Rokytka Rokytka komentáře u knih

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

První kniha této autorky, kterou jsem přečetla a zatím nepřekonaná. Zvládla jsem ji za 2 odopledne, byla jsem strašně zvědavá, kdo za tím vězí a bylo to fakt mistrně vymyšleno. Super. Pak se mně hodně líbilo Zlo pod sluncem.

Malý Bobeš Malý Bobeš Josef Věromír Pleva

Oblíbená kniha mého dětství. Četla jsem ji několikrát. Kapitolu, kde Bobešovi umře břatříček František, jsem ale pokaždé přeskočila, protože mně ho bylo moc líto.

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

První a druhý díl skvělý - už se těším na třetí, ale musím si počkat do Vánoc, dostanu ji až pod stromeček, tak jako loni / 1 a 2 /. Mám nutkání si ji koupit sama - jsem zvědavá, jak to bude pokračovat. Takže nevím, nevím.......jestli vydržím tak dlouho čekat.

30.11.-0001 5 z 5

Tato kniha patřila na základce k mým nejoblíbenějším. Přečetla jsem ji snad 5x.

Žabí bratrstvo Žabí bratrstvo Edgar Wallace

Tuto knížku mně půjčila spolužačka na gymplu a byla jsem z ní úplně paf. Mám ráda napínavé příběhy s překvapivým odhalením. Velice dlouho ji žádná nepřekonala. Určitě si ji přečtu ještě jednou.

Stoupenci plamene Stoupenci plamene David Morrell

První kniha, kterou jsem od tohoto autora přečetla a velmi mile mně překvapila. Napínavý příběh s prvky tajemna jsem přečetla jedním dechem. Následovala trilogie : Bratrstvo růže, Bratrstvo kamene a Tajemství noci a mlhy. Super. Zatím to nejlepší, co jsem od Morrela četla.

Pokrevní svazky Pokrevní svazky Sidney Sheldon

Nedávno dočtené a opět perfektní - jako ostatně všechny Sheldonovy knihy.....