Ralemo Ralemo komentáře u knih

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Nádherné pokračování, čekala jsem jiný vývoj událostí, ale ten příběh mě naprosto pohltil! :) Cole byl miláček, milý, hodný, sympatický. Izzy na mě udělala velký dojem i v předchozím díle a pokračování o jejích strastech v lásce bylo třešničkou na dortu.
A Will? Co k němu říct, lamač dívčích srdcí, který si konečně po všech letech uvědomil, kdo je pro něj ta pravá láska.
Kniha nádherně napsané, nešlo se odtrhnout, moc hezky se četla. :) Určitě doporučuji! Nádherné prostředí hor, sněhu a příjemné americké vesničky.

02.05.2022 5 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

Moc hezky napsaný příběh. Za mě dávám plný počet hvězd. zajímavý příběh, Ryan to měl celé do puntíku naplánované. Cara byla odvážná, že mu jeho poslední slib splnila a nakonec podlehla kouzlu jeho bratra. Zkrotil ji on, nebo ona jeho? Krásné prostředí Texasu, ranče, spousta přírody, zvířat. Taková jednohubka k odpolednímu kafíčku. Určitě doporučuji přečíst. :)

17.04.2022 5 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Jedním slovem woow. Klobouk dolů. Stejně jako u předchozího dílu se od knihy nešlo odtrhnout.
Zajímavý děj s ještě zajímavější zápletkou. Jak se říká, stará láska nerezaví a nevyřešené vztahy se s vámi táhnou celý život. Tak to bylo i v případě Ashy a Jacoba. Každý vždy má svůj úhel pohledu, jen je důležité si to vše nakonec vyjasnit.
Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny nešla přehlédnout. Jacob si šel jasně za svým a snažil se to celou dobu dokázat i Ash.
Milý, oddechový příběh u kterého se taky zasmějete.
Určitě se k této knize ještě někdy vrátím. :)

14.04.2022 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Moc hezky napsaný příběh. Zajímavá zápletka, drama, šťastný konec. Příběh Indie a Alexe určitě stojí za přečtení. Co vše se odehrává v hlavě hvězdy, která bojuje se závislostí? Oceňuji pohled obou dvou hlavních hrdinů. Od této autorky mám přečtené asi všechny knihy, proto oceňuji, že je rozdílná než ostatní. Každopádně určitě stojí za přečtení. Já mám takové příběhy ráda, sice je to klišé, bohatý umělec a asistentka, ale proč ne.

13.04.2022 5 z 5

Co když se utopíme Co když se utopíme Sarah Sprinz

Nádherná kniha, která mě zaujala i podle obalu!

A příběh byl ještě lepší, nezažila jsem ztrátu tak blízkého člověka, takže si ani nechci představovat čím Laurie prochází, každopádně neustálé vzpomínání na bratra bylo hezké, i když se tím neustále ubíjela a unavovala. Moc hezké setkání dvou zlomených duší, které si vzájemně pomůžou ze sebe dostat svoje negativní pocity a překonají jednu z nejtěžších zkoušek jejich životů. Sam byl od začátku miláček, absolutně mi na něj nesedělo její prvotní obvinění. Každopádně vše dopadlo tak jak mělo. Určitě doporučuji. :)

05.04.2022 5 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

(SPOILER) Asi nejhezčí díl této série Romantické útěky.
Nejvíc mi přirostl k srdíčku, možná je to krásným prostředím Irska, nebo tím, že většina knihy se točí kolem jídla a vaření. Nádherný příběh o Hannah, která zjistí, že v životě potřebuje změnu a vydává se za novým dobrodružstvím, kde potká namyšleného sympatického Conora a vznikne láska na první pohled i přes všechny problémy co se kolem dějí. Určitě doporučuji. :)

24.03.2022 5 z 5

Layla Layla Colleen Hoover

(SPOILER) No tak klobouk dolů! Neskutečný příběh a doteď nechápu, jak to někoho může napadnout. Psycho- to jsem si říkala celou dobu pří čtení této knihy, mám radši románky, tak jsem se pustila do čtení tohoto příběhu, každopádně s románkem to mělo málo společného. Celou dobu jsem od příběhu odcházela a neustále se vracela. Pořád mě něco nutilo číst dál a dál a zjistit jak příběh dopadne.

