Saiiint Saiiint komentáře u knih

Bože, ta knížka je tak skvělá ! Rozhodně nesouhlasím s názorem, že Harry Potter je pro děti . Je mi skoro 18, ale s nadšením a touhou, jakou tu knížku čtu si připadám jako dítě, které poprvé posadili před vánoční stromeček a řekli mu, ať si rozbalí dárky . Kolikrát si řeknu, jak ráda bych žila v kouzelnickém světe - v tom světe, kterému moc k dokonalosti nechybí . ( pozor ! tohle je čistě můj osobní názor ) . Obdivuju autorku, obdivuju její obrovskou fantazii, její smysl pro humor, protože ta knížka je nejen nesmírně napínavá, ale také hodně vtipná . Přečetla jsem ji podruhé a věřím tomu, že jednuo příjde čas, kdy pro ni opět sáhnu a znovu budu napnutá tak, jako bych ji četla poprvé . Tak přesně takové kouzlo má pro mě Harry Potter .

14.04.2012

Zatímco spíš Zatímco spíš Alberto Marini

k tomu, abych dala 5 hvězdiček mi tam NĚCO chybělo .. přišlo mi, že tam chybí nějaký zvrat, něco nepochopitelného . tím samozřejmě nechci říct, že knížka nebyla dobrá . byla ! a moc dobrá . jen jak říkám, něco mi tam chybělo . každopádně doporučuju přečíst všem ženám, které přítele nemají nebo mají někde daleko, špatně se jim vstává a každé ráno je v přízemí s úsměvem vítá vrátný .. :))))

17.06.2012 4 z 5

Zachráníš mě ráno Zachráníš mě ráno Joy Fielding

Nevím, proč, ale tahle knížka mě nějak nedokázala vtáhnout do děje, jako ostatní knížky jedné z mých nejoblíbenějších spisovatelek . Netuším, čím to bylo, ale knížka mi připadala celkově slabší a četla jsem ji jakoby jen z povinnosti odhalit vraha . Netvrdím, že byla knížka špatná, jen prostě napsala Joy Fieldingová lepší ...

24.04.2012

V pavučině vztahů V pavučině vztahů Joy Fielding

Jakmile tu knížku začnete číst, nedokážete se od ní odtrhnout, protože každou další stránkou se přibližujete k pravdě . K pravdě, která je zlá a která bolí . Ale musíte ji vědět, ať je jakákoliv . Jedna z nejlepších knížek, jakou jsem kdy četla ! :)

24.01.2012 5 z 5

Protože tě miluji Protože tě miluji Guillaume Musso

Miluju tu knížku . Přečetla jsem si ji jednou (musím uznat, že závěr mě naprosto dostal), přečetla jsem si ji podruhé, potřetí, ... a ano, pořád mě baví . Některé pasáže ( a není jich málo) mám dokonce podtržené, protože mě prostě uchvátili . Tahle knížka je originální a má své jedinečné kouzlo ! Ze 100 možných bodů dávám 101 ! :)

24.01.2012

U... jako Utrpení U... jako Utrpení Sue Grafton

Knihu jsem hltala skoro jedním dechem, ale na konci jsem byla trošku zklamaná, čekala jsem něco velkého .. a ono nic . Docela mě i zklamalo, že některé věci nebyly vyjasněny, např. proč Mary-Claire zabili, jak ji zabili, taky mě napadlo dost otázek ohledně Michaela, které nebyly zodpovězeny ... Každopádně když vynechám závěr, děj byl svižný, hned od začátku je jasné, o co jde, nenudila jsem se, proto dávám 4 hvězdičky.

23.02.2014 4 z 5

V cizím těle V cizím těle Robert Lawrence Stine

Knížka, ve které hlavní hrdinka nemůže věřit nikomu, ani sama sobě . A uvěří někdo jí ? Vždyť ji všichni považují za vraha i když ty zločiny nespáchala . Dá se s tím ještě něco dělat ? Nebo bude muset navždycky utíkat před policií ? Závěr byl překvapující, vysvobozující .. Mně osobně se knížka líbila .

28.01.2012