Renncha Renncha komentáře u knih

Polámal se mraveneček Polámal se mraveneček Josef Kožíšek

Skvělé leporelo

30.04.2022 5 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Krásný romantický příběh, kniha se krásně četla a i způsob jak byla napsaná mi vyhovovala. Naprosto pěkný a dokonalý příběh

19.04.2020 5 z 5

Maminka Maminka Jaroslav Seifert

Krásná ,útlá knížečka....nádhera,básně miluji

01.11.2023 5 z 5

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Nádherný příběh, vánoční klasika

17.02.2021 5 z 5

Zahradníkův rok Zahradníkův rok Karel Čapek

Kniha se mi líbila,humorná, o přírodě a květinách, opět Čapek ukázal, že umí psát :) kniha pro zahrádkáře :) spokojenost 100 %

03.07.2020 5 z 5

Matka Matka Karel Čapek

Smutné a zároveň krásné, opět mě Čapek ukázal,že je génius, závěr knihy mě hrozně rozplakal... Děj od začátku až do konce byl napínavý a věřila jsem v dobrý konec, ale ne.. nestalo se... Opravdu nádhera, dojemné a nádherné

10.03.2020 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Krásný příběh, jsem ráda že jsem si konečně knihu přečetla.Tuto knihu, pochopí jen ten, který něco v životě zažil.Za mě naprosto dokonalá kniha.

02.04.2019 5 z 5

Jak si správně přát Jak si správně přát Pierre Franckh

Tato kniha mi konečně otevřela oči, už vím jak mám směřovat ke svému štěstí. Kniha zvedne náladu a dokáže v danou chvíli zoufalství i pomocí zvednout se a zamyslet se nad svým životem, a zkusit žít po svém, tak jak si přejeme. Doporučuju, pro ty co jsou nakloněni ve víře myšlenek a Universa ☺️ pro osobní rozvoj je tato kniha startovací, více informací se dá dočíst v knize Tajemství od Rhondy Byrne

30.01.2019 5 z 5

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Opět nádhera. Krásný příběh, který právem patří do povinné četby, závěr je dokonalý a jako vždy mě zase Čapkova tvorba
od prvního momentu chytla a vtáhla do děje.Jsem spokojená s knihou a jsem ráda, že je součástí mé knihovny :)

31.03.2020 5 z 5

Láska, vztahy a přátelství Láska, vztahy a přátelství Don Miguel Ruiz (p)

Knihu jsem začala číst v době, kdy jsem byla se svými pocity na tom špatně a nevěděla jsem kam dál jít... Po přečtení knihy jsem se opět do partnera zamilovala a musím říct, že jsem si z knihy všechny pozitivní věci vzala k srdci. Děkuji opravdu mě toto pomohlo :)

17.11.2020 5 z 5

Válka s Mloky Válka s Mloky Karel Čapek

Kniha se dobře četla, celkově se mi dílo líbilo, trošku jsem se v první polovině knihy nudila ale druhá část byla zajímavá.

17.09.2020 5 z 5

Maryša Maryša Vilém Mrštík

Pěkné dílo, hanácké nářečí, folklór, zmínka o Brnu a dalších měst a vesnic okolo Brna, nádherný příběh o Maryši a Vávrovi, konec naprosto úžasný... Chtěla bych i někdy vidět tuto hru naživo v divadle . Absolutně dokonalé.

03.05.2020 5 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Nadčasové, dokonalé dílo. Obsah díla hezky vysvětluje válku a nevyléčitenou a smrtelnou nemoc-trošku mi to připomíná situaci dnešní doby politika a zákeřná nemoc 2020, dílo se mi dobře četlo a závěr byl zajímavý a nečekaný, tady u tohoto díla je opět Čapek génius.... Perfektní

09.04.2020 5 z 5

Praktická kuchařka Praktická kuchařka Libuše Vlachová

Dokonalá, přehledná, srozumitelná, recepty výborné

16.12.2021 5 z 5

Umění milovati Umění milovati Publius Ovidius Naso

Kniha mě od začátku až do konce bavila, moudra a rady jak milovat muže a ženy, umění hlavně pochopit sebe a své milované, pro mě je to jednoznačně dílo,které mi hodně dalo... Spokojenost veliká

25.10.2021 5 z 5

Garfield v nadživotní velikosti Garfield v nadživotní velikosti Jim Davis

Srandovní, Garfield je prostě top :)

12.05.2020 5 z 5

Prevítem snadno a rychle Prevítem snadno a rychle Simon Brett

Velmi vtipná a celkem i poučná kniha,doporučuji přečíst !

26.12.2018 4 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Zajímavý příběh a hlavně ten konec, doporučuji přečíst!

08.11.2018 3 z 5

Já, písnička 3 Já, písnička 3 * antologie