sipkulka sipkulka komentáře u knih

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Zatím asi nejlepší díl, miluju Tilly hlavně její naprosto bezprostřední otázky a odpovědi.

30.01.2023 5 z 5

Ústav Ústav Stephen King

Skvělé napsáno, super atmosféra, četla se jedním dechem.

01.01.2021 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Jak mě zrcadlový muž zklamal, tak pavouk se povedl. Temný, děsivý příběh, který měl vše co od Keplerovek očekáváte. Už se těším na další díl.

19.12.2022 5 z 5

Imitátor Imitátor Daniel Cole

(SPOILER) Neříkám,že byla kniha vyloženě špatná či že se nedala číst nebo mě nebavila, ale něco jí chybělo..
To něco bo takovéto napětí, ta husí kůže, když odhaduje kdo je vrah a proč to dělá. Ve spoustě velice dobrých knih se to dozvíte až ke konci, příběh tím vrcholí.
Zde, se jméno vraha dozvíme téměř hned z počátku knihy a pak už se jen řeší kde najdou vyšetřovatelé další sochu, popřípadě, kdo bude příští obětí.
Trošku nechápu jak je možné udělat z počátečního popisu vraha, kdy měl velice specifické rysy, chameleona, kterého při přímém střetu nepoznají ani vyšetřovatelé a ani žena, která ho v hloubi duše stále miluje aneb scéna se sousedem je velice přitažená za vlasy...

05.10.2021 3 z 5

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

Opět skvělé početní. Příběhu nechyběl spád, příběh a ani napětí. Konec byl velkým překvapením :) Vřele doporučuji :)

23.07.2021 5 z 5

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Moc fajn čtení, psychologický thriller, který vás svým dějem jednoduše chytne a nepustí, ani trošku mi nevadilo že se jednalo o 1 knihu tudíž asi o 6 díl série.. Myslím, že sem díky této knížce našla dalšího fajn spisovatele do sbírky.

19.04.2019 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Fajn napínavý thriller avšak chyběla mi v něm ta pomyslná třešnička, která celou knihu dotáhne na pátou hvězdu.

15.08.2020 4 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Celkem fajn počtení, hvězdičku ubírám
za občasnou zbytečnou zdlouhavost a natahování.

10.01.2020 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Povedená knížka, u které se člověku tají dech a to i když jsem už po půlce věděla kdo je asi vrah.

06.01.2020 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Moc fajn počtení, plné napětí do až do konce. Dlouho mě žádná knížka takhle příjemně nepřekvapila.

01.01.2020 5 z 5

Drahá ženo Drahá ženo Kimberly Belle

No, tak na pocity z téhle knížky nezapomenu opravdu dlouho. Silný příběh, zajímavá zápletka a ten konec....nelze říct nic jiného než prostě wau.

02.11.2022 5 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

(SPOILER) Knížka byla dobře a poutavě napsána. Neměla jsem nejmenší problém se do ní začíst. Příběh zajímavý, místy i geniální viz postava chlapce s cuky a tiky z kterého se nakonec vyklubal úplně někdo jiný. Nicméně musím ubrat hvězdu za konec, který moc nedával smysl, Jack jela v podstatě do neznámé vesnice, kde neměla přehled o lidech, kteří tam žili již velice dlouho, diví se paleničkám, najde složky o dívkách, které zmizely, mluví s matkou jedné z nich...a nakonec se v podstatě zjistí že jedna z těch dívek je ona. No toto mi vyloženě přišlo přitažené za vlasy. Ještě možná kdyby byla ztracená dcera jedné z dívek bylo by to uvěřitelné, ale takto....

25.12.2021 4 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Nebýt překotného konce, tak by tato knížka obdržela plné hodnocení. A to hlavně díky neotřelému příběhu, který člověka drží v napětí od počátku do konce.

16.07.2021 4 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Carter opět nezklamal. Jeho kniha je jako vždy trefa do černého.

01.01.2020 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Asi jako všechny jeho knihy, i tato byla čtivá a napínavá až do konce. A kdo byl sochař sem opravdu nerozluštila až do samotného závěru ;)

19.04.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Prolínání příběhů bylo fajn, hvězdičku ubírám za občasně nudnější pasáž..

19.04.2019 4 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Loutkář mi přišel o chlup lepší než hadrový panák. Jen mi zde velice chyběl detektiv Wolf se svými uštěpačnými poznámkami a specifickým smyslem pro humor ;)

10.11.2018 4 z 5

Vyvolená k smrti Vyvolená k smrti Lisa Jackson

Suprová, napínavá knížka ale to jsou ostatně od Lisy všechny co sem zatím četla ;)

08.05.2016 5 z 5

Knížka pro mě místy strašně nezáživná a to hlavně pasáže které psala novinářka mi přišli o ničem .
Neříkám že by se nedala přečíst ale místy byla opravdu nudná a vleklá ....
Pasáže které mě docela bavili byli o jejím synovi tak jsem četla jedním dechem ale zbytek je celkem slátatinina :( .
No uzavřela bych to tak že knížku jsem horkotěžko dočetla ale vím 100% že už se k ní nevrátím a že jsem čekala že buide zajímavější a záživnější protože My děti ze stanice ZOO se mi celkem líbila ;)

11.02.2015 2 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

No j no to už je skorem klasika kdo nečetl osvícení jako by nežil :) Moc hezká knížka a moje první Kingovka :)

24.02.2014 5 z 5