Rebel0007 Rebel0007 komentáře u knih

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Krása! Tolkiemův milý styl psaní jsem si okamžitě zamiloval a při každé chvilce Frodovy cesty jsem si připadal jako bych putoval s ním. Tolkien má své dílo neskutečně promyšlené a jeho popisy fantasy světa jsou opravdu nepostradatelné. Ovšem od filmových tvůrců dostal definitivní kopačky....!:PPP P.S. Gandalf je můj favorit.

12.03.2015 5 z 5

Skvělé, inteligentní, a vtipné!!!

13.03.2015 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Rowlingová mně (i přes neustálé překousávaní tímto dílem dokola) naprosto, ale skutečně naprosto minula. Začátek s dopisy od nikoho je fajn ale potom skřeti? čáry máry? ??? WHAT? Nebylo to samé už tady mnohem líp napsáno Mr. Tolkienem???? Paní Rowlingová a i všichni ostatní omluvte, ale Rowlingová a její Harry Potter je naprosto obyčejná průměrná fantasy pohádka které prostě nemůžu dát víc hvězd než 3. P.S. Četl jsem jenom první díl a mluvím pouze o něm. P.SS. Je, to všechno jenom čistě můj názor. P.SSS. Harry se dobře čtě a tím ho může číst 9 děcko nebo skutečně 90letý děda.

02.07.2015 3 z 5

Garfield přibývá na váze Garfield přibývá na váze Jim Davis

Komiksový Garfiield je prostě kultovní záležitost která mně nikdy nepřestane bavit.

30.03.2015 5 z 5

Boříkovy lapálie Boříkovy lapálie Vojtěch Steklač

Kniha je rozdělená na tři knihy Boříkových lapálii z té první jsem byl doslova okouzlen a pořád nedokážu zapomenout na kapitolu s papouškem: Co to děláš ty lumpe???!!!:-)))) Druhá kniha měla menší mínus že příběhy na sebe většinou navazovaly ale i tak se velmi pobavíte. Ve třetí knize už se autor snaží o jakýsi příběh a kapitoly co se motaly kolem Chrobákových hašlí (drog) mně dvakrát nebavili..... Ale Bořík je geniální dílo které si zaslouží pozornost....

01.05.2015 4 z 5

Dve veže Dve veže J. R. R. Tolkien

Přítomnost Gluma sérii velmi prospěla a Tolkien převálcoval první společenstvo.

30.03.2015 5 z 5

Krasný příběh, stejně geniální jako Pán prstenu. A Glum se svým miláškem je naprosto bezkonkurenční. :-)

Asterix legionářem Asterix legionářem René Goscinny

Moc povedené dílo hlavně překladatel a Egyptan stojí fakt za to:-D

19.05.2015 5 z 5

Staré řecké báje a pověsti Staré řecké báje a pověsti Eduard Petiška

Skvělá kniha

13.03.2015 4 z 5

Louis de Funès: Moc o mně, děti, nemluvte! Louis de Funès: Moc o mně, děti, nemluvte! Patrick de Funès

Krásně a mile napsaný životopis. Louis de Funés byl prostě geniální člověk.

Jako ryba bez vody Jako ryba bez vody Pierre Richard

Pierre Richard vtipně překládá čtenářům své (nejenom) herecké zážitky. Jelikož je velký blondýn můj oblíbenec tak bych ocenil (konečně jednou) nějaký opravdový životopis. protože Pierre má rozhodně zajímavý život (a tím myslím samo sebou i bulvární výkřiky o jeho milenkách....!!!:-)))))))))))) Ale i tak to není vůbec špatné a kapitola Přátele na mně udělala rozhodně velký dojem. Díky Pierre a přeji ti mnoho sil do dalších let!

09.07.2015 4 z 5

České nebe České nebe Zdeněk Svěrák

České nebe patří k těm slabším hrám od geniálního divadla Járy Cimrmana.

04.07.2015 4 z 5

Mikulášovy patálie Mikulášovy patálie René Goscinny

Snad nejdůležitější knížka v mém životě která mi i po stém přečtení pořad vyvolává záchvaty smíchu a která mně nikdy nepřestane bavit. Ovšem pozor Děvčata a Chlapci ty kapitoly ve kterých je Mikuláš doma s tatínkem a maminkou (a řeší se nějaké rodinné spory) se mi vždy líbily o něco víc než ty ze školy (a většinou) z přestávek. Tak nebo tak pane Goscinny děkuji vám za ty chvíle plné smíchu a radosti u Mikulášových příběhu a R.I.P

03.07.2015

Asterix a Caesarův vavřínový věnec Asterix a Caesarův vavřínový věnec René Goscinny

Tentokrát mně pobavil jenom opilý Obelix jinak podprůměr.

19.05.2015 2 z 5

Prvotřídní blázni maj potíže s kázní Prvotřídní blázni maj potíže s kázní Lukáš Pavlásek

Některé básničky se nerýmovali a některé se zase rýmovali a hezky četli takže se to tak nějak vyrovnalo

21.05.2015 3 z 5

Asterix gladiátorem Asterix gladiátorem René Goscinny

Domovní hádka mně mrtě pobavila:_

19.05.2015 5 z 5