Skalara Skalara komentáře u knih

Nedokončená záležitost Nedokončená záležitost Nora Roberts

Mě se to líbilo, bylo to velmi odpočinkové a přečteno velice rychle i v pracovním vytížením :)

05.11.2019 5 z 5

Jedz, modli sa a miluj Jedz, modli sa a miluj Elizabeth Gilbert

Nelíbila se mi kniha, musela jsem v mezičase číst i něco lepšího a těžko jsem se k ní vracela. Moc popisů duševna a tak, které jde úplně mimo mě...

09.05.2019 1 z 5

Myslím, že by autor již neměl v této sérii pokračovat. V knize je čím, dál méně stránek a humoru taky ubývá. Myslím si, že je to takový průměr...Neurazí, ale ani nenadchne...

09.04.2019 3 z 5

Milovat Jackie Milovat Jackie Nora Roberts

Celkově mám knihy od Nory Robertsové ráda, ale tady bohužel 5 hvězdiček dát nemohu. V knize jsou dva protiklady postav, mužská postava vyjadřuje takového trochu suchara a ženská postava má představovat příliš energie a důvěry. Výsledek je všem znám, tyto postavy se do sebe zamilují. Jednu hvězdu musím, ale strhnout, jelikož hrdinka knihy měla tolik bláznivých nápadů a energie až jsem si ji představovala jako puberťačku. Něco z jejich nápadů mi prostě do knihy příliš nesedělo. Jinak je to odpočinková a klidná četba.

06.03.2019 4 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Pro mě hrozná kniha. Islandské jména se mi pletla a nemohla jsem si zapamatovat, kdo je kdo. Četla jsem ji strašně dlouho. V ději jsou pasáže, které Vás odvede od toho napětí, které na detektivkách hledám. Možná bych nehodnotila tak špatně, pokud bych nečetla Dívku v ledu a hned na to tuto knihu. Je v tom obrovský rozdíl a to asi napomohlo zklamání :D :D

07.02.2019 1 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Povinná četba na základní škole :) Nejlepší příběh byl jak učitelka byla nemocná :D

19.11.2018 5 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Podle mě hrozná kniha, ale musela jsem ji přečíst v povinné četbě.

16.11.2018 1 z 5

Maus I: Otcova krvavá pouť dějinami Maus I: Otcova krvavá pouť dějinami Art Spiegelman

Není to můj obvyklý šálek kávy, ale toto bylo skvělé čtení.

16.11.2018 5 z 5

Tajemství živých Tajemství živých Carol Wyer

Kniha měla skvělé hodnocení, ale mě velmi zklamala. Bylo to odpočinkové nic co by mě táhlo dál číst. Spíše se to vleklo a já musela se nutit číst. Zároveň od začátku knihy máte tušení, kdo by se mohl mstít. Pro mě to byla bohužel slabší kniha a nelíbila se mi ani vylíčení postavy vyšetřovatelky.

22.06.2020 2 z 5

Tajemství živých Tajemství živých Carol Wyer

22.06.2020 2 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Nebylo to špatné na další díl se určitě podívám. Mám ráda krátké kapitoly a není to tolik přehnaně natažený příběh detaily.

19.04.2020 4 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Elle Kennedy je skvělá ale bohužel tady jsem se ze začátku nemohla začíst, ale pak se to rozjelo a chtěla jsem, co nejrychleji tu slupnout :)

26.11.2019 4 z 5

V pasti lásky V pasti lásky Nora Roberts

Bylo to pěkné pokračovaní a doufám, že bude další díl. Nejvíce čekám na Cassie a Devina. Ale když bych měla určit který díl je zatím nejlepší, tak to byl první díl Stejně se vrátíš :)

10.11.2019 5 z 5

Okno do nebe Okno do nebe Nora Roberts

Mě se tato kniha líbial jen škoda, že nehody začaly pozdě a pak to byl strašně uspěchané...

29.10.2019 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Mnoho postav, ale ve výsledku se mi to líbilo :) Překvapení na konci bylo vážně nečekané :D

27.10.2019 4 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Druhá kniha tohoto autora bohužel mě nechytla a asi s tímto autorem nehodlám pokračovat :) Věřím že někomu se líbí a nedá na to dopustit u mě to bohužel neplatí.

13.10.2019 1 z 5

Nejúžasnější věc Nejúžasnější věc Maja Lunde

Mě se strašně líbili obrázky knihy, ale děj už byl takový nemastný a neslaný. Koupila jsem ji ve slvě za 10 Kč, takže mě to nemrzelo. Kdybych ji koupila za původní cenu 200 Kč tak, bych byla velmi zklamaná.

26.04.2019 3 z 5

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Tahle série je prostě zajímavá a skvělá. Už se těším na poslední díl.

27.03.2019 5 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Vadilo mi jen, že začátek mi přišel dost podobný první knize. Ale jinak se to čte samo. Bylo to dosti podobné, ale zase trochu jiné.

22.03.2019 5 z 5

Smrtící sláva Smrtící sláva J. D. Robb (p)

Tak Nora Roberts opět nezklamala. Zajímavá četba a určitě si zase přečtu další díl. Jen se chci vyjádřit, že spousta komentářů, zde je, že Roark byl na Evu tvrdý a říct něco neměl. Možná to řekl trochu neomaleněji, ale ona potřebovala otevřít oči sama. Vždyť mu taky ubližovala, jen mu neublížila slovně, ale stačí chování, aby to dokázalo zranit. Proto si myslím, že by to tak mělo být. Nakonec všechno zkončilo happyendem.

17.03.2019 5 z 5