Soa Soa komentáře u knih

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Výborné čtení!

04.04.2019 5 z 5

Krásy na mé vadě Krásy na mé vadě Jaroslav Irovský

Pěkné básně, ale na mě příliš složité. Ale věřím, že se najdou tací, kteří dokážou ocenit kvalitou, jakou jsou napsané.. ;-)
Ja jsem ráda, že jsem mohla knihu podpořit na Startovači :-)

18.04.2018 5 z 5

... s duší beadníka ... s duší beadníka Jaroslav Irovský

Milí čtenáři,
Pokud byste chtěli doporučit výbornou knihu, plnou inteligentního humoru, sebeironie, Jardových zážitků, představ a mnoho dalšího - DOPORUČUJI PRÁVĚ TUHLE KNIHU! :-)
Dlouho jsem se tak dobře nepobavila, občas jsem si i říkala: "Jardo, to není ani možné, co se v té tvojí hlavě děje." :D
A nebýt i spolubydlícího Milana, tak by kniha neměla asi takové kouzlo ;-)
Posledních pár stránek jsem ani nedýchala, protože jsem čekala, jak to všechno dopadne...ač vím jaká je skutečnost.
Jardo! Klobouk dolu! Tohle se ti opravdu povedlo :-) jen tak dál

18.04.2018 5 z 5

Alibi na příští noc Alibi na příští noc Lukáš Vavrečka

Chtěla jsem si přečíst super detektivku, vsadila jsem na českého autora ;-)
Když jsem začala číst první kapitolu, tak to bylo super, jenom že pak příběh přerušila další, úplně jiná kapitola. Četla dál a po chvilce jsem zjistila, že jsem úplně ztracená a vůbec netuším, co čtu.
Dost mě to mrzí, že vůbec dávám tento komentář, ale věřím, že máte spoustu čtenářů, kterým se tato kniha líbila. Mě tenhle styl bohužel nevyhovoval :-/

24.07.2017 3 z 5

Nestydaté plavky Nestydaté plavky C. D. Payne

Výborné čtení, doporučuji! ;-)

11.04.2017 5 z 5

Střípky melancholie Střípky melancholie Jaroslav Irovský

Obálka knihy je velmi pěkná, originální... fotky, které naleznete uvnitř, jsou naprosto dokonalé a o samotné básně jsou výjimečné! Už se těším na další knihu ;)

12.03.2017 5 z 5

Jak jsme slavili Velikonoce a další humoresky Jak jsme slavili Velikonoce a další humoresky Jaroslav Irovský

Na cestě do Prahy jsem si zkrátila cestu přelouskáním této darované knihy ;) a musím říct, že jsem se mile pobavila. Všechny povídky byly super, ale jedna, která se mi hodně líbila (připomnělo mi to hodně podobnou situaci, s mojí kamarádkou - tak, že jsem ji nečetla jen jednou, ale hned asi 3x) :D
Tak, že za mě můžu tuto knihu jen doporučit ;)

12.03.2017 5 z 5

O(byčejný) život O(byčejný) život Jaroslav Irovský

Jarda se nám ukazál v pravém světle ;) syrový styl psaní je to, co jsem dlouho hledala... :)))

DOPORUČUJI !!!

23.10.2016 5 z 5

Příběhy sráče Příběhy sráče Jaroslav Irovský

Doporucuji! A povidka "Vune kulecnikoveho platna' byla dokonala, jak kdybych videla spoustu muzu, co jim je vse prednesji, nez samotna zena ;)
Vic vam k tomu nepovim, bezte na autorske cteni Jaroslava Irovskeho a posudte sami. I ja tak udelala a ted musim mit dalsi knihu, je to jako droga :)
Adios amigos ;)

20.09.2016 5 z 5