Sardothiem Sardothiem komentáře u knih

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Je mi 13 let a ohledně knih....nikdy jsem nebyla knihomol, ale jakmile jsem tuhle knihu spatřila: ,,Mami, prosíííím, udělám cokoli,,
Mám hodně ráda filmy (i pár knížek) ve kterých jsou za hrdinky holky. Umí zacházet s mečem, noži, dýkami. Takový žánry mě vždycky zaujaly.
A tato knížka byl vždycky můj sen. Radši jsem mamce ani neříkala o čem je (líbání, trošku vulgaity...) Zaujala mě natolik, že jsem kolikrát zapomněla i na školu

28.05.2016 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Nemám co vytknout. Tento díl mě naprosto okouzlil a rozsekal zároveň :D Pasáže s Manon a s Elide, nové postavy a děj, Lorcan, Erawan...no prostě paráda. Sarah se tentokrát opravdu překonala. A Jeřáb, můj bože, myslím, že ho Aelin přeberu :'D

22.12.2016 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Úplně nejlepší knížka!!!! Četla jsem ji v nemocnici ve které jsem byla 4 dny a během 4 dnů jsem ji dočetla :D což je na mě dost rychle :'D Dokonce jsem na ní začala být tak závislá, že jsem z ní ani nespala :D

29.05.2016 5 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Kniha přečtená během týdne, jsem strašně ráda, že jsem nahlédla do minulosti Celaeny a Sama. Když jsem četla pasáž o tom jak Sam zemřel, musela jsem si dát od čtení pauzu protože se mě to hodně dotklo :( hrozně mě to mrzí, že tak skvělý člověk zemřel :( Ale díky těmto sebraným novelám jsem se rozhodla, že si pěkně od začátku přečtu celou sérii znovu :) Sarah mě opět dostala :) doporučuji :)

07.10.2017

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Ten konec mě naprosto rozsekal. Doufám, že brzy vyjde další díl

07.01.2018 5 z 5

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Nemám slov. Ze začátku jsem si myslela, že to bude jen o tom, jak Sofie s Agátou plní úkoly a zkoušky ve školách, ale když se ze Sofie ke konci stalo to co se stalo, páni! Knížku jsem pak četla s otevřenou pusou

04.09.2016 5 z 5

Můří deníky Můří deníky Rachel Klein

Já nemám slov. Knížka ve mě vyvolala spoustu pocitů a když jsem ji dočetla tak jsem se z ní musela vzpamatovat, tudíž jsem asi 5 minut seděla na posteli a koukala do blba. Jsem z ní hotová ještě teď :D filmová verze za to též stojí :)

24.09.2017 5 z 5

Poslední navěky Poslední navěky Soman Chainani

Mám k tomu jediné: Nehorázně mě mrzí a štve, že jsem ji už dočetla (celou tu trilogii)

22.01.2017 5 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Přesně tak, prostě oddechovka. Přečetla jsem ji během dne. Jednoduchý, vtipný a nenáročný. Nemůžu si stěžovat ;-)

03.10.2016 5 z 5

Válka proti superkrávám Válka proti superkrávám A. Audhild Solberg

Myslím, že rolí dívky Anne Bea si prošel skoro každý, aspoň já ano. Ty tři "superkrávy" jsem opravdu začala hned nenávidět. Knížku jsem přečetla během 1 dne už kvůli tomu, že Anne prožívala skoro to samé co já. V knize jsem se vyloženě viděla. Nemohu nic, než doporučit.

21.08.2016 5 z 5

Poslední kapka Poslední kapka Jeff Kinney (p)

Tenhle díl byl snad lepší než 2 předchozí, ani nevím, čím to je... :-)

04.11.2016 5 z 5

Svět bez princů Svět bez princů Soman Chainani

Stejně jako u prvního dílu této ságy jsem se od tohohle dílu nedokázala odtrhnout. Obzvláště ke konci! Prostě boží!

28.10.2016 5 z 5

Rodrick je king Rodrick je king Jeff Kinney (p)

Sice jsem jen u 2. dílu ale mám pocit, že celá série bude skvělá. Greg totiž prožívá to samé co já: má z 90% smůlu, kterou ja mám taky :D takže si s Gregem rozumím. Opět dávám 5*, jinak hodnotit nemůžu :-)

10.10.2016 5 z 5

Pátračka Gilda a Jezerní panny Pátračka Gilda a Jezerní panny Jennifer Allison

Mnohem lepší než 1. díl! Škola Panny Marie Sedmibolestné a tajný klub Jezerních panen mě překvapily. Knížka ke konci dostala nečekaný zvrat, nechyběly tu ani zápletky a rozhodně byl tento díl napínavější!!! Jako většina uživatelů nedoporučuju číst před spaním :D

09.08.2016 5 z 5

Soumrak nad údolím Soumrak nad údolím Emma Raven

Naprosto úžasný! Bylo to napínavý a i strašidelný, pecka!

18.11.2016 5 z 5

Naprosto úžasný! Knížka byla přečtená během 2 dnů, šlo to samo. Napětí, akce a láska...ach bože. Když byla venku tma tak jsem se i trošku bála. Nemůžu napsat, že knížka byla "nejlepší" až ke konci...teď byla nejlepší od začátku :D

17.11.2016 5 z 5

Dárce Dárce Lois Lowry

Zpočátku mě ta knížka vůbec nechtěla ale bylo to asi tím, že jsme ji měli za povinnou četbu ve škole a ještě k tomu ve čtečkách...Nejsem zrovna fanoušek čteček, když si čtu musím cítit v rukách papír a jeho vůni jinak to pro mě prostě ztrácí smysl...Ale to bych nebyla já abych nedočetla rozečtenou knížku. Půjčila jsem si ji v knihovně a doma se do ní pustila. Teda, nečekala bych, že to bude takhle super! Do knížky jsem se totálně ponořila a dokonce jsem u ní i jedla. Fakt doporučuju :-)

12.11.2016 5 z 5

Pátračka Gilda a Mrtvá schránka Pátračka Gilda a Mrtvá schránka Jennifer Allison

Můj nejoblíbenější díl. Bylo tam snad nejvíc napětí a akce ze všech dílů. Hodně jsem se divila, že se tam objevil i Baltazar Frobenius. Bylo tam hodně akce! ❤ Nejlepší díl, nemůžu nic než doporučit ❤

18.09.2016 5 z 5

Povedená partička 3: Král Karl Povedená partička 3: Král Karl Michael Fry

Nic moc, někdy jsem nepochopila o co tam vlastně jde, bylo to zamotané a nepřehledné. Některé kapitoly nedávaly smysl. Nedoporučuju

26.08.2016 3 z 5

Pátračka Gilda a Posvátné kosti Pátračka Gilda a Posvátné kosti Jennifer Allison

Tento díl nebyl špatný, ale nebyl tolik záživný jako 2. a 3. díl. Občas mi to přišlo trochu zamotané (Furbovi, Eugene Pook). Proto jsem udělila 4 hvězdy.

20.08.2016 4 z 5