Asi uprostřed knihy jsem myslela, že Leeds je nemocný blázen, držet někoho proti jeho vůli není normální, každopádně s přečtenými stránkami jsem ho pochopila. Neskutečný příběh o smrti, výměně duší, zjištění pravdy jak to v paranormálním světě funguje- jestli se to dá takto nazvat? posmrtný svět? Kdo ví, každopádně určitě to stálo za přečtení, kniha má šťastný konec, vše dopadlo jak mělo, i když cesta ke štěstí byla složitá a nebylo zaručeno, že vše dobře dopadne. Každopádně tuto knihu si budu určitě pamatovat, možná se k ní i vrátím. Každopádně MASAKR a hodnotím všemi hvězdičkami!

18.03.2022 5 z 5

Trable Trable Samantha Towle

(SPOILER) Hodně silný příběh, smutný, citově náročný. Čím si Mia musela prožít nechce zažít nikdo z nás. Domácí násilí nejen od otce, ale i od přítele, to s člověkem dokáže hnout. Každopádně narazila na skvělého Jordana, který by se pro ni obětoval. Prvně se ale musela vypořádat se svými démony a pak konečně našla lásku svého života. Moc hezky napsaný příběh.

12.03.2022 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

(SPOILER) Moc hezky napsaný příběh. Prostředí vysoké školy a zajímavá dramatická zápletka.

Jaqueline mi ihned padla do noty, poté co ji opustil její dlouholetý přítel a zažila pokus o znásilnění, našla oporu v doučovateli Landonovi alias Lucasovi. Knížka se četla sama, hlavní hrdinové byli skvělí, Lucas byl miláček, každopádně si v mládi prošel peklem, o to více si pak vážil vztahu, který spolu mají.

Klasická romantická oddechovka, která neurazí.

26.02.2022 5 z 5

Každá ráda kamaráda Každá ráda kamaráda Christina Lauren

Tak to byla bomba! Nádherně napsaný příběh, taková jednohubka, nešlo se odtrhnout.

Hazel byla skvělá, bezprostřední, nešlo ji zastavit a hrozně jsem se pobavila u všeho co dělala. Josh byl láska na první pohled, milý, hodný, krásný a sympatický.

Jejich vtipná dvojitá rande stála za to! Postupné přicházení na to, že jsou pro sebe jako stvoření, bylo skvělé pozorovat. Jak se říká, protiklady se přitahují. Konec byl jen třešničkou na dortu. :)

17.02.2022 5 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Jedním slovem paráda! Nádherný příběh, nešlo se odtrhnout. Z nenávisti pomalými krůčky rovnou k lásce. Logan i Grace mi padli ihned do noty. Maia byla úžasná, čím vším si musela projít! Jedna z nejhezčích knih z této série.

07.01.2022 5 z 5

Když jsme se skrývali Když jsme se skrývali Sarina Bowen

(SPOILER) Nádherný příběh! Líbil se mi více než předchozí díl. Bridger a Scarlet mi vážně přirostli k srdíčku. Zajímavá zápletka. Mám ráda příběhy s hokejovou tématikou. Hodně dojemné co se týče zatčení vlastně nevlastního otce Scarlet, to stejné u Bridgera a jeho malé sestřičky Lucy. Nádherná knížka, doporučuji přečíst.

