Ronny97 Ronny97 komentáře u knih

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Úžasná knížka! Přesně taková, kterou už chcete dočíst, ale zároveň ji ještě nechcete dočíst :)

24.07.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Super knížka, věděla jsem, že je Millie chytrá, ale ten její skvělý nápad, mě opravdu překvapil.... Grace musela mít hroší kůži, když to všechno vydržela.

20.07.2018 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Napínavé od začátku do konce :)

20.02.2018 5 z 5

Cesta zpátky Cesta zpátky Erich Maria Remarque (p)

Stejně jako Na západní frontě klid se mi i tato kniha velmi líbila. Téma samozřejmě těžké, u některých scén se mi dělalo špatně, ale je potřeba číst i takové knihy.

20.10.2023 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Taková oddechovka. Hailey se mi moc líbila. Byla vtipná, tvrdohlavá Někdy dávala Williamovi pořádně zabrat. Určitě se pustím i do dalšího dílu.

26.08.2023 4 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Super, stejně jako první díl. Autor umí vtáhnout do děje. I když se mi příběh nezdál být reálný, nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

25.01.2021 5 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Ruth jsem fandila od začátku. Turkův postoj na konci jsem víceméně čekala. Určitě doporučuju.

09.09.2020 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Když už si člověk myslí, že ví, jak se to celé stalo, tak stejně zase přijde zvrat a je to úplně jinak. Ke konci už jsem knihu nemohla odložit.

19.06.2020 5 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Vivian se mi zprotivila hned od začátku a nemohla jsem pochopit, proč si Russell nechává všechno líbit. Fandila jsem mu. Muselo pro něj být těžké vypořádat se s rozvodem, strachem, že přijde o dceru a smrtí sestry. Naštěstí se přes všechno přenesl a zase se postavil na nohy :)

27.05.2018 5 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

I když jsem dříve viděla filmové zpracování, tak nejsem zklamaná. Knížka se četla dobře, fantasy mě baví, určitě budu v této sérii pokračovat dál.

02.02.2024 4 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Do poslední chvíle jsem neuhodla, kdo je vrahem. Několikrát jsem svůj tip změnila a stejně jsem se netrefila. Moc dobře napsané :)

22.12.2020 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

I přes nepravděpodobný příběh dávám čtyři *. Kniha se moc dobře četla a byla jak vtipná, tak romantická.

06.10.2020 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Kniha se četla opravdu velmi dobře. Od začátku mi lezlo na nervy to, jak Matthew přecházel všechny ty zvláštní události, které se Cass děly, říkala jsem si, že je dobře, že má Cass aspoň Rachel, které se může vypovídat a nakonec...byla jsem velice překvapená!

05.03.2019 5 z 5

Utrpení mladého Werthera Utrpení mladého Werthera Johann Wolfgang Goethe

Číst tuto knížku bylo opravdu utrpení

01.10.2023 2 z 5

Deník Marie K. Deník Marie K. Ivana Andrews

Moc hezká kniha. Vůbec mi nevadilo, že šlo zčásti o fikci. Čtení rychle ubíhalo, protože se kniha dobře četla a byla zajímavá. Rozuzlení mě ani nepřekvapilo, tak nějak jsem tušila, jak to celé dopadne. Jen je mi líto, že se nestihlo to nedůležitější setkání.

12.10.2021 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Úžasné! Kniha mě bavila od začátku do konce, několikrát jsem si rozmyslela, kdo za vraždami podle mě stojí a na konci jsem byla opravdu překvapená. Vřele doporučuji :)

20.02.2019 5 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Překvapivá kniha, ve které si myslíte, že víte, co bude zrovna následovat, ale nakonec to stejně dopadne úplně jinak, než jste čekali. Strhávám hvězdičku za místy nudné úryvky, které jsem musela přeskočit.

22.08.2018 3 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Nádherný příběh, který ukazuje, že Noah, i když se může zdát opak, nemoc své ženy přemohl a neprestal Allie dokazovat svou lásku k ní :)

13.08.2018 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Super knížka s nepředvídatelným závěrem :)

03.04.2018

Vrah je v každém z nás Vrah je v každém z nás Lucie Bechynková

Já jsem spokojená. Vyprávění pana Štočka se mi líbilo, bylo poutavé a dobře se četlo. Pustím se i do druhého dílu :)

18.02.2024 5 z 5