Sančez Online Sančez komentáře u knih

Vražedný rej Vražedný rej Andreas Gruber

Andreasi ty jsi prostě génius! Takhle famózně vystavěný příběh to byla čtecí lahůdka. Hltala jsem stránky jak divá. PROSTĚ PECKA. A ŠUP ŠUP CHCI NÁŠUP - DALŠÍ DÍL ! Kdybych mohla tak dám deset a ne pět hvězdiček.

19.09.2023 5 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Tak tohle vážení bylo dechberoucí. Lisa je co další kniha to prostě pecka. Hltala jsem stránky jako by i mně šlo o život.

08.11.2022 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Tak tohle bylo naprosto skvělé. Myslela jsem že mne to nebude bavit, ale šíleně jsem se pletla. Hlavní hrdiny jsem si hned oblíbila a jdu i do dalších knih téhle autorky. Není to jen eroťárna, ale zpracovává zde i vážná témata. Je to prostě skvěle napsáno. Lidičky čtěte je to boží.

17.03.2024 5 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Po zhlédnutí filmu kterému jsem absolutně propadla jsem si pořīdila knihu. Sladká náctiletá romanťárna a ač nejsem cílovka tak v poslední době tyhle knihy hltám. Aspoň tady je svět ještě v pořádku a láska existuje.

25.12.2023 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Tak tohle bylo dechberoucí a skvostně napsáno. Četlo se to samo. Bryndza je prostě sázka na jistotu na perfektní příběh.

04.10.2023 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Abby Jimenez

Četla jsem a četla a četla a najednou zjistím že je konec. Bylo to úžasné, úžasné prostě luxusní příběh. Už ať vyjde další její kniha. Pīše famózně.

02.08.2023 5 z 5

Nářek drozda Nářek drozda Tim Weaver

WOW WOW WOW TAK TOHLE BYLA JÍZDA. Opět mistrovský počin spisovatele a to čekání na Davida se vyplatilo. Ale co ten konec? No doufám že čekání na pokračování nebude opět tak dlouhé.

15.05.2023 5 z 5

Stín ve dveřích Stín ve dveřích Tim Weaver

Prostě David Raker neskutečná jízda od začátku až do konce. Už se těším na další porci příběhů od Tima. Doufám že to bude brzo.

04.06.2022 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Má druhá TOP spisovatelka. Dočetla jsem a teď tu sedím plná dojmů a emocí a chce se mi brečet, protože to byl poslední díl. Bylo to dokonalé. Díky T. L. Swan a Baja Dolce nepotřebuji psychiatra nebo psychologa tohle jsou mé úžasné duše, které mne zaručeně vyvedou vždy z temnoty. Děkuji...... úchvatné čtení.
Jediné co mě nabíjí, že tohle si přečtu ještě několikrát.

25.03.2024 5 z 5

Nádherně krutý Nádherně krutý J. T. Geissinger

Spisovatelku miluji. Tenhle příběh byl poněkud jiný a neotřelý. Chvíli jsem chtěla dát pouhé čtyři hvězdy, ale konec a poděkování spisovatelky mne přesvědčily na pět hvězdiček. A proč je tomu tak, no inu přečtěte si knihu, a uvidíte sami. Stojí rozhodně za to. Už se těším na druhý díl a něco mi říká, že bude lepší jak první. Takže lidičky čtěte.

12.03.2024 5 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Morton píše neskutečně čtivě, napínavě, samý zvrat prostě čtecí lahůdka. Úžasný příběh, který na samém konci zapadne do skládanky. Užila jsem si každou stránku a vřele doporučuji.

06.02.2024 5 z 5

Sucho Sucho Jane Harper

Tak tohle byla pecka. Od autorky jsem už četla Ztracený v pustině a vím že píše brilantně. A u tohohle kousku se mi to znovu potvrdilo byl o level ještě lepší. Aarona Falka jsem si hned zamilovala i jeho parťáka ve vyšetřování. Opravdu brilantní kousek.

