Rosamund Rosamund komentáře u knih

Keď láska čaká Keď láska čaká Johanna Lindsey

Jedna z mojich prvých prečítaných knižiek. Rada sa k nej vraciam.

04.01.2020 5 z 5

Skandál v dívčí škole Skandál v dívčí škole Gail Whitiker

Kniha ma zaujala anotáciou a tak som sa do nej začítala. A.... kde začať.
Gillian je hrozne naivná panovačná harpya. Oliver si rýchlo vyvodí vlastný (mylný) názor, bez toho, aby si vypočul vysvetlenie. Pan Wymington navonok "dokonalosť sama", ale čo skrýva vo vnútri nie je nič dobrého. Helena, Sophia a pani Guardianová sa zdajú byť jediné rozumné osoby.
Ako oddychovka výborné, ale hlbší zmysel by som tu nehľadala.

09.01.2016 3 z 5

Slepá důvěra Slepá důvěra Kay Hooper

Oproti iným knihám z tejto série je celkom priemerná. Možno to bude tým, že som sa na ňu príliš tešila, keďže som na ňu dlhšie čakala. Už skoro od začiatku som vedela, kto je vrah, čo sa mi u nej predtým nestalo a aj hrdinovia boli taký nemastní-neslaní. Trochu to zachraňovali Maggie, ktorú si pamätáme z Medzi nebou a zemou... Maggie a Bishop s jeho "božským" komplexom. Som zevavá na ďalší diel a ako dlho sa na neho bude čakať.

29.06.2015 5 z 5

Môj hrdinský džentlmen Môj hrdinský džentlmen Gaelen Foley

Tak táto kniha je úplne iná ako tie predchádzajúce. Viac sa venuje samotným hlavným hrdinom a je vcelku dobre napísaná. Ako sama autorka píše je napísaná na počesť Jana Austenové a sestrám Bronteovým, ktoré sú tiež dcérami pastorov. Na záver knihy je zaujímavé prekvapenie, tak sa už teším na Nicka a jeho príbeh. :)))

08.07.2014 5 z 5

Hněv Hněv J. R. Ward (p)

No táto séria je nejaká celá divná, ale tak keď som ju začala čítať tak ju aj dočítam...

06.07.2014 3 z 5

Dokonalý muž Dokonalý muž Linda S. Howington

Jedna z najlepších, čo som čítala. Mňa celkovo berú agenti FBI, takže určite by som chcela mať nejakého za suseda. :)) A ten zoznam fakt nemal chybu :))

29.06.2014 5 z 5

Anjel môj Anjel môj Gaelen Foley

Prekonala očakávania, ja celkovo čítam knihy série v divnom poradí, hlavne vtedy, keď na obale nie je označené, o ktorý diel série ide a že vôbec ide o sériu. Myslím, že sa v celku vydarila. Zavedie nás do tajov britských špiónov a rozhodne sa pri nej človek nenudí.

28.06.2014 5 z 5

Zlatovláska Zlatovláska Gaelen Foley

Na túto knihu som sa tešila, ale keďže som už čítala tie dve knihy, čo vyšli skôr, už som vedela ako to dopadne. Táto kniha je fakt dobrá vtipné repliky, zaujímavé dej. Škoda, že vydavateľstvo nevidalo celú sériu. Táto séria si to zaslúži...

28.06.2014 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

podľa názvu ma veľmi nezaujala, ale chcela som nejaké ľahšie čítanie, tak som sa začítala a zrazu som bola na konci knihy :)

20.03.2014 5 z 5

Nezralý pro lásku Nezralý pro lásku Barbara Dawson Smith

Jedna z najlepších kníh čo som kedy čítala. Zábavné dialógy, spletitý dej, trochu napätia, lásky.

27.06.2013 5 z 5

Môj krutý princ Môj krutý princ Gaelen Foley

Po prečítaní tejto knihy musím povedať, že som od nej čakala viac. Námet je celkom dobrý, len dej ma trochu rýchly spád. A človek musí mať prečítané aj predchádzajúce diely, aby bol v obraze. Ale je to celkom dobrá oddychovka.

24.06.2013 4 z 5

Dotek strachu Dotek strachu Kay Hooper

Tak toto je jediná kniha z tejto série, ktorú som celkom nepochopila. Hlavne tie veci so stratou pamäti a potom to strácanie reality.

Isabel Isabel Kay Hooper

Celkom zaujímavá kniha. Touto sériou som prišla na chuť detektívkam.

Nell Nell Kay Hooper

Toto bola prvá kniha, ktorú som od tejto autorky čítala. Oproti zvyšným knihám je trochu slabšia.