Nebol si v pláne přehled

Nebol si v pláne https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483890/bmid_nebol-si-v-plane-j1K-483890.jpg 4 34 34

Už ste počuli o láske na prvé počutie? Tea o tom vie svoje. Neznámy muž jej v mene mobilného operátora zavolá už po tretíkrát za šesť rokov, aby ju zlanáril ku konkurencii. Aj náhoda má svoje limity, nemyslíte? Vytrvalosť nie je trestná, no tento muž sa nehanbí sfúknuť ju ako neposlušnú pubertiačku, keď mu zakaždým oznámi, že si predĺžila zmluvu u konkurencie. Napriek tomu jeho príťažlivý a panovačný hlas prenikol do každej bunky jej tela už pri prvom telefonáte. Šialene túži priradiť si k nemu aj tvár, hoci morálny kompas namieta. Až dovtedy, keď sa z nej stane slobodná žena, ktorá si nikdy nemôže byť istá, kedy ten hlas počuje naposledy. Dochádza jej trpezlivosť a možno aj čas. Tak spraví to, po čom túžia mnohí z nás, ale málokto naberie guráž. Odpovie vnútornému hlasu na otázku – Čo ak? Ibaže kontakt na toho druhého má iba jeden z nich. Vyzvali by ste niekoho, aby vás zavolal na rande a zložili? Práve tam sa začína rozbúrená cesta plná vzrušenia, nedorozumení a dobrodružstva. A čo ak ani len netušia, že aj osud má svoju ponuku paušálov a nie všetky sa dajú predĺžiť? Dokážu napriek záväzkom zmeniť svojho operátora?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nebol si v pláne. Přihlašte se a napište ho.

TerkinKnižnySve
07.11.2023 4 z 5

Michaela Zamari - Nebol si v pláne

K tejto knihe som sa dostala vďaka online vyzve v čítaní a na úvod musím povedať, že štýl Romantika/Erotika nie je môj žáner a už som sa smiala sama nad sebou lebo som stále očakávala nejakú zradu, boj , akciu , nadprirodzeno.

Takže idem hodnotiť knihu, určite keby som tento záner čítala tak by som bola nad mieru spokojná a keby tento príbeh mal kúsok nádych magickosti tak strielam do výšin.

Kniha bola pre mňa príjemná oddychovka , hlavne postavy boli príjemne a vedeli pobaviť , dej bol tiež príjemný a autorka nás zobrala na Tenerife a plus teda opísala veľmi veľa krásny miest, vidieť, že sa vyzná :)

Jednu hviezdičku však strhávam lebo na mňa tam bolo málo erotiky :)

Ale pre milovníkov Romantiky vrelo odporúčam :)

0197
29.04.2023 4 z 5

Ta nádherná obálka mě hned zaujala, ale do knihy jsem se pustila až v době, kdy se mi stalo něco podobného jako Tee. Taky mě uchvátil hlas muže, se kterým jsem po telefonu řešila jednu věc v práci. Rovněž jsem mu to musela říci, vlastně napsat, jak má příjemný hlas :-). Ale žádná love story se nekonala, tedy zatím :-).

Styl psaní byl perfektní a měla jsem pocit, jako bych v tom resortu byla i já. Což je úžasný, když se to na vás přenese. Nechyběli usměvavé situace a četlo se to samo.

Jejich esemesky, ke kterým se vracíme byly rozkošné. Říkala jsem si, co se tak asi stalo, že si ho Tea zablokovala. Když to vyšlo najevo nedivila jsem se ji, že se chtěla jen kamarádit. Ale mohla si to s ním vyjasnit dříve než to tamto, no mlčím :-).

Tim byl pořádný sympaťák. Jak se hezky staral o neteř. Strýček, jak se patří. Vyvíjelo se to mezi nimi celkem postupně, i když vlastně se jednalo o krátkou dovolenou, ale i tak to na mě působilo nenásilně, přirozeně a mile. Když je fungující chemie a jiskra, není co řešit :-).

V druhé části tu máme i pohled Tima. Jedině dobře. Pohled chlapa je vždy vítaný :-). Jednu hvězdičku musím ubrat, protože mi v knize něco chybělo. Navíc jsem po týdnu těžko vzpomínala na jména hlavních hrdinů, což se mi nestává. Ale špatné to nebylo. Vůbec. Mělo to pohodový dovolenkový vibe, ale k vrytí se hlouběji do paměti to ještě něco chtělo.

petusska01
16.07.2022 2 z 5

Slovenské knihy nečítam veru,ale zhodou náhod a náladou som sa dostala k tomuto. Je pravda, že na začiatku a potom niekde v polovici som mala prestávku lebo príbeh ma až tak nevtiahol do deja. A vlastne ani postavy neboli až také zaujímavé. Jedna zápletka sa vyriešila hneď na začiatku viac menej a tá ďalšia bola takpovediac premlčaná a vyriešená okolnosťami a Timovým rozhodnutím. Čo sa mi páčilo bola dovolenka a príbehy z nej, prepínanie medzi prítomnosťou a minulosťou (písaním medzi nimi). Čo sa mi nepáčilo bolo, že akonáhle sa dali dokopy, akoby sa o ich vzťahu prestalo písať a bolo tam viac roboty. Celkom však hodnotím knihu pozitívne.

Knižní novinky (49. týden)

05.12.2021

Kniha Nebol si v pláne v seznamech