sekanimi sekanimi komentáře u knih

Avena: Skrytá Avena: Skrytá Marianne Curley

Evule114, další díly jsou, ale nejsou ještě vydané.. taky čekám než další vydá. Hold musíme jen čekat.
A souhlasím s tebou,je úžasná.

29.12.2015

Klan koní Klan koní Live Bonnevie

Upřímně u téhle knížky mi tekli slzy z očí. Já sama jezdím a tohle by mě potkat chtělo i nechtělo. Nechtěla bych to zažít protože ten kůň by mi přirostl k srdci a takovou ztrátu bych asi nedala. A chtěla protože Islandští poníci jsou krásná stvoření.
DOPORUČUJI PŘEČÍST!!

28.12.2015

Polibek Polibek Anna Todd

Je to super kniha.Stojí za přečtení. Okamžitě jak si přečtete,budete chtít si to taky prožít. Prostě je to bomba.

28.12.2015

Dreamologie Dreamologie Lucy Keating

Tuhle knihu jsem dostala od mé kamarádky k Vánocům, knihu jsem četla dva dny a moc se líbil její děj, vše do sebe neskutečně dobře zapadalo a jsem ráda,že jsem ji četla..všem doporučuji přečíst, protože tahle kniha si to zaslouží
Fakt bomba

27.12.2016 5 z 5

První První Kiera Cass

Kniha je super. Přečetla jsem Elitu i První za dva večery a kvůli nim jsem šla spát až po půlnoci a nelituji toho. Sice už od začátku jsem to tušila jak to dopadne,ale nikdy by mě nenapadlo,to co se stane v posledním díle. Wau.. bylo to vzrůšo to číst, myslím si že každý by si to měl přečíst.

21.01.2016

Nevítaní Nevítaní Sophie Jordan

Fajn knížka.. dobře se čte.. doporučuju

13.06.2016

Polibek Polibek Anna Todd

Abych se přiznala tak jsem svůj první komentář napsala v polovině knihy,tak že ano je super a nemůžu se dočkat než si přečtu další ale prožít bych si to teda nechtěla.

30.12.2015

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

rychle čtená kniha, líbilo se mi jak na sebe příběhy navazovaly, ale spíše bych to doporučila na zimní večery :D

18.10.2016 4 z 5