Ralemo Ralemo komentáře u knih

Past na knihomolku Past na knihomolku Emma Hart

Velice milé pokračování prvního dílu, jen se nyní příběh odehrával u další majitelky skvělého knihkupectví Holly a vše se točilo okolo sexy zraněného hráče baseballu, který ji v mládí zlomil srdce. Opět nezklamala část s domovem důchodcům a jejich kachnami. Skvělé propojení postav z minulého dílu, kniha se moc hezky četla a ráda se k ní jednou vrátím.

27.02.2023 5 z 5

Pak ses objevila ty Pak ses objevila ty Helen Paris

Oproti prvnímu dílu mi trvalo se do této knihy začíst, docela dlouho se čekalo na romantickou zápletku, první polovina knihy mě moc nebavila. Každopádně konec velice povedený, hlavní hrdinové byli oba dva miláčci, postupně se k sobě opět dostávali a vše skončilo, tak jak má. :)

27.02.2023 4 z 5

Dohoda Dohoda Danielle Hartová

Moc hezky napsaný příběh (lehce nereálný), každopádně se od knihy se nedalo odtrhnout. Přečetla jsem ji na jeden zátah. Těším se na druhý díl, kniha skončila v tom nejlepším. Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, našli si k sobě hezkou cestu, i přes to, že si sebe vzájemně nevybrali. :)

17.02.2023 5 z 5

Ten z mesta Ten z mesta Andrea Turňová

Neurazí, ale ani nenadchne. Příběh nebyl tak moc promyšlený, chyběla tomu nějaká jiskra. Konec s rozuzlením se mi líbil. Jinak kolikrát jsem měla chuť knihu položit a již nečíst.

09.01.2023 3 z 5

Ex v éteru Ex v éteru Rachel Lynn Solomon

Nevšední příběh ze zajímavého, neokoukaného prostředí rádia. Pro mě něco nového a kniha mě mile překvapila, prvně jsem koukala na hodnocení, kde mě překvapilo tak nízké hodnocení, ale já hodnotím pěti hvězdičkami. Děj ubíhal, kniha se četla sama, žádné protahování.
Hlavní hrdiny jsem si zamilovala, Dominik byl miláček na první pohled, i když z pohledu Shay to tak nevypadalo. Shay byla velice zajímavá osůbka, která si nesla svoje starosti do doby než ji vkročil do života Dominic. Jejich pořad v rádiu byl božský, neskutečné slovní výměny, úžasná sexuální přitažlivost. U knihy se hodně nasmějete, zajímavá a nečekaná zápletka, což se mi často nestává, většinou už dopředu předpokládám co se asi pokazí. Každopádně určitě stojí za přečtení a ke knize se někdy určitě vrátím! :)

15.10.2022 5 z 5

Chtíč Chtíč Geneva Lee

Mám ráda tuto sérii a i druhý díl se mi velice líbil. Těšila jsem se na pokračování příběhu o princi Alexandrovi a Claře. Kniha plná dramat, lží, zápletek a zajímavý pohled do královské rodiny. Od knížky se nešlo odtrhnout, otevřený konec láká na další pokračování. První díl byl o malinko lepší, každopádně já hodnotím tuto knihu kladně.

11.09.2022 5 z 5

Placebo Ja Placebo Ja Baja Dolce

Pokračování opět nezklamalo! Ema se snaží postupně vrátit do normálního života, v čem jí pomáhá Michael. Celou dobu mi verze tajemství od Michaela neseděla na někoho jako je Chris. Když si vezmu jak hodný, ohleduplný byl k Emě. Každopádně takové nedorozumění se stávají a naštěstí vše dopadlo, jak nejlépe mohlo. Chrise mi bylo líto, čím si prochází. Desire je pouze vypočítavá mrška, ta mi nesedla od začátku a doufám, že v dalším pokračování už moc nebude.

Tento díl byl hodně citově náročný, drama, intriky Desire, spousta nedorozumění a problém v komunikaci. Velice poutavě napsáno, opět se nešlo odtrhnout.

21.02.2022 5 z 5

Ten den Ten den Blanka Lipińska

No druhý díl byl super, lehce komplikované, ale ten konec? To jako vážně? Za mě děs, u třetího dílu jsem přečetla úvodní dvě strany a knihu položila. Za mě velké zklamání, takto to dopadnout nemělo. Jsem zvědavá jak to bude ve filmu, protože určitě takový konec jako Blanka vymyslela se nebude líbit většině čtenářek případně fanynek filmu. Jediná zápletkou bylo dvojče Massima, jinak vlastně pořád to stejné dokola. Za mě hodně nepovedený konec a ke třetí knize se určitě nevrátím. Opět detailní popisování značek, módy atd., to už mě nebavilo u prvního dílu. I tak si myslím, že hodnotím hodně kladně.

04.02.2022 2 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Jodi Ellen Malpas

(SPOILER) Celá tato série knih byla jak to říct, zajímavá? Začátek klasický, samá zápletka, drama, sex, spousta sexu. Trilogie Tento muž za mě byla určitě lepší. Myslím, že knihy byly někdy zbytečně moc dlouhé, vadilo mi jmého Miller, připadalo mi to spíše jako příjmení. Ke konci už jsem sexuální scény četla tak napůl, vesměs to bylo pořád to stejné. Skvělá byla babička Josephine, ta mě hodně v knize bavila. George a Gregory, zajímavá volba jmen vedlejších hrdinů, ze začátku se mi docela tyto jména pletla, měla jsem problém se v tom orientovat, nakonec jsem si zvykla. Každopádně knihy si určitě nezaslouží plný počet hvězd. Nakonec jak bývá u takových knih- šťastný konec se vším všudy.

01.02.2022 3 z 5

Nebol si v pláne Nebol si v pláne Michaela Zamari (p)

Miluju knížky od této autorky a opět velmi povedený příběh. :) Čekala jsem tedy větší zápletku, ale i tak knížka stála za to. Pěkné prostředí u moře, krásně napsané, pohledy od obou hlavních hrdinů. Přečteno na jeden zátah.

12.01.2022 5 z 5

Kravaťák Kravaťák B.B. Easton

Nádherný příběh! BB věděla co chce a šla tvrdě za tím, nakonec Kena změnila. Nádherný příběh se šťastným koncem.

05.01.2022 5 z 5

Na love Na love Michala Ries

Krásné pokračování, oba dva díly přečteny za jeden den, nešlo se odtrhnout. Zajímavé prostředí motorkářských gangů. Jen mi nesedělo prostředí Slovenska, spíše bych to tipla na nějakou Ameriku. Obě dvě hlavní postavy byly zajímavé, mlčenlivé a skrývaly vzájemně před sebou spoustu tajemství. Příběh se mi moc líbil. Doporučuji :)

03.01.2022 5 z 5