rashmi rashmi komentáře u knih

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Dle mého názoru nejlepší kniha Aleny Mornštajnové. Kniha je opravdu domyšlená do konce a všechny příběhy jsou fascinující.

23.05.2018 5 z 5

Kdo chytá v žitě Kdo chytá v žitě J. D. Salinger (p)

Kniha mě opravdu nebavila. Hlavní hrdina je sprostý a nemá kam jít, neváží si pomoci druhých a vše mu je jedno. Připadalo mi, že kniha je jen o tom, že je hlavní hrdina panic.

27.04.2017 odpad!

Kdysi Kdysi Morris Gleitzman

Úžasná kniha!!! Už se těším na další díly a rozuzlení příběhu. V knize se mi nejvíce líbila ochota lidí obětovat svůj život, aby někomu pomohl. Myslím si, že tuto knihu by si měl přečíst úplně každý.

23.05.2018 5 z 5

Dívky, které slyšely plakat moře Dívky, které slyšely plakat moře Elizabeth Blackwell

Kniha se mi vcelku líbila, ale přišlo mi, že pokud by byla v knize vykreslena pouze 1 část, byla by kniha ještě lepší.

15.03.2020 3 z 5

Potom Potom Morris Gleitzman

Kniha je opravdu moc krásná a velmi mě zasáhla. Řekla bych, že byla i o trochu lepší než 1. díl

Spočítej hvězdy Spočítej hvězdy Lois Lowry

Opravdu dobrá kniha, dozvěděla jsem se i spoustu informací. Jen škoda, že je kniha tak krátká.

27.04.2017 5 z 5

Spudveč! aneb 70 000 světelných let Spudveč! aneb 70 000 světelných let Mark Haddon

jedna z mála knih povinné četby, která mě opravdu zaujala- poutavý příběh a rychlý děj.

Slečna M. Slečna M. Caroline Woods

Kniha byla skvělá, ale konec mi přišel trochu nedodělaný, protože di dokážu představit, že autorka by ho dokázala napsat mnohem lépe.

Tady končí svět Tady končí svět Amy Zhang

Kniha mi hodně připomínala papírová města, ale přišla mi o trochu zajímavější, ale konec této knihy mě opravdu zklamal - byl nereálný a navíc nevysvětlil úplně vše.

23.05.2018 3 z 5

Násobky sedmi Násobky sedmi Holly Goldberg Sloan

Knihu jsem přečetla velmi rychle a opravdu se mi líbila. Autorka krásně vystihla bolest, kterou zažíváme, když nám někdo zemře.

Superkrávy a moře trapasů Superkrávy a moře trapasů A. Audhild Solberg

První díl byl rozhodně lepší- v pokračování řeší hlavní hrdinka hlavně lásku k Magnusovi.
Kniha byla zbytečně zdlouhavá, měla předvídatelný konec a některé části, byly podle mě přitažené za vlasy.

27.04.2017 2 z 5