25.12.2021 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Miluju styl psané této autorky, jeden z vánočních dárků a už je přečtený. Nelze se od této knížky odtrhnout. Krásný příběh se vším všudy, zápletka, drama, šťastný konec. Velice doporučuji :)

25.12.2021 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Prvně jsem četla Manažera, který byl naprosto úžasný. Poté jsem narazila na první díl, vůbec nevadilo, že jsem četla prvně druhý díl. Naprosto v pohodě se jde zorientovat. Krásně napsaný příběh, super zápletka, ale musím říct, že se mi více líbil Manažer. Každopádně doporučuji, určitě stojí za přečtení. :)

29.11.2021 5 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Miluju knihy od této autorky a ani tato nebyla výjimkou. Nádherně vymyšlený příběh, klasické téma šéfa a podřízené mě neodradilo a kniha stojí za přečtení. Krásné oddechovka k odpolednímu kafíčku, které se bude líbit každé romantické duši. Příběh se zajímavou zápletkou, dramatem, bolesti a spoustou lásky. Líbí se mi propojení s BAM, tak můžeme vidět jak se všechny postavy dále vyvíjejí. Určitě doporučuji. :)

29.12.2022 5 z 5

Dôvera Dôvera Michaela Brnková

Zajímavá kniha se spoustou zápletek a dramat. Mám ráda knihy od slovenských autorek a tato není výjimkou. Moc hezky napsáno, nevšední příběh. Stejně jako předchozí díl, doufám, že bude i další. Mile mě překvapila bonusová část. :) Skvělá přitažlivost mezi hlavními hrdiny.

04.11.2022 5 z 5

Pod maskou nevinnosti Pod maskou nevinnosti Alessandra Torre

Pokračování nezklamalo a opět ukončeno v tom nejlepším. Přemýšlela jsem, kam se příběh Brada a Julie bude vyvíjet, každopádně takovou zápletku jsem vážně nečekala. Moc hezky napsáno, od knihy se nešlo odtrhnout, musela jsem ji přečíst až do konce. Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, hodnotím kladně pohled obou dvou hlavních hrdinů a těším se na další pokračování! :)

01.11.2022 5 z 5

Iskra Iskra Vi Keeland

Moje nejoblíbenější autorka opět nezklamala. Příběh psaný sice ve slovenštině, což mi vůbec nevadí.
Nádherný, zamotaný příběh o sexy advokátovi a sociální pracovnici, které spojí výměna kufrů. Téma už docela známé v romantických knihách, každopádně zde můžete čekat nevídanou zápletku. Sexy advokát se ani po roce nevzdává a snaží se získat srdce své vysněné partnerky, každopádně přes všechny komplikace zjistí proč se jeho milá vyhýbá všem citům.
Krásný, částečně i smutný příběh, který stojí za přečtení, se spoustou zápletek, dramat, osudových chyb, každopádně vše končí tak jak má. Kniha protkaná humorem, neskutečnou přitažlivostí, jiskření je zde cítit na každé straně.
Určitě doporučuji a hodnotím všemi hvězdami. :)

22.09.2022 5 z 5

Ochraň mě Ochraň mě J. L. Beck

Damon v prvním díle vystupoval jako člověk, se kterým se nechcete nikdy potkat. Každopádně i na něj přišlo a našel se v něm kousek lidskosti. Kiera si kvůli bratrovi prochází peklem a nakonec najde své útočiště u Damona. Jednoduchý, krátký příběh. Četl se moc hezky, zajímavá zápletka v podobě zlého bratra a jeho syna. Těším se na pokračování, kniha skončila v tom nejlepším.

20.08.2022 4 z 5

Holka přes palubu Holka přes palubu Tessa Bailey

Měla jsem velký problém se do knihy začíst, ze začátku jsem ji dvakrát odložila. Po pár dnech jsem se k ní vrátila a už jsem se nemohla odtrhnout. Nádherně napsaný příběh se zajímavého prostředí rybářského městečka o dvojici, kde každý pochází z naprosto odlišného světa a i přes všechny rozdíly, které mezi nimi jsou, si k sobě najdou cestu a zjistí, co jim v životě chybělo. Nádherně napsáno, zajímavá zápletka, mohl být i druhý díl o Hannah. Určitě doporučuji přečíst. :)

18.08.2022 5 z 5