Volání divočiny (komiks)

Volání divočiny (komiks) https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123170/bmid_volani-divociny-komiks-Ztv-123170.jpg 4 39 11

Londonovo Volání divočiny je mistrovským dílem jak svým stylem, tak i proto, že povyšuje dobrodružné příbehy na úroveň klasické literatury. Komiksové zpracování přibližuje Buckův příběh čtenářům již od 9 let. Úžasné obrazové ztvárnění a velmi čtivý text jim pomohou užít si toto zajímavé a napínavé vyprávění. Buck je čtyřletý pastevecký pes hýčkaný svým pánem a jeho rodinou. Jeho životse změní ve chvíly, kdy je unesen a prodán, aby služil během zlaté horečky na Klondiku a tahal těžké sáně hlubokým sněhem. V novém prostředí brzy zjistí, že jeho prvotní instinkty převažují. Naučí se nejen přežít, ale ve svobodném, volném a divoém životě nakonec najde zalíbení.... celý text

Literatura světová , Komiksy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Grada

The Call of the Wild , 2010

Lena79
15.03.2024 4 z 5

Ačkoliv je to komiksové zpracování, nic to neubírá na kvalitě dnes již klasického díla. Doporučuji

Alets
18.08.2023 4 z 5

Knížka (nebo spíše komiks) se mi líbila, akorát je hodně krutá a dost zabíjení. Jinak čtení dobrý. 4 hvězdičky stačí dobrý příběh krásné obrázky a krásný děj v knize. Mě se líbí a je vidět že vám taky . Doporučuji .

Krásný příběh. Alets

Simona317
22.01.2023 5 z 5

Když už jsem přečetla Bílého tesáka, nemohla hsem vynechat Volání divočiny. Pro mladé lidi, ale nejen pro ně, hezky zpracovaná kniha.

annes
03.07.2022 3 z 5

Jak mi tenhle klasický příběh mohl tak dlouho unikat? Pro teen čtenáře super komixové zpracování, což i mě upoutalo a tak na návštěvě u sestry jsem knihu vytáhla z poličky a konečně si přečetla Buckovo dobrodružství. Tvrdé, ale stálo to za tu svobodu.

BrooksWasHere
14.04.2022 5 z 5

Veľmi pekne spracovaný komiks, obľubujem komiksové spracovania literárnych diel z vydavateľstva Grada.

Deimos
01.04.2020 3 z 5

Konečně je čas na čtení, to je snad jediné pozitivní v této situaci. Komiks Volání divočiny jsem měl rozečtený něco přes rok - dáno nedostatkem času a množstvím rozečtených knih - přitom se dá přečíst přibližně za dvě hodiny, dětem to může trvat tak tři. Asi je to spíš kniha, kterou si i starší čtenář rád vychutná, ale dá se přečíst i na jedno zabrání. Občas jsem měl problém se odtrhnout, některé pasáže byly napínavější, než jiné, které mě moc nezaujaly. Hodně se děj střídá a hodně se v něm "stříhá", což je škoda, určité části, hlavně ty v závěru, mohly být delší. Rád si přečtu i normální knihu. Škoda, že jsem ji jako dítě minul a popravdě, být mi teď deset a mít možnost si přečíst tento komiks, tak skáču nadšením, teď je to však pro mě jen lehký nadprůměr. (64%)

hanenu
03.08.2019 5 z 5

Určitě doporučuji. Je to krásný a silný příběh. Zrovna jsem ho už podruhé přečetla dětem ze své rodiny. Nestává se často, aby je nějaká knížka nadchla, ale tuhle milují.

Elulilinka1
19.04.2019 5 z 5

Kniha, nebo spíš komiks mě příjemně překvapil. Rychlé čtení pro čtenáře, kterým se nechce pouštět se do originální knihy od J. Londona. Také je krááásně ilustrovaná!

Mercatino
07.05.2018 4 z 5

Velice pěkná předehra. Komiks nelze srovnávat s knihou, ale lze jej považovat za úspěšného sekundanta, kdyby jsem chtěl někomu ukázat o čem může být volání divočiny, klidně by jsem mu poskytnul tuto ochutnávku.

Komiks se mi velice líbil, a již přemýšlím o nákupu dalších dílu z této edice, jako je Robinson Crusoe, 20.000 mil pod mořem a Frankestain a další.

Ufonek8
17.09.2017 5 z 5

Knížka se velmi dobře četla. Děj je naprosto nádherný, veškeré příběhy od J. Londona a ilustrace komiksu krásně provedená. Doporučuji, stojí za přečtení.

bookwoman
27.01.2017 4 z 5

Moc pěkná knížka.Měla pěkný děj i ilustrace.Rychle se četla.

příroda vlci dobrodružství příběhy o psech

2010  84%Volání divočiny (komiks)
2011  76%Don Quijote I (komiks)
2010  72%Frankenstein (komiks)

Kniha Volání divočiny (komiks) je v