simon9946 simon9946 komentáře u knih

Legenda o nekonečnu Legenda o nekonečnu Nikkarin (p)

Skvělé.

24.04.2022 5 z 5

Hubert & Hugo Hubert & Hugo Nikkarin (p)

Fajn příběhy, které vychází ve Čtyřlístku. Rozhodně doporučuji.

24.04.2022 4 z 5

Čarodějův klobouk Čarodějův klobouk Tove Jansson

Všem doporučuji, divím se, že docela dost lidí nezná Mumínky, přitom to je tak krásný svět. Jestli tohle čtete a řeknete si, že Mumínky číst asi nebudete, tak jste právě spáchali přestupek!

21.04.2022 5 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Skvělé, doporučuji všem dospívajícím.

21.04.2022 5 z 5

Vítejte v Lovecraftu Vítejte v Lovecraftu Joe Hill (p)

Za mě skvělá kresba i příběh. Všem doporučuji.

21.04.2022 5 z 5

Vánoční prasátko Vánoční prasátko J. K. Rowling (p)

Sice Rowlingovou moc nemusím, ale tohle si prostě musíte přečíst. Jediné, co musím vytknout je, že tam podle mě nebylo tolik toho kouzla Vánoc. A co také musím pochválit je nádherná kresba.

Bunraku a další příběhy Bunraku a další příběhy Stan Sakai

Moje první setkání s Usagim a musím říct, že mě to velmi, ale VELMI příjemně překvapilo. Kresba je nádherná a ještě s těmi barvami.....UUUHHHHHHHH....... Prostě krása! Doporučuji všem.

16.04.2022 5 z 5

Studie v růžové Studie v růžové Steven Moffat

Nebudu lhát, moc mě to bavilo, jen nechápu proč z toho museli dělat mangu. Ale jinak hodnotím kladně.

Ryby - Útok z hlubin Ryby - Útok z hlubin Džundži Itó

Junji Ito píše horrory, ale tohle mi přišlo spíše takové "na blití". Nebylo to ani tolik strašidelné, ale prostě nechutné. Gyo tedy moc nemusím, ale zkusím dát Itovi ještě šanci a ještě něco od něj bych si chtěl přečíst.

16.04.2022 3 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Velmi smutný příběh malého Bruna. Jen mi přišlo, že se příběh dlouho natahoval a bylo to takové "pomalé". Když se bavíme o 2. světové, tak mám osobně radši příběhy podle skutečné události, ale tato kniha mě stejně bavila (kdyby se někdo ptal, tak tohle není podle skutečné události). Každopádně to byla velmi silná kniha.

16.04.2022 4 z 5

Fantasy není úplně můj největší šálek kávy, ale Hilda mě fakt bavila. Doporučuji ať už starším nebo mladším čtenářům.

Drákulova výzva Drákulova výzva Brian Edmund Posehn

Velmi pobavilo, ale pokud nemáte v marvelu už něco načteno, tak jsi nejsem jistý, zda je to dobrý začátek...

16.04.2022 4 z 5

Dechberoucí Zázrak: Kompletní první sezóna Dechberoucí Zázrak: Kompletní první sezóna Petr Macek

Český komiks, který překonává dnešní marvelovky. Nejdříve jsem si ho koupil kvůli tomu, že tam byl i Pérák a neměl jsem od toho takové očekávání. Komiks mě ale příjemně překvapil. Kresba je za mě takových 8.5/10. Spíše se mi velmi líbilo zakomponování českého (především pražského) prostředí. Postavy byly také dobře napsané, ale spíše se mi líbily ty nápady na různé charaktery. Můžu jedině doporučit, ocení snad každý Pražák.

16.04.2022 5 z 5

Silver Surfer: Podobenství Silver Surfer: Podobenství Stan Lee

Velmi povedený komiks, ať už kresbou nebo předáním myšlenky. Lidi jsou ovce! Je to bohužel pravda. Jednu věc bych podotknul a to tu, že byl komiks opravdu krátký.

She-Hulk She-Hulk Stan Lee

Komiks velmi pobavil a řekl bych, že je lepší jak nějací dnešní Deadpoolové. Musím ale uznat, že poslední kapitola byla fakt kraviny.

Rekordmánie Rekordmánie Emmanuelle Figueras

Je tam toho hodně. Nejvíce se mi líbilo panelování, jen škoda, že tam nejsou reálné fotky.

Doktor Proktor a prdicí prášek Doktor Proktor a prdicí prášek Jo Nesbø

Za mě výborné. Asi to není úplně TOP, ale skoro určitě to pobaví a zabaví.

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Co k tomu mám říct? Je to klasika, ale zároveň i master piece. Kdo to nečetl, tak nemá život! 10/10

Naruto Uzumaki Naruto Uzumaki Masaši Kišimoto

Naruto fakt není nic pro mě. Pokud ale máte rádi ninji, japonskou kulturu, různé bojové techniky, velký fantasy svět a trochu té romantiky, tak by měl být Naruto přesně pro vás. Doporučuji spíše čtenářům, kteří mají v mangách či komiksech už něco načteno, protože Naruto má asi 70+ dílů a v Čechách ještě k tomu vyšlo "pouze" něco přes 50.

14.04.2022 2 z 5

100 let českého sportu 100 let českého sportu kolektiv autorů

Velmi pěkně napsané s excelentními fotografiemi. Ale pozor! Pokud hledáte něco, kde bude třeba já nevím - Karate, Thaibox atd., tak vás asi zklamu, protože tu jsou sporty pouze z olympiády.