,i z mé vlastní zkušenosti, že hlavně, je potřeba dávat pozor spíše na nepoctivé Čechy, ktery již v cizí zemi žijí,orientují a ví,jak to v cizí zemi chodí a jak se tam žije a mohou vás lehce zneužít ke svému prospěchu.Opravdu mi z mé zkušenosti skoro vždy při řešení problému,více pomohli cizinci,než Češi.

31.01.2022

Zamilujte se do angličtiny Zamilujte se do angličtiny Bronislav Sobotka

Tahle kniha mě trochu zklamala, je to vlastně jen jakási spíše motivační kniha,kde jsou uvedeny rady a tipy,jak donutit mozek a vlastně i sebe, jak lépe přistupovat k nauce a učení anličtiny ,je to spíše návod na to, jak se donutit učit a lépe se naučit anličtinu.Navíc většinu rad a tipů v této knize díky Broňovi už znám z jeho youtube kanálu.Očekávala jsem knihu - učebnici angličtiny,s běžnymi každodennímy frázemi, větama a slovy + k tomu tedy, rady a tipy,jak si učení usnadnit.Což se bohužel nestalo,takže za mě,je prostě kniha slabota.Chápu že nechce svůj nápad, svoje know-how na toto téma, vyčerpat a více poodhalit, jen a pouze v jedné,respektive dvou knihách,určitě má co nabídnout a to nejen na svých strankách ale i prostřednictvím svých lekcí na youtube a seminařích.Takže, nemůžu zbavit pocitu, že je to takový vychytralý tah ,aby si zajistil dlouhodobou pozornost,ať už ke svým stránkam,seminářum,youtube lekcim,nebo přistim knihám,které vydá

08.10.2021

Byl jednou jeden život Byl jednou jeden život Jana Klimešová

Je prosim mozne knihu - Byl jednou jeden život od: Jana Klimešová nekde zakoupit?Dekuji predem za jakekoliv informace

03.09.2020