Scorpio7 Scorpio7 komentáře u knih

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Za mě příběh trochu postrádal hloubku. Styl psaní také bohužel nic moc. Děj byl zdlouhavý a místy nezajímavý, dost pasáží jsem přeskakovala.
Knihu bych spíš nedoporučila.

19.05.2024 1 z 5

Převorství u pomerančovníku Převorství u pomerančovníku Samantha Shannon

Kniha není napsaná moc poutavě, po pár kapitolách jsem ji musela odložit zpátky na poličku.
Styl psaní mi přišel "mrtvý". Ději chyběla jiskra i hloubka, nebo něco, čím by byl alespoň trochu zajímavý. Postavy také nezaujaly - jak se říká, nemastné neslané. Bohužel laciná připodobenina Hry o trůny.

19.05.2024 1 z 5

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

Kniha se četla docela příjemným tempem. Děj byl celkem zajímavý, ale spíš jen tím, jak vše nakonec dopadne.
Postavy byly sympatické. Vztah Persefony a Háda se vyvíjel docela rychle a bohužel mi tak kazil celkový dojem z příběhu, který mohl být o něco delší.
Doporučila bych spíš nenáročnějším čtenářům nebo jako oddechovku. Nemůžu říct, že by mě kniha nebavila, ale za mě nebyla nic extra.

19.05.2024 3 z 5

Léto mezi řádky Léto mezi řádky Alena Štraubová

Knížka se čte hodně jednoduše, je oddechová a nenutí o ději přemýšlet. Upřímně jsem čekala maličko víc.
Dialogy ani příběhová linka moc promyšlené nejsou, některé rozhovory byly přímo jalové. Navíc se vztah chlapců vyvíjel až příliš nepřirozeně rychlým tempem - příběh byl na nějakou uvěřitelnost krátký.
Doporučila bych nenáročným/pomalejším čtenářům, nebo jen jako knížku na léto.

23.01.2024 3 z 5