Praktická kuchařka

Praktická kuchařka https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135326/bmid_prakticka-kucharka-135326.jpg 5 43 17

Účelně uspořádaná kuchařka je určená všem ženám, které chtějí vařit rozmanitě a přitom dbát zásad správné výživy.

Jirinamac
11.09.2023 4 z 5

Nález z knihobudky. Kuchařka velkého formátu se spoustou receptů, které jsou i označené časovou náročností. Moc se mi líbí, ale ty obr knížky mi v kuchyni přijdou nepraktické.

Renncha
16.12.2021 5 z 5

Dokonalá, přehledná, srozumitelná, recepty výborné

Atanone
31.08.2021 5 z 5

Další poněkud opožděně oceněný pokládek, který jsem znovuobjevila díky důkladnému úklidu v receptářovém šuplíku. Jako někdo, kdo se snaží v kuchyni trávit minimum nutného času, si ji nechám spíš jako památku po mamince. Můžu ale doporučit šikovné provedení i obsah. Recepty jsou v tématických kapitolách, hezky seřazené, v knize se hezky orientuje a jako bonus obsahuje různé tabulky a rady. Vzhledem ke staršímu roku vydání spíš pro knihobudkaře.

Eeve
09.06.2021 4 z 5

Stará dobrá klasika. Obsahuje nepreberné množstvo klasických i menej klasických receptov na všetko možné, ale aj rôzne rady a postupy, či všakovaké tipy a triky. Každý si v nej niečo nájde.

Snoopi
05.09.2020 5 z 5

Vynikající kuchařka, vřele doporučuji! Vyrovná se "Kuchařce naší vesnice", která je přeci jen o dost obsáhlejší, v době vydání to byla nezbytná kniha pro ženy-kuchařky v domácnosti. Už léta podle ní vaříme a jen spokojenost :-)

los
29.11.2019 4 z 5

vařil jsem podle ní a vždy se povedlo, obsahuje taky dobré rady, třeba jak zaplést vánočku, připravit domácí tlačenku a naporcovat králíka

Radka1911
10.04.2019 5 z 5

Podle této knihy jsem se před třiceti lety naučila vařit. Obsahuje recepty na všechna česká jídla na která si vzpomenete.

Ludchud
02.01.2019 5 z 5

I moje první kniha o vaření od rodičů, mám ji přes 30 let, podařilo se mi ji sehnat i dceři. Nejlepší a opravdu PRAKTICKÁ kuchařka.

mekkejla
15.04.2017 5 z 5

Moje první kuchařka od mamky. Sama se podle ní učila vařit. Pokud chcete mít doma jen jednu kuchařku,tohle je dobrá volba ;-)

Tvefisto
15.07.2016 5 z 5

Dárek od maminky :)

hana1984
22.06.2016 5 z 5

První kuchařka mojí maminky,doufám,že jí jednou také předám.Je skvělá.

beluca
27.04.2016 5 z 5

Též i moje první kuchařka - bylo mně dvacet, vdala jsem se a jediné, co jsem uměla uvařit, byla vaječná omeleta. Díky této kuchařce jsem se za pár let vyvinula ve velice zdatnou kuchařku :-).

Mrejča
13.11.2014 5 z 5

Moje první kuchařka (hned po té maminčině). Koukám, že v roce 1987 stála 130 Kčs, to jsem se docela plácla přes kapsu. Rozhodně se vyplatila. Už je poněkud rozdrbaná, ale stále používaná.

ritz
23.07.2014 5 z 5

Pro mě byla tato kniha moje první pomoc poté, co jsem se vdala a odstěhovala se s manželem do našeho prvního bytu.

Ilona346
29.11.2013

Kuchařka je již bohužel v salátovém vydání, ale nedám na ní dopustit. Mám jí už asi 25 let, stále podle ní něco nového uvařím či upeču. Musím někde sehnat nový výtisk :-)

dezlik
06.02.2013 5 z 5

Mám vicero kuchařek ,ale tady se vracím často ,vždy tu najdu něco nového .

Danafantom
15.06.2012 5 z 5