Simona317 Simona317 komentáře u knih

Fit i bez fitka Fit i bez fitka Miloš Škorpil

Já, která se do běhu stále nutím, mám chuť obout botaniky a jít si zaběhat. Pro tacatecniky výborná kniha nejen o běhu, ale i chůzi, stravě, cvičení.
Je zde sepsán i rozvrh na celý rok co v jaký den dělat, aby se zlepšila fyzická kondice.
Vyloženě dám vale gauči jak píše v knize. Kniha přímo nabudí, dozvíte se i jak působí na naše orgány.
Nemám slov a doporučuji!

12.02.2023 5 z 5

Volání divočiny (komiks) Volání divočiny (komiks) LLoyd S. Wagner

Když už jsem přečetla Bílého tesáka, nemohla hsem vynechat Volání divočiny. Pro mladé lidi, ale nejen pro ně, hezky zpracovaná kniha.

22.01.2023 5 z 5

Kniha nenadchne, ani neurazí. Rad je tam spousta. Ale dočetla jsem ji jen v rámci výzvy.

01.04.2024 3 z 5

Hinani, dcera pouště Hinani, dcera pouště Federica De Cesco

Mám ráda dobrodružné knihy a tato je jednou z nich. Díky čtenářské výzvě jsem si ji koupila udělala dobře. Od knihy se nedalo odtrhnout, zvlášť potom, co Hinani unesli. Mohora ji jede vysvobodit spolu s jinými a Džinem, kterého najdou. Ale kdo je Džin, Mohora a jak vše skončí nebudu prozrazovat. Vřele všem doporučuji. I na tak slabé knížce je vše vepsáno, jako kdybyste četli "bychli"

09.02.2023 5 z 5

Pokoj zázraků Pokoj zázraků Julien Sandrel

Kniha je jednoduše psaná. Při čtení se dovídáme, co postupně maminka udělala pro syna a na co tím i přichází ona. Krásné dojemné čtení.

03.02.2023 5 z 5