Š.Ala Š.Ala komentáře u knih

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu K. A. Tucker

Miluju vtipné romantické knihy a tady jsem se smála a culila snad celou knihu. Tucker píše senzačně.

02.12.2015 5 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Nemůžu se zbavit dojmu, že to bylo nějaký divný...

19.02.2023 3 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Bohužel jsem se od poloviny nudila. Škoda, začátek byl slibný.

19.08.2022 3 z 5

PS: Je to výzva PS: Je to výzva Winter Renshaw

Náhodou to byla moc pěkná rychlovka.

29.11.2020 5 z 5

Úniky Úniky Julie Garwood

Moc pěkné, jen někdy zdlouhavé ????

10.04.2019 4 z 5

Temný Říman Temný Říman Sylvain Reynard

Úžasné zakončení trilogie. Od začátku až do konce to bylo napínavé a nemohla jsem se od toho odtrhnout. Konec byl naprosto famózní, ale ocenila bych, kdyby byl propracovanější. A vůbec bych nepohrdla pokračováním :-)

19.03.2019 5 z 5

Temný stín Temný stín Sylvain Reynard

Pro mě nejslabší díl. Kniha mě začala bavit až ve 3/4, když to dostalo pořádný říz a to neskončilo až do konce posledního dílu. :-)

19.03.2019 4 z 5

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Dlouho mi trvalo, než jsem se po Gabrielovi a Julien pustila do této trilogie. Fantasy spíše nečtu, ale tato se mi líbila. Mam rada, když si mohu vyhledat údaje na internetu a tím se to stává reálnější :-)
Pěkné seznámení s hlavními hrdiny.

19.03.2019 5 z 5

Mě nedostaneš Mě nedostaneš Julie James

Možná jsem už této autorky přehlcená, ale nějak se mi to táhlo. Nicméně to nebylo špatná oddechovka. :-)

28.02.2019 4 z 5

Ďáblův podíl Ďáblův podíl J. R. Ward (p)

Jsem okouzlená. Úžasné zakončení celé série. Vůbec by mi nevadilo si přečíst další díl ????

12.02.2019 5 z 5

Ďáblův podíl Ďáblův podíl J. R. Ward (p)

12.02.2019 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Moc mě potěšil i Reeduv pohled. Nicméně mě kniha začala bavit až v posledních 30% knihy a závěr mě nutí čist i poslední díl. (nevím zda si nemám říkat bohužel...)
Docela mě zklamal překlad, různé přirovnání, která se snaží přiblížit českému čtenáři bych ještě pochopila, ale souhvězdí Velkého vozu asi v Americe sledovat nemůžu, ne? Teda jestli si to správně ze školy pamatuji.
Asi knihu raději ani nebudu hodnotit.

27.10.2017 3 z 5

Hra na lásku Hra na lásku Monika Knápková

Bohužel musím dát jen 2 hvězdičky a to jen za odvahu autorky a námět. Kostrbatě napsáno a celkem dost chyb. Kristýna byla naivní, Patrik blbej a Marek... no ten asi jedinej stál za to ( a to jen proto, že v knize nebyl tak často). Nejsem žádná češtinářka, ale když si koupím knihu, tak očekávám alespoň lepší standart gramatiky, proto bych doporučila autorce zainvestovat do korektury a slovníku synonym. U slova "ustrojit" (a nejen u něj) jsem totiž v této knize opravdu nechápala.

21.01.2017 2 z 5

Láska po mexicku Láska po mexicku Ivana Ondriová

Mně se kniha líbila. Byla napínavá, zajímavá. A konec... tak trochu otevřený. Nechtěla bych být v kůži hrdinky ani ve snu. Budu jí přát, aby nalezla klid.

20.07.2016 5 z 5

Rockové tango Rockové tango Monika Wurm

No... Co napsat o knize, která mi v závěru zničila make up? Rozhodne 5* a uz ted vim, ze na ni dlouho nezapomenu.

03.03.2016 5 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Skvělé zakončení, jen by mohlo být delší. Caroline a Simona mám moc rada a těším se na další knihy od této spisovatelky.

26.02.2016 5 z 5

Navěky Navěky J. M. Darhower

Kniha se mi velice líbila. Nevím, jestli bych řekla, že je to až tak uvěřitelný příběh (tím nechci zpochybňovat otroctví), ale tak nějak jsem občas cítila z knihy naivitu. Každopádně mě mrzí, že YOLI nebude vydávat pokračování, protože by mě celkem zajímalo, jak to bude pokračovat dál. Škoda. Moc nechápu proč nakladatelství překládá knihy, které mají navazující díly, když nechtějí pokračovat v překladech...

08.02.2016 4 z 5