26.01.2024 5 z 5

Otec musí zemřít Otec musí zemřít Sandrone Dazieri

Promiňte ale do pr... e, do pr... e, do pr... e po čertech vynikající čtení. Já ty italy prostě zbožňuji. Skvost přečtený jedním dechem. Děkuji Reknihám že ji měli za úžasnou cenu. Prostě tohle musíte mít. A ten konec do prkýnka dubového, měli by vydat další jeho díla. Já se snad naučím italsky :))).

08.05.2023 5 z 5

Vrah andělů Vrah andělů Andrew Mayne

Tak tohle byl skvost. Snažila jsem si knihu dávkovat jinak bych ji přečetla za den. Po předešlých spisovatelových počinech, které mne nezaujaly jsem u téhle vrněla blahem. Jedním slovem BOMBA. A už se těším na další díl.
P. S. - DAMIANA ZBOŽŇUJI.

06.01.2023 5 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Můj BOŽE TOHLE BYLO PROSTĚ DECHBEROUCÍ, JISKRNÉ, VTIPNÉ, ZAMILOVANÉ A TAAAAAÁK SLADKÉ. Vím tisíc lidí tisíc chutí, ale něco vám řeknu milé dámy nejsem žádná princezna z pohádky jsem obyčejná tuctová ženská, ale v red knihách toužím po princi Krasoňovi a po pohádce. Až budu chtít Shreka tak si přečtu horor a nebo životopis. Protože dnešní realita je velice fádní a smutná a dnešní chlapi-rozmazlení, zhýčkaní srabíci.
Při tomhle jsem tekla vzrušením a řehtala se tak až se barák otřásal v základech do tří do rána. Za mne kniha splnila vše co jsem si přála - zbožňuji Kimber a miluji Matea.

15.11.2022 5 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

První kniha od spisovatelky a musím říct byl to fičák. Akorát ten konec byl takový zrychlený. Ale jinak paráda nešlo přestat číst.

06.11.2022 4 z 5

Říkejte mi Win Říkejte mi Win Harlan Coben

Autora znám a četla jsem pár knížek, ale tohle jako FAKT ? Miluji Wina, zbožňuji Wina, chci Wina a je mi u pr...e co si kdo o tomhle myslí. Prostě se naprosto trefil do mého vkusu a je to boží a už se těším na další díl. Jedno je ale jisté není to kniha pro každého a není to úplně klasický Coben, ale tady se úplně překonal. Přečteno na jeden zátah.

11.09.2022 5 z 5

Pán hory Pán hory Anders de la Motte

Tak tohle byl starý dobrý Motte. Četlo se to skvěle žádné hluché místa. Leo jsem si hned na začátku oblíbila a těším se na další díly z touto vyšetřovatelkou. Akorát WOW efekt se nekonal, díky tomu jak mám autora načteného tak mi dílky zapadly celkem snadno a rychle. Ale jinak vřele doporučuji.

02.03.2024 5 z 5

Manželství pro jednoho Manželství pro jednoho Ella Maise

Bylo to sladké, úžasné, jiskřivé a tak krásné hlavně první polovina knihy. Bylo to pohlazení po duši, které jsem potřebovala. Vřele doporučuji.

28.02.2024 4 z 5

Velké naděje Velké naděje Ava Reed (p)

Panebože od téhle knihy jsem moc neočekávala, ale dostala jsem dechberoucí, romantickou, vtipnou, vášnivou a neskutečně čtivou knihu. Tohle bylo úžasné a strhující romantikuš. Laura a Nash mi sedli hned od prvních stran a jejich příběh ?
Človíčkové prostě čtěte je to úžasné a lepší než mobil v ruce.
A ten konec no do prkenný ohrady kde je druhý díl ??? Cože až březen ???

13.02.2024 5 z 5