Saranceee Saranceee komentáře u knih

Mrazivá náruč Mrazivá náruč Jana Jánská

Tak tohle byla jízda. Zvrácená matka, vlastně obě matky. Autorka bravurně vykreslila charaktery postav, přesně vystihla prostředí, že jsem vždycky měla pocit, že jsem při tom. Ať už jsem četla o Valériině rodině, policistech nebo drogovém prostředí. Svět nula byl něco, ještě teď mi běhá mráz po zádech. A babča Macháčková? Ta byla top! Vlastně mi až teď došla spojitost názvu s příjmením hlavní hrdinky a dějem! Tleskám i za romantickou linku, která vůbec nerušila, a za skvělé policisty, oblíbila jsem si všechny. Doufám že autorka brzo něco napíše, protože tohle bylo úplně top, kort když jde o Českou spisovatelku.

05.03.2024 5 z 5

Krutý měsíc Krutý měsíc Jana Jašová

Celou dobu jsem byla napjatá, ale nějak jsem nedostala, co jsem čekala. Nefungovalo to a konec to bohužel zabil. Hodnotím lehce pod průměrem 2-3 hvězdy.

24.03.2024 2 z 5

Příběh mateřídoušky Příběh mateřídoušky Miriam Blahová

Nechala jsem se nalákat hodnocením, ale asi to byla chyba. Historická linka byla milá, ale ta ze součastnosti nereálná. Kdo takhle žije, v dnešním století? Já se starám o dítě, tak jsem si vlastně zasloužila, že jsi mě podved? Nejsem žádná feministka, ale to je prostě moc. Hodnotím tedy 2,5 - průměr.

21.03.2024 2 z 5