Runinka Runinka komentáře u knih

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Četlo se jedním dechem, býť místy drsné.

26.12.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Napínavé až do konce

04.08.2020 5 z 5

Petrolejové lampy Petrolejové lampy Jaroslav Havlíček

Přestože je ta kniha víc jak sto let stará,je naptosto skvěle popsán charakter postav.Kniha v podstatě o všem, o lásce, hledání smyslu života, naplnění, o zklamání a smutku,o vlivu choroby na psychiku člověka. Naprosto nadčasové.

09.05.2024 4 z 5

Zahrada mrtvých duší Zahrada mrtvých duší Lukáš Boček

Knížka o jednom rodinném tajemství,které postupně vyplyne na povrch.

25.12.2023 4 z 5

Severka Severka Nina Špitálníková

Zajímavě napsaná kniha,vtáhne do děje, a plyne rychle. Pěkně popsaný vnitřní souboj pocitů hlavní představitelky.

06.11.2023 5 z 5

Nikdo není sám Nikdo není sám Petra Soukupová

Četla se dobře,takový život jedné rodinky.

09.07.2023 4 z 5

Vše, co jsme si nikdy neřekli Vše, co jsme si nikdy neřekli Celeste Ng

Kniha se četla svižně a nemohla jsem se od ní prakticky odtrhnout.Autorka píše velice dobře. Těším se na její další díla.

05.06.2023 5 z 5

Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Štěpán Javůrek

Jako vždy příběh ze Sudet. Popsaná doba,ale hlavně lidé,kteří v ní žili. Osudy dosti tragické.

26.10.2022 5 z 5

Můj syn feťák: skutečný příběh Můj syn feťák: skutečný příběh Eva Hacalová

Mazec knížka. Vůbec nezávidím,musí to být strašné prožívat něco takového v rodině

16.10.2022 5 z 5

Příběh Arthura Truluva Příběh Arthura Truluva Elizabeth Berg

Moc pěkná knížka,zahřeje na srdíčku.

26.04.2022 5 z 5

Báječná kniha,měla jsem pocit,jako bych byla součástí děje. Škoda,že tam nejsou fotky...protagonistů...děl...ze soukromí.....tak jsem si je pěkně dohledala

12.09.2021 5 z 5

Bulbem záchranáře Bulbem záchranáře Vít Samek

Výborně a vtipně napsaná kniha nejen pro laiky,ale i pro odbornou veřejnost. Měla by být v každé domácí knihovně a všichni členové by si ji měli pročítat. Poučí,pobaví,zaujme,prostě TOP. Skvělý počin Víte Samku.;-)

05.05.2021 5 z 5

Cop Cop Lætitia Colombani

Výborná knížka, prolínající se osudy. Velmi čtivá.

20.09.2020 5 z 5

Životní terno Životní terno Fredrik Backman

Hezký příběh mého oblíbeného autora.

23.06.2020 4 z 5

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Paráda, nemohla jsem se od ní odtrhnout.

06.06.2020 5 z 5

Jako tygr ve sněhu Jako tygr ve sněhu Juhea Kim

Příběh delší, ale za přečtení stojí. Je to život několika lidí, které se střetávají a zase rozcházejí, ovlivňují se navzájem, a tak nějak o sobě stále ví. Nakonec se kruh uzavírá.

16.03.2024 4 z 5

Nultá hodina Nultá hodina Jana Poncarová

Moc pěkný příběh. Líbilo se mi prolínání minulosti a přítomnosti. Četlo se jedním dechem.

16.02.2024 5 z 5

Desetkrát a dost Desetkrát a dost Scarlett Wilková

Taková pohodová knížka, jeden muž, co to rozjede na vícero stran a ono jej to dožene.

07.01.2024 3 z 5

Ani později, ani jinde Ani později, ani jinde Delphine de Vigan

Výborný příběh ze současnosti,skvěle propracované myšlenky postav.Miluji tuto autorku.

22.08.2023 5 z 5

Když teče krev Když teče krev Stephen King

Hezké povídky od mého oblíbeného autora. Za mě nejlepší byla hned ta první-Telefon pana Harrigana.

02.07.2023 4 z 5