SabinaV. SabinaV. komentáře u knih

(Ne)obyčejný kluk (Ne)obyčejný kluk Raquel J. Palacio (p)

To prostě nejde, neoblíbit si Aggieho! Na jednu stranu ho litujete, čím si musí procházet, ale vlastně mu trochu závidíte, kolik lidí ho tak chrání a obletuje. Kniha je moc pěkná, je nemožné najít na ní jedinou chybičku. :-)

16.05.2014 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

čekala jsem, že to bude víc strašidelné a krvavé, kniha moc hororová nebyla. Ale to nemění nic na tom, že je krásně napsaná, nápad na ni je moc dobrý a Anna je prostě úžasná. Těším se na 2. díl. :)

16.05.2014 4 z 5

Démon a zloděj Démon a zloděj Darren Shan (p)

O něco míň strašidelný, než 1.díl. Jenom nevím, jestli je to dobře nebo ne:-). Jinak jsem si více oblíbila Grubbse, a navíc je mi v této knize už od začátku jasné, jaká je pravda o Artovi. I přesto je moje hodnocení velmi kladné :-).

05.01.2014 5 z 5

Matylda Matylda Roald Dahl

Dlooouhou dobu moje nejoblíbenější kniha,a i film je povedený,čemuž se divim,protože většinou
jsou filmy jenom chabá náhražka napsaného příběhu.

15.12.2013 5 z 5

Holka z popelnice Holka z popelnice Jacqueline Wilson

Čekala jsem trochu víc. Byly do sebe hodně propletené současnost s minulostí, April mi je hrozně nesympatická a Její kamarádky jsem taky nemohla vystát.... Ale nápad dobrý, příběh je dojemný a snadno se vžijete do chudáka April :)

06.01.2015

Požíračka mrtvol a jiné příšerné historky Požíračka mrtvol a jiné příšerné historky Ulf Palmenfelt

Clairka: GENIÁLNÍ?! Příběhy nejsou ani strašidelné, ani vtipné.
Kniha je strašně krátká, ale to je asi dobře, jinak bych ji musela odložit a vím jistě, že bych se k ní už nevrátila.
Všem už asi došlo, co chci mým komentářem říct:
TOHLE JE NEJHORŠÍ KNIHA, JAKOU JSEM KDY ČETLA!!!

19.03.2014 odpad!

Hard rock Hard rock Nicholas Adams (p)

Teda ten konec... tak to se opravdu povedlo....

Ráda bych viděla film, námět pro něj je moc dobrý:-) .

25.02.2014 5 z 5

Já nejsem trapnej Já nejsem trapnej Jim Smith

Je to furt to samý. Darren pije limonádu, Darren otravuje Barryho, Barry hraje automatickou mámu, a to se pořád opakuje... Prostě nuda.

17.01.2014 2 z 5

Vetřelci Vetřelci E. E. Richardson

Někdy už byl asi autor zoufalej, čím by mohl knihu prodloužit, a časté hádky mu přišly jako dobré řešení. Mne to ale docela nudilo, a tak jsem byla ráda, když se Cassie s Damonem konečně usmířila. Jinak skvělá kniha :-).

Proč se to ale sakra jmenuje Vetřelci?

25.12.2013 4 z 5

Lichožrouti Lichožrouti Pavel Šrut

Nááádhera!!!

16.12.2013 5 z 5

Úsměv prosím... příchází zlo! Úsměv prosím... příchází zlo! Robert Lawrence Stine

Mě by určitě nenapadlo,že by mohl mít foťák hlavní roli v nějaké knize.A tento nápad obdivuju.

Robinson Crusoe Robinson Crusoe Daniel Defoe

Dobrodružná kniha,od které se nedá odtrhnout,dokud jí nepřečtete,a i potom máte
silné nutkání začít ji číst podruhé:-)

14.12.2013 5 z 5

Demonata Demonata Darren Shan (p)

Nejlepší horor který jsem četla a určitě i nejlepší,který kdy číst budu.:-)

Pán vran Pán vran Barry Hutchison

Něco takového jsem i čekala. Pán vran je taková spíše nevýrazná postava, která se jen tak prochází knihou a sem tam někoho zabije. Jo, a nejvíc mi vadí to strašně rychlé rozuzlování na posledních asi pět stránek.

16.04.2014 2 z 5

Případ vraždící slepice (Černočerná mystéria) Případ vraždící slepice (Černočerná mystéria) Sandra Grimm

Čekala jsem spíš nějakou dětskou detektivku nebo tak něco. Většina případů je hodně předvídatelná. Ale je to dobrá oddechovka.

09.01.2014 4 z 5

Rodrick je king Rodrick je king Jeff Kinney (p)

Nejvícekrát přečtená knížka v mojí knihovně. Přesněji řečeno: Přečetla jsem ji dvanáctkrát.

03.01.2014

Úžasné tělo Úžasné tělo Jack Challoner

Nikdy by mě nenapadlo, že i encyklopedii můžete číst několikrát po sobě, a přitom se neunudit k smrti, až tahle kniha mě přesvědčila o tom, že to je možné:-).

22.12.2013 5 z 5

Pan Smraďoch Pan Smraďoch David Walliams

Moc dobrá knížka,četl to i táta ;)

Martínkova čítanka Martínkova čítanka Eduard Petiška

Prostě klasika,která neomrzí

Jacky snílek Jacky snílek Jacqueline Wilson

Takový pěkně napsaný příběh o celkem tuctové rodině před lety... Jenom mi přišlo, že Jacky psala velkou část knihy o výtvorech SVÝCH oblíbených autorů :-s

18.06.2014 3 z 5