Šajler Šajler komentáře u knih

Zpívej, jako by tě nikdo neslyšel Zpívej, jako by tě nikdo neslyšel Vanessa Jones

čte se velice dobře, docela mě překvapilo,že je najednou konec. Sice to pro mě není příběh do kterého bych se tzv zamilovala. Ale byla to pro mě příjemná až milá oddechovka.

19.01.2021 3 z 5

Královská krev Královská krev Una McCormack

Nebylo to špatné ale jiné knihy mě bavily více. Trilogie kolem Půvabu se na můj vkus moc nepovedla. Až na pár klasických vtípků Doctora.

11.01.2021 3 z 5

Bouřlivé vyznání Bouřlivé vyznání Johanna Lindsey

Nebylo to špatné ale znám od autorky i lepší knihy,které mě více vtáhnou do děje. Ale i přesto je to příjemné odpočinkové čtení.

04.01.2021 3 z 5

Andělé noci Andělé noci Lenka Lanczová

Knížka max na 2hodiny,stránky otáčíte jednu za druhou a najednou je konec. Příjemná oddechovka o dospívání,lásce a trápení.

04.01.2021 3 z 5

Přehrada Přehrada Paulina Świst

Tak to bylo slabé,oproti jiným knihám.

22.01.2024 2 z 5

Mučitelův stín Mučitelův stín Gene Wolfe

Vůbec jsem se nechytala.

13.01.2024 odpad!

Propast mezi námi Propast mezi námi Tess M. Puffrová

Asi jsem to měla číst jako mladší. Moc mi nesedl styl psaní, chvílemi jsem totiž myšlenkami z děje utíkala.

02.01.2024 2 z 5

Zajatá královna Zajatá královna Alison Weir

Knihy od autorky mě vždy strašně bavili a přečetla jsem je raz dva. Netuším,co se stalo ale do čtení jsem se musela nutit :(

11.09.2022 2 z 5

Kočka na cestách Kočka na cestách Hiro Arikawa

Bohužel knihu jsem nezvládla dočíst, přišlo mi to takové nějaké. Děj mě moc nezaujal.

19.04.2022

Rituály vody Rituály vody Eva García Sáenz de Urturi

Tentokrát mi to přišlo slabší, děj mě nevtáhl tolik jako v prvním díle. Možná je to tím, že je to v podstatě to samé,jen jsou nové obětí a nový způsob vražd. Poslední díl nejspíš vynechám

14.04.2022 3 z 5

Polibek vítězů Polibek vítězů Marie Rutkoski

Skvělé zakončení, opět se příběh četl rychle. Pro mě skvělá série,jsme ráda, že jsem se k ní dostala. Děj akční, plný zvratů

07.03.2022 5 z 5

Zrada vítězů Zrada vítězů Marie Rutkoski

Opět pěkný díl. Nejvíc mě baví vztah hlavních postav, potřebovala jsem číst dál a dál. Skvělý vývoj postav, komplikovaný děj plný intrik.

06.03.2022 5 z 5

Podraz Podraz Paulina Świst

opět nezklamalo. Svižné, drsné, sarkastické. Tahle partička je prostě skvělá k odreagování, protože jsem to dala na jeden nádech.

27.02.2022 5 z 5

Kniha ztracených věcí Kniha ztracených věcí John Connolly

Kniha mi nesedla, měla jsem co dělat abych ji dočetla. Úprava klasických pohádek mi přišla násilná..

26.02.2022 2 z 5

Kletba vítězů Kletba vítězů Marie Rutkoski

Krásný příběh.Hlavní postavy, které mě velice zaujali.Jejich vztah vám nabídne směs několika pocitů, proto člověk čte jedním dechem, který se pomalu i zarazí a ....

06.02.2022 5 z 5

Překvapivá fakta o zvířatech Překvapivá fakta o zvířatech Lucy Cooke

Často dost zajímavé informace ale jinak je to náročné čtení. Četla jsem to delší dobu a s pauzami,abych zvládla pobrat tolik informací. Jenže mi celkově styl autorky nesedl.

06.02.2022 2 z 5

Lockdown Lockdown Alexander Gordon Smith

název je pro me zavádějící. Děj mě moc nezaujal, málem jsem knihu nedočetla, díky tomu že není moc dlouhá jsem to zvládla ale slabý.Do druhé dílu nejdu. Jediným pozitivem byly sympatické dvě hlavní postavy.

07.12.2021 2 z 5

Athéňanka Tháis Athéňanka Tháis Ivan Antonovič Jefremov

Začátek mi dal zabrat,dlouho trvalo než jsem se začetla.Pak to šlo líp,jsem ráda že jsem vydržela. Náročné ale pěkné čtení o starověkém světě.

09.11.2021 3 z 5

Šotek z chalupy Šotek z chalupy Emil Posledník

Skvělá knížka, kterou miluji od dětství.

26.10.2021 5 z 5

Perla Perla Tiffany Reisz

Pro mě nejslabší díl, něco mi tam vadilo oproti předešlým dílům.Ale i tak je to fajn odpolední oddechovka,kdy nemusím přemýšlet ;)

18.10.2021 3 z 5