read_withRenat read_withRenat komentáře u knih

Mad Mad Mad Mad Tess M. Puffrová

Sérii Zatracená láska miluji a u Mad Mad to nebude jinak.
Přesně jak autorka říká v anotaci Maddox je v téhle knize, šílenej a vzteklej.

Dozvíme se co se s Maddoxem dělo před Anou, jaký měl život, co vše si protrpěl a proč byl takový jaký je v Zatracené lásce.
Příbeh jsem přečetla za dva dny, ponoříte se do něj a už Vás nepustí.
Bez slz ani smíchu se to neobešlo.

Knihy od Tessy budu doporučovat neustále, autorka si zaslouží více pozornosti.

05.03.2024 5 z 5

Tulení Tulení Catana Chetwynd

Krátký, miloučký komiks, který máte přečtený během 30minut.

Pohodový život zamilovaného páru vás pobaví a ani neurazí, kresby se opravdu povedly a vtipnost i roztomilost příběhů vás zahřeje u srdce.

29.07.2023 3 z 5

Jak se zbavit hraběte v deseti týdnech Jak se zbavit hraběte v deseti týdnech Jenni Fletcher

Za poskytnutí knihy moc děkuji @humbook_blogeri @humbook.

Příběh jsem si neskutečně užila, milá , vtipná Romantická oddechovka, která opravdu potěší.
Moc se mi líbil styl psaní autorky a její humor kniha se četla opravdu sama, věřím že kdybych nechodila do práce mám ji přečtenou za 2dny.
A ta Historická atmosféra to prostě miluji.
Postavy mi okamžitě přirostly k srdci.
Na Essie se mi líbilo že má svoji hlavu a jde si za svým a není taková ta upjatá panička která, dodržuje všechen řad.
Aidan, tak jeho zbožnuji, jeho humor i inteligence mě neskutečně bavila.
Autorka si samozřejmě vyhrála i s vedlejšími postavami které, taky měli něco do sebe. Například Babička která, se nebála říct svůj názor, nebo romantická duše Caro.
Doufám že autorka napíše nějakou malinkou novelu a budu se moct zase k Essie a Aidanovi vratit.

18.07.2023 5 z 5

Prokletá Mimzie Prokletá Mimzie Tess M. Puffrová

Doporučuji všemi 10.
Tohle není moje první kniha od autorky, takže do knihy jsem se pustila s obrovskou radostí a vůbec jsem nebyla zklamaná.
Skvělá mystery zápletka, Hate to love románek a skvělé napsané postavy.
Tess tímto příběhem akorát potvrdila to, že se opravdu může stát mou oblíbenou českou autorkou.

03.01.2024 5 z 5

Harry Styles: Život a hudba Harry Styles: Život a hudba Malcolm Croft

Co k tomu říct, na knihu jsem byla vážně natěšená a nezklamala ani úplně nepřekvapila.
Pokud jste velký fanoušek Harryho jako já, tak vás ve knize moc informací nepřekvapí a fotky vás nadchnou.
Je to určitě krásná kniha do sbírky pro fanoušky.
Hodně mě potěšilo že v knize jsou zmínění kluci z @onedirection.

10.07.2023 5 z 5

Propast mezi námi Propast mezi námi Tess M. Puffrová

Další kniha od autorky série Zatracená Láska @tessm.puffrova a byla to paráda. Příběh měl všechno, propracované postavy, lásku a hlavně drama a přesně tohle jsem od autorky čekala.
Donna mi hned jako postava sedla její problémy jsem chápala a líbilo se mi že není taková ta namyšlená bohatá fiflena, což jsem si původně myslela že bude.
Sebastian, dokonalost jeho starost o Donnu mi přišla strašně miloučká a krásná. i když byl chudý chtěl jí dopřát sedmé nebe.
No a Malcom BOŽE jen co tam byl jsem měla chuť vlest do kihny a dát mu pár facek .
Příběh taky neměl chybu, asi vím že spousta lidí řekne neh.. zase ta romantika pořád to samé dokola ale NE!
Jako milovnice Romantických knih řeknu že @tessm.puffrova je opravdu psát umí a PROSÍM HOLKA POKRAČUJ V TOM.
Už se těším na další knihu.

HODNOCENI
Dávám 8,5/10 a to proto že první kniha od Autorky Zatracená láska se mi líbila více a myslím si že tuhle sérii jen tak nic nepřekoná.

10.07.2023 4 z 5