Riccione Riccione komentáře u knih

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Tahle knížka mě vtahla do děje a nepustila, odtrhnout se od ní bylo moc těžké. Velmi čtivé.

21.08.2020 5 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Knížku jsem zhltla za jeden den, zajímalo mě, jak to celé dopadne. Dost jsem brečela, trochu se smála a místy mě hřálo u srdce. Za mě je to celé klidně i uvěřitelné. I když takový život bych nepřála nikomu.

10.08.2023 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Nechapu, ze jsem to docetla. Asi jsem porad cekala, jak to dopadne a hlavne ze to bude lepsi. Nebylo. Čtení tehle knihy je pro me ztraceny cas. Jesteze ctu rychle.

16.04.2020 1 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Knížka mě vtáhla jako dlouho žádná a zhltla jsem ji během dvou dnů. Sice mi děj místy přišel překombinovaný, ale nic, co by me výrazně štvalo nebo rušilo.
Celé je to temné a depresivní. Snad ten závěr bych označila za lehce pozitivní.

21.04.2023 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Od tehle knizky jsem se nemohla odtrhnout. Hned bych sla na houby. Ke konci jsem se trochu ztratila, jestli jde o realitu nebo sen a zaver mi prisel takovy utnuty, ale ne kazda kniha musi mit jednoznacne šťastný konec. A vlastne to stastny konec snad i byl.

30.03.2020 5 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Moc jsem nečetla popis knihy a čekala jsem detektivku. Ta to nebyla, ale zklamaná nejsem. Knížka mě vtáhla do děje a ani jsem nemohla jít spát. Určitě si od autora přečtu ještě další.

19.01.2024 5 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Stejne jako první dil naprosto skvele! Nejde prestat cist.

23.02.2021 5 z 5

Saturnin se vrací Saturnin se vrací Miroslav Macek

Saturnina miluju, ale pokračování mi přišlo velmi chabé, bez pořádného příběhu, jen přiživující se na tom, co kdysi tak bavilo...

10.12.2018 2 z 5

Až najdu klíč Až najdu klíč Alex Ahndoril (p)

Do čtení jsem se musela dost nutit. Další knihu zkoušet nebudu.

29.12.2023 2 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Seriál jsem nedokoukala (kvůli představitelce hlavní hrdinky), knížka mi přišla mnohem lepší.

06.09.2022 4 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Tohle mi prislo lepsi nez Babovky. Ale pani Trestikova se mou oblibrnou spisovatelkou nestala a dalsi knihy uz pokouset nebudu.

16.04.2020 2 z 5

Prázdniny v Evropě Prázdniny v Evropě Ladislav Zibura

Dalsi vtipny cestopis od Ladislava. Hned bych se vydala na ta mista.

06.08.2021 5 z 5

Matka v krizi Matka v krizi Simona Monyová (p)

Svizne, lehke, vtahlo me to do deje, ze jsem to precetla za par hodin. Lecktera matka pochopi.

31.07.2020 5 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Zkusila jsem a líbilo, je to za mě hodně čtivé. Ani Sebastian mě nijak neiritoval, to jiní. Ale lidé jsou různí a kdo ví, jak by se (za)choval, kdyby se mu stalo totéž, co jim? Vidím v knížce spoustu osobních neštěstí. Přesto se nikdo moc v ničem nepitvá a jedná.

19.01.2024 5 z 5

Poslední Vánoce v Paříži Poslední Vánoce v Paříži Hazel Gaynor

Nedokazala jsem se od knihy odtrhnout a zhltla ji behem několika hodin.
Bylo to opravdu krasne, i kdyz misty smutne, cteni.

23.07.2021 5 z 5

Království Království Jo Nesbø

Trvalo mi dlouho se zacist a ani pak cteni moc neodsypalo. Zajimavy namet, ale za me psano prilis rozvlekle.

14.04.2021 2 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Jako prvni jsem cetla Houbarku, ta mi prisla lepsi.
Do Anežky jsem se tezko zacitala, zpočátku jsem se spatne orientovala v tech casovych usecich. Hlavni hrdinka mi byla a je priserne nesympaticka. Cela kniha na me pusobi dost depresivne. Presto jsem ji zhltla behem pár dni.

12.12.2020 3 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Celkem dobře se mi knížka četla. Zajímalo mě, co bude dál. Nicméně žádný extra zvrat se nekonal, thrillerem bych knihu opravdu nenazvala, spíše román pro ženy.

16.08.2020 3 z 5

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

Prvni dil serie me vcelku bavil, ale toto bylo utrpeni. Nedocetla jsem, desne me nebavilo cist (zacina ironie) tak vyspele myslenkove pochody pubertacky, ktera ma tak rozumnou matku a starostlive agenty (konci ironie). Moc roztahane, neco lehce odhadnutelne, neco zase naopak naprosto nerealne a prekombinovane.

08.01.2020 1 z 5

Malinka Malinka Dita Táborská

Ze zacatku mi to prislo nejake zmatene, pak uz mi jen byly nesympaticke snad vsechny postavy. Sympaticke mi bylo a je, ze zde bylo ukazano, jak ma kazdy svoje myslenky a ne vse rika vsem, tak to je i v zivote.

08.01.2021 3 z 5