_sjuu_ _sjuu_ komentáře u knih

K jádru křesťanství K jádru křesťanství C. S. Lewis (p)

Křesťanství jsem nikdy moc nerozuměla, ovšem po přečtení této knihy v tom mám více jasno :) určitě můžu doporučit :)

27.05.2013 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

naprostá paráda, ráda si to někdy přečtu znovu :)

Krysař Krysař Viktor Dyk

námět dobrý, ale kniha mě nebavila - zahození ji někam do kouta bránila akorát blížící se maturita

27.05.2013 1 z 5

Ruština nejen pro samouky Ruština nejen pro samouky Věra Nekolová

Knihu jsem si koupila pro naučení základů Ruštiny a myslím, že lépe jsem si vybrat nemohla. Kniha je opravdu skvělá.

06.08.2014

Poklady pěti kontinentů Poklady pěti kontinentů neznámý - neuveden

Velkmi krásná a zajímavá kniha, úplná pastva pro oči, ale i skělý, stručný text :)

28.05.2013 4 z 5

Školák Kája Mařík 4. díl Školák Kája Mařík 4. díl Felix Háj (p)

v době, kdy jsem ještě neuměla číst, to byla moje nejoblíbenější "uspávací" knížka :) v té době to byla pro mě nejlepší volba - a bylo jedno, jaký díl se zrovna čte ♥))

28.05.2013

Satanská Bible Satanská Bible Anton Szandor LaVey (p)

nic, než ztráta času,. jak moje, tak lidí, co na knize dělali

27.05.2013 odpad!

Mein Kampf Mein Kampf Adolf Hitler

hrůza hrůz, nikdy víc

27.05.2013 odpad!

Bible Bible neznámý - neuveden

snažila jsem se ji přelouskat už několikrát - ovšem pokaždé marně :(

27.05.2013

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Výborná "pohádka pro dospělé", jako malý bych to asi nepochopila, ale teď v tom vidím spoustu krásných myšlenek

Maryša Maryša Vilém Mrštík

knížka povinná k maturitě - špatně se mi v textu orientovalo a to nářečí tomu moc na oblíbenosti nepřidalo, nicméně jako divadelní představení to bylo skvělé.

27.05.2013 2 z 5

Má povinná četba na prvním stupni ZŠ,. hrozně mě bavila :)

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

nevím, jestli jsem byla ve špatném rozpoložení, nicméně kniha mě vůbec nebavila, přečetla jsem ji sice za 1 den, ale kdybych si průběžně nepoznamenávala děj, tak do maturity (možná i za týden) vůbec netuším o čem byla,.

27.05.2013 1 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Krásný a dojemný příběh, ovšem část knihy, kde rybář bojuje s rybou, mě hodně nebavil - bylo to pro mě nekonečné

27.05.2013 3 z 5

Velká kniha bylinek Velká kniha bylinek * antologie

Naprosto úžasná knížka - jen na ty přenádherné fotky bych se mohla dívat celý den :)

První starosti První starosti Jacqueline Wilson

další kniha, ktero jsem cca ve 12 letech milovala :)

Marketingová komunikace Marketingová komunikace Miroslav Foret

Knihu jsem chtěla použít jako podklad k mé bakalářské práci, ale nakonec jsem raději vyhledala jiný zdroj, neboť orientovat se v obsahu knihy bylo opravdu za trest.

14.04.2016

Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče Dušan Taragel

Knihu jsem četla asi v 8 nebo v 9 letech, hrozně mě bavila, přečetla jsem ji několikrát :)

28.05.2013 5 z 5

Řeč lidského těla Řeč lidského těla Erhard Thiel

super, super, četla jsem to naposledy před střední, ale hodně mě to bavilo - při kontaktu s jinými jsem pomalu nevnímala nic jiného, než jejich řeč těla - dost mi to dalo, nicméně znovu bych to nečetla (našla jsem si knihy, které mi vyhovují víc), ale na dobu, ve které to bylo psané, rozhodně bomba :)

28.05.2013 5 z 5

Proč jsem se neoběsila Proč jsem se neoběsila Halina Pawlowská

"Proč jsem se RADĚJI neoběsila", jsem si položila po přečtení knihy,.

28.05.2013 odpad!