Šajler Šajler komentáře u knih

Miláčkovo pokušení Miláčkovo pokušení Johanna Lindsey

Romantické, humorné, takové to hezké poklidné čtení,kdy člověk může vypnout.

12.01.2021 4 z 5

Královská krev Královská krev Una McCormack

Nebylo to špatné ale jiné knihy mě bavily více. Trilogie kolem Půvabu se na můj vkus moc nepovedla. Až na pár klasických vtípků Doctora.

11.01.2021 3 z 5

Generace velkého třesku Generace velkého třesku Gary Russell

No zatím mě tato knížka ze série DW bavila nejméně. Měla jsem problém se pořádně vžít do děje, což se mi u knih DW ještě nestalo. Děj na mě totiž působil docela chaoticky, občas jsem se nechytala.

08.01.2021 3 z 5

Oheň probuzení Oheň probuzení Anthony Ryan

Bohužel jsem knihu nedočetla, snažila jsem se, co to jen šlo. Ale děj mě vůbec nezaujal.

05.01.2021 odpad!

Nemám ústa & musím křičet Nemám ústa & musím křičet Harlan Ellison

Tak tuhle knihu jsem ani nedočetla. Byla jsem ráda, že jsem dokončila první povídku a pak jsem neměla chuť pokračovat ....

05.01.2021 odpad!

Dcera Dcera Jane Shemilt

Kniha se četla velmi dobře. Hlavně ten závěr kdy do sebe vše zapadne, mě dost překvapil.

Dáda má kosa Oskara Dáda má kosa Oskara Ondřej Suchý

Knížku jsem milovala jako malá a četla ji několikrát. S Kosákemm se člověk nenudil.

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Pro mě nejlepší z celé série.Hlavní postavy mám nejraději.Je to pro mě odpočinkové čtení,kdy můžu vypnout.

Božský Božský Christina Lauren

za mě nejslabší díl.Chybělo mi jísté kouzlo,které bylo v dalších dílech. Chybělo mi jisté napětí a apřitažlivost mezi hlavními postavami.

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Mohlo to být součástí první knihy,za mě zbytečné to takhle roztahovat.Tahle kniha byla otázka cca 2-3hodin.

Bouřlivé vyznání Bouřlivé vyznání Johanna Lindsey

Nebylo to špatné ale znám od autorky i lepší knihy,které mě více vtáhnou do děje. Ale i přesto je to příjemné odpočinkové čtení.

Andělé noci Andělé noci Lenka Lanczová

Knížka max na 2hodiny,stránky otáčíte jednu za druhou a najednou je konec. Příjemná oddechovka o dospívání,lásce a trápení.

Alfa Alfa Jasinda Wilder

(SPOILER) Do druhého dílu určitě nejdu.Slabý odvar Fifty,kdy tu máme dalšího boháče,který touží po ženě. Po roce mu ta žena musí splatit dluh nebo má být jeho. Jsou tam vzrušující okamžiky ale některé části jsem měla chuť přeskočit. Hlavně jsem si často vybavovala části Fifty - Luxusní byt ve ve vysoké budově, několik luxusních aut, výlet na lodi nebo helikoptérou a jiné...

04.01.2021 1 z 5