Silvisek Silvisek komentáře u knih

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Neskutecne uzasny pribeh. Zabrecela jsem si kdyz dcera k nemu mluvila kdy byl v komatu. Sama mam trileteho syna a tohle me dostalo. Uzasny cely dej a konec. Z knizky jsem se nemohla odtrhnout, napinave ze jak to dopadne.

09.07.2022 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Kniha se mi noc libila. Byla dost napinava a nemohla jsem jen tak prestat cist, chtela jsem vedet jak to dopadne. Na konci jsem uz skoro uronila slzicku.

02.07.2023 5 z 5

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

Neuveritelne krasna kniha. Bylo to moc napinave a konec me dovedl az ze jsem ronila slzy. Moc krasny pribeh. Mohu jsem doporucit!

15.05.2023 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Moc krasny pribeh. Neuveritelne silny pribeh. Kniha se mi moc libila. Dalsi uzasna kniha od teto autorky

19.12.2022 5 z 5

Muž mých snů Muž mých snů Penelope Ward

Kniha se ni libila. Krasny pribeh.

16.12.2022 5 z 5

Kniha se mi moc libila. Vtipna a romanticka. Moc dobre se mi to cetlo

19.11.2022 5 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Kniha se mi moc libila a super zapletka v knize.

12.11.2022 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Noo.., jako an tuto knihu musim rict wau! Moc se mi libila. Krasne napsana az dojemna. Kniha byla napinava, eroticka. Ukapla mi i slza a komec neuveritelny. Krane popsany co znamena laska! Moc se mi to libilo ️

12.09.2022 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Moc se mi libila kniha. Opravdu byla ctiva.

09.09.2022 5 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Uzasne cteni. A nejlepsi byl konec, kdy tam byli vsichni a jak byli stastny!

30.08.2022 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

Super dalsi dil ze serie. Moc se mi to libilo. Obcas me stvala jak furt odmitala. Ale nastesti to dopadlo dobre

24.08.2022 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Musim rict, ze super knizka a bavilo me to moc cist, protoze jsem chtela vedet jak to bude vse pokracovat. A ted jdu cist pokracovani teto knihy.

08.07.2022 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Opravdu krasny pribeh. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Stale jsem chtela cist a vedet jak to vubec cele dopadne. Konec me neprekvapil, protoze uz neco podobneho s takovym koncem jsem cetla, takze jsem vedela ze jak to dopadne. Ale i tak uzasny dej a tesim se na dalsi dil

28.01.2024 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Jako musim rict, ze neuveritelne krasna kniha. Dost silny pribeh u ktereho jsem skoro porad mela slzy v ocich. Skoda ze jeste neni treba nejake pokracovani opravdu super pribeh!!

19.01.2024 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Co na to rict, opet od autorky super kniha. Jednim slovem wau. Dost silny pribeh, u ktereho mi ukapla slza a hlavne na konci. Moc se mi kniha libila!

04.01.2024 5 z 5

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Nevim co dodat. Krasna kniha, ale smutny konec.

26.10.2023 4 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Opravdu opet krasny pribeh od teto autorky. Bylo to dost napinave a krasne. Opravdu silne osobnosti obe hlavni postavy.

28.09.2023 5 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Uzasna kniha. Stale jsem cetla a nemohla jsem prestat. Minulost byla moc bolestna az jsem ronila slzy. Neumim si prectavit prijit o dite ci o milovanou polovicku. Opravdu krasna kniha. Stalo to za to si ji precist a jsem zvedava na dalsi dil

11.09.2023 5 z 5

Tajnůstkáři Tajnůstkáři Sandra Brown

Kniha opravdu super. Velmi napinaca jako vzdy. Hlavne ten konece byl opravdu necekany. Coz takove kniha Sandra ma. Opravdu zase super cteni od ni.

29.07.2023 5 z 5

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

Hodne zajimavy zacatek. Obcas me to stvalo jak se k sobe chovali a obcas to bylo vzipne. Konec byl uzasny

10.02.2023 5 z 5