Siege03 Siege03 komentáře u knih

Za mě výborná kniha,obdivovala jsem hl hrdinku,co všechno dokázala,jak se s nepřízní osudu propašovala.A o tom to je.Za mě doporučuji

19.02.2024 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Wau,co dodat.Tento příběh holky z bažiny,ve mě dlouho zůstane zakořeněn.Tak mistrně napsanou knihu,jsem již dlouho nečetla.

23.04.2021 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Výborná psychodetektuvka.Doporucuji

22.09.2023 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Za mě kniha je výborná.Cetla se jedním dechem

01.02.2022 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Opět výborná kniha.Doporucuji

07.06.2021 5 z 5

Za mě opět výborná kniha z poválečné doby .Už se těším na 3.dil

02.02.2024 5 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Jako vždy výborné, čtivé, Bergmana zkrátka nelze nemilovat

08.11.2023 5 z 5

Sen, který se naplnil Sen, který se naplnil Luca Di Fulvio

Briskne,bez dlouhých pasáží, dechberouci román, který se čte na jeden zátah.Za mě právem ohodnocen bestseller.Doporucuji

21.04.2020 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Ano,jak píší ostatní čtenáři, srovnávám "Hana"s touto knihou.Zda se mi ,že další další kniha od autorky graduje směrem dolů.Dej,spíše psychodrama,graduje až ke konci .Do poloviny se to motalo v začarovaném kruhu.Jednu chvíli,jsem měla tendenci knihu odložit,ale něco mě ponoukalo,abych ji dočetla.Teprve až cca 50 stran do konce začalo o něčem být.Rozuzleni bylo nečekané aspoň pro mě.Takze slabší průměr.

22.09.2023 3 z 5

Jelení vršek Jelení vršek Hana Marie Körnerová (p)

Za mě opět vynikající historický román od této autorky.Doporucuji

23.07.2023 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Na to,že to byla prvotina od autorky, musím říct,že velmi povedená.Dej propracovaný, žádná hluchá místa, člověk se začte a už nepustí.Uz se těším na další knihu že série

22.03.2020 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Za mě průměrná kniha,zbytečně dlouhá,od začatku jsem tušila jak to dopadne.Určitě si tato kniha nezaslouží nálepku-světový bestseller,očekávala jsem více,na to jaký to byl boom.Ale jako "oddechovka" se to dá číst

18.01.2018 3 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Za mě opět super

26.01.2024 5 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Moje prvotina,za mě super

17.03.2023 5 z 5

Hřích náš každodenní Hřích náš každodenní Dominik Dán

Drsný, surově napsaný smutný příběh.Za mě super,slzy taky kaply.

17.01.2022 5 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Výborně napsaná kniha,musím říct,že i přesto,že autorka píšete v čs prostředí,tohoto úkolu zasadit děj do Holandska,se zhostila na výbornou.Doporucuji, napětí bylo až do konce,kdo je vrah

24.02.2021 5 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Moje prvotina od tohoto autora Výborne napsaná dějova linka,velmi nečekaný konečný zvrat.Za mě opravdu podařené dílo

15.06.2020 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Kniha velice čtivá,člověk po přečtení neví,co si má myslet.Tak jsem googlila,a zjistila jsem,že to bude zčásti pravda,zčásti podáno jako příběh.Pan Karika opět nezklamal,je to mysteriozní thriler,drama,od kterého se nelze odtrhnout.Doporučuji

02.05.2018 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

V knize jsem se trochu ztrácela, překombinovaný děj.Zhruba od půlky knihy předvídatelný konec.Ale dávám plný počet,číst se to dalo

19.10.2023 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena